محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

بهترین پودر کلاژن خوراکی

بهترین پودر کلاژن خوراکی

Table of Contents

در این مقاله قصد داریم مکمل Jolt و مکمل Noway که بهترین پودر کلاژن خوراکی از شرکت ترندان اسپرت هستند را توضیح دهیم.

وقتی نوبت به تضمین سلامت و شادابی پوست، مو، ناخن و مفاصل می‌رسد، ما در شرکت ترندان اسپرت، معتقدیم که پودر کلاژن خوراکی مناسب، می‌تواند تفاوت را ایجاد کند.

در این راهنمای جامع از شرکت ترندان اسپرت، همه چیزهایی را که باید در مورد بهترین پودر کلاژن خوراکی بدانید و اینکه چرا محصول ما، به عنوان بهترین شناخته شده است، بررسی خواهیم کرد.

پیشنهاد می کنیم از پست افزایش کلاژن تاندون دیدن کنید.

آشنایی با کلاژن و اهمیت آن

کلاژن، فراوان ترین پروتئین در بدن ما است که نقش مهمی در حفظ ساختار و خاصیت ارتجاعی پوست، مو، ناخن ها و بافت های همبند ما دارد.

با این حال، با افزایش سن، بدن ما کلاژن کمتری تولید می کند که منجر به علائم قابل مشاهده پیری و ناراحتی مفاصل می شود. بهترین پودر کلاژن خوراکی می تواند به مبارزه با این اثرات کمک کند و ظاهری جوان و مفاصل سالم تر را ایجاد نماید.

کلاژن نوع I فراوان ترین شکل کلاژن در بدن است که به مقدار زیاد در کلاژن گاوی و دریایی یافت می شود. کلاژن دریایی منحصراً حاوی کلاژن نوع I بوده و فاقد انواع دیگر است. کلاژن نوع I به استحکام بافت استخوان کمک می کند، و به عنوان پروتئین ساختاری عمل می کند و در تشکیل تاندون ها، بافت پوست و عروق خونی نقش دارد. ( صفحات آیا پودر کلاژن باعث چاقی صورت می شود و نظرات مصرف کنندگان پودر کلاژن را مشاهده کنید.)

کلاژن نوع II کلاژن اولیه موجود در غضروف است که آن را برای استحکام و سلامت غضروف ها و مفاصل، بسیار مهم می کند. ممکن است کمی با جذب سایر انواع کلاژن تداخل داشته باشد. قابل ذکر است که کلاژن نوع II زمانی تولید می شود که کلاژن نوع 1 و 3 به طور همزمان در بدن مصرف شود.

کلاژن نوع III در غشای پایه یافت می شود و از فیبرهای منفرد تشکیل شده است و نقش مهمی در ساختار رگ‌های خونی و اندام‌های توخالی مانند رحم و دستگاه گوارش دارد. علاوه بر این، این نوع کلاژن، از پروتئین های اصلی بدن محسوب می شود.

مزایایی که می توانید از مکمل های کلاژن انتظار داشته باشید:

با استفاده مداوم از بهترین پودر کلاژن خوراکی، می توانید انتظار داشته باشید که پیشرفت هایی در موارد زیر مشاهده کنید:

  • سلامت پوست : افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، کاهش چین و چروک و بهبود آبرسانی.
  • مو و ناخن : تقویت و رشد سریعتر مو و ناخن.
  • سلامت مفاصل : بهبود تحرک مفاصل و کاهش ناراحتی.
  • سلامت استخوان : تقویت استخوان ها و بهبود تراکم استخوان.

چرا مکمل JOLT شرکت ترندان اسپرت بهترین پودر کلاژن خوراکی است؟

چرا مکمل JOLT شرکت ترندان اسپرت بهترین پودر کلاژن خوراکی است؟
چرا مکمل JOLT شرکت ترندان اسپرت بهترین پودر کلاژن خوراکی است؟

پروتئین JOLT نوعی ترکیب استثنایی و متمایز از کلاژن هیدرولیز شده از گوشت گاو است و نقش مهمی در ترویج سنتز کلاژن و حفظ حالت طبیعی کلاژن سالم در بدن دارد. کلاژن برای تقویت تاندون ها و مفاصل و همچنین تقویت پوست، مو و ناخن های سالم ضروری است.

JOLT Performance نوعی فرمول کلاژن منحصر به فرد است که برای محافظت کامل از قدرت بدن از جمله استخوان ها، تاندون ها، رباط ها و غضروف ها طراحی شده است.

نام اختصاری JOLT مخفف Joints، Osteo اشاره به استخوان ها، رباط ها و تاندون ها است که قسمت های خاصی از پشتیبانی را که این محصول ارائه می دهد، برجسته می کند.

