درباره شرکت. .

مجموعه‌ی بازرگانی (ترندان)  Trendan  12 سال است که در حال تجارت بین استرالیا، ترکیه و سایر کشورهای خاورمیانه نظیر ایران و امارات متحده‌ی عربی است و از سال 2018 وارد حوزه‌ی مکمل‌های غذایی و ورزشی شده است . این شرکت در طی 5 سال گذشته موفق شده با فعالیت های گسترده  و بازارسازی همراه با تیمی حرفه ای سهم بزرگی از بازار کشور های حوضه فعالیت خود را بدست اورد و دستاورهای مختلفی را  نیزکسب کند . مجموعه‌ی ما با تیمی جوان ، متخصص  و با استفاده از حد اکثر پتانسیل خود در زمینه فروش و مارکتینگ توانسته در حوزه‌ی مکمل‌های غذایی و ورزشی به بهترین شکل جایگاه خود را در بازارهای هدف پیدا کرده و گسترش دهد.

در دنیایی که مکمل های ورزشی اغلب با ترکیبات مشکوک و عوارض جانبی ناخواسته همراه هستند، ما به عنوان چراغی از اعتماد و شفافیت برجسته هستیم.

در ترندان اسپورت، ما معتقدیم که هر ورزشکار، علاقه‌مند به تناسب اندام، و هر فردی در تامین سوخت بدنش لایق بهترین‌ها است. 

چرا ما را انتخاب کنید؟

  1. تضمین اصالت: هر محصولی که از ما خریداری می‌کنید 100% اصالت دارد و این اطمینان را به شما می‌دهد که کیفیت ممتازی را دریافت کنید .
  2. ایمنی اول:  طیف وسیعی از مکمل های ورزشی ما با مراقبت دقیق ساخته شده است. با تعهد به تولید مکمل‌های بدون عوارض جانبی، می‌توانید محدودیت‌های خود را بدون به خطر انداختن سلامتی خود پشت سر بگذارید.
  3. تخصص در نوک انگشتان شما: تیم ما فقط به دنبال فروش نیست. ما مشتاق سلامتی، تناسب اندام و رفاه هستیم. چه یک ورزشکار حرفه ای باشید و چه به تازگی مسیر تناسب اندام خود را شروع کرده اید، کارشناسان ما اینجا هستند تا شما را در هر مرحله راهنمایی کنند.
  4. نوآوری با طبیعت ملاقات می کند: تحقیقات پیشگامانه     ATP plusو فلسفه مواد تشکیل دهنده طبیعی به این معنی است که شما آخرین تغذیه ورزشی را دریافت می کنید که به طور هماهنگ با بهترین های طبیعت ترکیب شده است.

با Trendan sport و علم ATP در کنارتان، شما فقط یک مکمل را انتخاب نمی کنید. شما در حال انتخاب یک سبک زندگی با عالی بودن، سلامتی و اوج عملکرد هستید.

تفاوت را کشف کنید، اشتیاق و سلامتی خود را با ترندان اسپورت تقویت کنید….

تعدادی از افتخارات ما در ایران

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.