درباره شرکت

برند ATP Science استرالیا در سال 2010 فعالیت حرفه ای خود را به عنوان اولین تولید کننده مکمل های مرغوب با فرمولاسیون جدید آغاز کرد تا جایی که در سال 2017 به عنوان برند برتر سال انتخاب شد.

مجموعه تولیدی ATP Science محصولاتی را تولید میکند که تولید آنها برای هیچ شرکتی بصرفه نیست محصولاتی لوکس،علمی و کاربردی که باعث ایجاد جذابیت های بسیاری برای مصرف کنندگان شده است.

این مجموعه با تمرکز بر مرغوبیت محصولات، خود را در جایگاهی بالاتر در مقایسه با دیگر شرکت های سلامت و تندرستی قرار داده است.

مجموعه ATP Science باور دارد که برای کمک کردن به افرادی که به دنبال رسیدن به اهداف سلامت و تندرستی خود هستند، باید محصولات مرغوب با خلوص بالا تولید کند وبا پشتیبانی علمی مصرف کنندگان را حمایت کند.

مجموعه دانش محور ATP Science با رعایت اصول خاص خود در راستای تولید محصولات بی همتا در کلاس بین المللی توانسته تا جوایزو افتخارات زیادی در سال 2017 نسبت به رقبا دریافت کند و صنعت مکمل را متحول کند.

مجموعه ATP Science با سیستم تولید مدرن و کارآمد خود در استرالیا هم چنان در حال بروز رسانی سیستم تولید خود در راستای توسعه سلامت و تندرستی می باشد.

شرکت ترندان نماینده رسمی برند ATP Science استرالیا در خاورمیانه وارد کننده انحصاری محصولات این برند می‌باشد.

و این تازه اول راه است …

تعدادی از افتخارات ما در ایران

morabigharypezeshki