به لطف فرآیند هیدرولیز، این محصول ترندان اسپرت، دارای جذب عالی است و به آن اجازه می دهد تا عملکردهای خود را به طور مطلوب در بدن انجام دهد.

علاوه بر این، عدم وجود لبنیات در این محصول، مشکلات گوارشی را نسبت به سایر محصولات پروتئینی به حداقل رسانده است. کلاژن از اسیدهای آمینه مانند پرولین، هیدروکسی پرولین، گلیسین و لیزین تشکیل می شود. قابل توجه است که کلاژن، به عنوان فراوان ترین پروتئین در بدن انسان است.

کلاژن نقش حیاتی در حفظ استحکام و انعطاف پذیری مفاصل و تاندون ها دارد

کلاژن نقش حیاتی در حفظ استحکام و انعطاف پذیری مفاصل و تاندون ها دارد و در عین حال، از آسیب آنها محافظت می کند. علاوه بر این، به پیشگیری از بیماری هایی مانند پوکی استخوان و آرتریت کمک می کند و می تواند به طور موثر درد مفاصل را کاهش دهد.

بنابراین، اطمینان از مصرف کافی کلاژن نه تنها برای تقویت رشد ماهیچه ها و کاهش التهاب، بلکه برای حفظ سلامت کلی مفاصل، تاندون ها، استخوان ها، پوست و مو بسیار مهم است.

چه کسانی می توانند مکمل JOLT را مصرف کنند؟

JOLT  نوعی محصول کلاژن است که می تواند برای طیف وسیعی از افراد از جمله افراد دارای آسیب های استخوانی، ورزشکاران با آسیب رباط و تاندون، افراد مبتلا به درد استخوان و مفاصل، بزرگسالانی که به دنبال پیشگیری از آسیب ها هستند و ورزشکارانی که درگیر ورزش های شدید هستند، مفید باشد.

هدف آن افزایش قدرت و انعطاف‌پذیری بدن است و آن را برای موقعیت‌های مختلف و افرادی که به دنبال محافظت از خود در برابر آسیب‌های احتمالی هستند، مناسب می‌سازد.

برای نتایج مطلوب، روزانه یک وعده 15 گرمی JOLT مصرف کنید. این مکمل کلاژن همه کاره را می توان به راحتی در رژیم غذایی خود گنجاند. می توانید آن را با غذاها و نوشیدنی های سرد یا گرم مخلوط کنید، آن را به آشپزی خود اضافه کنید، یا آن را با اسموتی مورد علاقه خود مخلوط نمایید.

از مزایای JOLT با گنجاندن آن در برنامه روزانه خود، به روشی که مطابق با ترجیحات شما باشد، لذت ببرید.

مکمل Noway بهترین پودر کلاژن خوراکی: عرضه شده از شرکت ترندان اسپرت

مکمل Noway بهترین پودر کلاژن خوراکی: عرضه شده از شرکت ترندان اسپرت
مکمل Noway بهترین پودر کلاژن خوراکی: عرضه شده از شرکت ترندان اسپرت

پروتئین کلاژن  Noway نوعی پپتید هیدرولیز شده و زیست فعال با خواص متمایز است. فرمولاسیون و تولید آن پیچیده بوده و پروتئین حاصل با نام Body balance محصول آلمان ثبت شده است. این پروتئین در کلاژن نوع سه و نوع یک فراوان است. علاوه بر این، به تولید کلاژن نوع دو در بدن کمک می کند. مصرف این محصول، می تواند بخش قابل توجهی از نیاز بدن به کلاژن را تامین کند.

پپتیدها از اسیدهای آمینه مرتبط متعدد تشکیل شده اند و عملکردهای بیولوژیکی ضروری را در بدن انجام می دهند. به عنوان مثال، انسولین و هورمون رشد، پپتیدهایی هستند که نقش حیاتی در تنظیم قند خون و تقویت رشد عضلات دارند.

کلاژن در درجه اول از پرولین، هیدروکسی پرولین، لیزین و گلیسین به عنوان اسیدهای آمینه اصلی آن تشکیل شده است. با این حال، پروتئین Noway شرکت ترندان اسپرت، متمایز است.

زیرا حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری به همراه این چهار اسید آمینه خاص است. این مشخصات آمینو اسید جامع، باعث می شود محصول منحصر به فرد و عاری از کمبودهایی باشد که اغلب در سایر مکمل های کلاژن دیده می شود.

در پایان با بهترین قرص کلاژن آشنا شوید.

مزیت های Noway بهترین پودر کلاژن خوراکی

این پروتئین ساختاری که از گوشت گاو و بدون لبنیات به دست می آید، تحت هیدرولیز قرار می گیرد و پپتیدهایی با جذب و خلوص بالا تشکیل می دهد.

قابل ذکر است، Noway، تامین کننده کامل تمام اسیدهای آمینه است که حداقل کربوهیدرات را تضمین می کند و هیچ علائم گوارشی ندارد. علاوه بر این، دارای طعم و رنگ طبیعی است و با استویا بدون کالری، شیرین می شود.

سوالات متداول درباره بهترین پودر کلاژن خوراکی

منبع اصلی کلاژن در مکمل‌های Jolt و Noway چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟

مکمل های Jolt و Noway هر دو محصول شرکت ترندان اسپرت هستند. مکمل Jolt از کلاژن هیدرولیز شده مشتق شده از گوشت گاو استفاده می کند، در حالی که مکمل Noway ترکیبی منحصر به فرد از کلاژن را با تمام اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری، ارائه می دهد.

مکمل های Jolt و Noway از نظر تأثیر بر بدن چه تفاوتی دارند؟

مکمل Jolt به طور ویژه، برای حمایت از سنتز کلاژن، تقویت مفاصل، تاندون ها، پوست، مو و ناخن های سالم فرموله شده است. از سوی دیگر، مکمل Noway نوعی پروفایل آمینو اسیدی جامع با هدف جذب بالا، خلوص و بدون علائم گوارشی ارائه می دهد.

کدام مکمل برای سلامت استخوان و عضله سازی حمایت بهتری می کند؟

مکمل Jolt با تمرکز بر سنتز کلاژن، احتمالاً حمایت بهتری از سلامت استخوان و عضله سازی می کند، در حالی که پروفایل آمینو اسید جامع مکمل Noway ممکن است مزایای بیشتری برای سلامت کلی بدن ارائه دهد.

چقدر طول می کشد تا فواید مصرف پودر کلاژن خوراکی را ببینید؟

در حالی که نتایج ممکن است متفاوت باشد، اکثر مردم پس از حدود 4 تا 6 هفته استفاده مداوم، فواید مصرف پودر کلاژن را خواهند دید.

آیا مصرف پودر کلاژن خوراکی عوارضی دارد؟

پودر کلاژن خوراکی، به طور کلی به خوبی تحمل می شود، اما برخی از افراد ممکن است ناراحتی گوارشی جزئی را تجربه کنند. اگر این اتفاق افتاد، ابتدا دوز کمتری مصرف کنید و به مرور زمان، آن را به تدریج افزایش دهید.

آیا کسی می تواند از پودر کلاژن خوراکی استفاده کند؟

بله، بزرگسالان در هر سنی می توانند از مکمل پودر کلاژن بهره مند شوند. با این حال، اگر باردار هستید، در دوران شیردهی هستید یا شرایط پزشکی دارید، همیشه بهتر است ابتدا با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

اطلاعات جامع درباره بهترین پودر کلاژن خوراکی

شاخص مکمل Jolt مکمل Noway
منبع کلاژن کلاژن هیدرولیز شده از گوشت گاو ترکیبی منحصر به فرد از کلاژن با اسیدهای آمینه ضروری
مزایای هدفمند سنتز کلاژن، حمایت از مفاصل و تاندون جذب بالا، خلوص، بدون مشکل گوارشی
اسیدهای آمینه اضافی N/A تمام اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری
پشتیبانی از استخوان و عضله از سلامت استخوان و عضله سازی حمایت می کند از سلامت کلی بدن پشتیبانی می کند
ویژگی های قابل توجه باعث سلامت پوست، مو و ناخن می شود پروفایل اسید آمینه کامل برای سلامتی جامع

نتیجه گیری درباره بهترین پودر کلاژن خوراکی

نتیجه گیری درباره بهترین پودر کلاژن خوراکی
نتیجه گیری درباره بهترین پودر کلاژن خوراکی

مکمل Jolt و مکمل Noway، هر دو بهترین پودر کلاژن خوراکی شرکت ترندان اسپرت است. Jolt ترکیبی منحصر به فرد از کلاژن هیدرولیز شده از گوشت گاو را ارائه می دهد که به سنتز کلاژن کمک می کند و باعث سلامت مفاصل، تاندون ها، پوست، مو و ناخن ها می شود.

از سوی دیگر، مکمل Noway به دلیل مشخصات جامع اسید آمینه خود متمایز است که حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری به همراه اسیدهای آمینه اصلی موجود در کلاژن است و جذب بالا، خلوص و عدم وجود علائم گوارشی را تضمین کرده و آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند.

در نهایت، انتخاب بین این دو به ترجیحات فردی و نیازهای خاص، بستگی دارد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.