محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

Table of Contents

در این مقاله، به معرفی و بررسی قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو می پردازیم. با ما همراه باشید.

لازم به ذکر است، برخی قرص های چربی سوز دارای ترکیبات مخدر شیشه هستند و سایت ترندان به هیچ وجه در زمینه فروش قرص لاغری فعالیت ندارد.

همه ما تا کنون در خصوص اهمیت سلامتی، مطالب زیادی خوانده ایم. حفظ و نگهداری این نعمت خدادادی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع همه ما باید تلاش کنیم که از بروز بیماری ها و عارضه های مختلف، به دور باشیم.

اما برخی عوامل می تواند اجتناب ناپذیر باشد و باعث شود که مشکلات و عارضه های مختلفی نیز به سراغ فرد بیاید. از جمله این مشکلات و عارضه ها می توان به چاقی و اضافه وزن اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم از پست برنامه بدنسازی چربی سوزی حرفه ای دیدن کنید.

چاقی، نوعی بیماری فراگیر در دنیا محسوب می شود

چاقی، نوعی بیماری فراگیر در دنیا محسوب می شود که همراه با اضافه وزن، تجمع چربی ها در بدن و ناموزون شدن اندام خواهد بود. تمامی این عوامل، حتی می تواند زمینه ساز بیماری های مختلفی شود.

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

به همین دلیل اهمیت لاغری و کاهش وزن بسیار زیاد است. روش های مختلفی نیز وجود دارد که می تواند در زمینه چربی سوزی به کار آید. از آنجایی که چاقی و چربی های انباشته شده در بدن، بیشتر در نواحی شکم و پهلو دیده می شود، لازم است اقداماتی درست در زمینه چربی سوزی شکم و پهلو انجام داد. روش هایی مانند رژیم غذایی، ورزش، جراحی چاقی و … که از جمله این موارد است.

اما روشی دیگر نیز وجود دارد که امروزه از استفاده زیادی هم برخوردار است و آن هم استفاده از قرص های چربی سوز است که می تواند در زمینه چربی سوزی شکم و پهلو مورد استفاده قرار گیرد.

ویدئو قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

ما در این مقاله، قصد داریم تا به صورت کامل به بررسی قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو بپردازیم و به برخی از قرص ها و مکمل های چربی سوز اشاره کنیم و توضیحاتی در خصوص کارکرد آن ارائه دهیم. همچنین در مورد یکی از بهترین مکمل های چربی سوز یعنی مکمل T432 برند ATP هم توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

لازم به ذکر است که شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند معتبر استرالیایی در کشور می باشد. چربی شکمی و افزایش وزن از عوامل مختلفی سرچشمه می گیرد که در این مقاله، در خصوص آن هم توضیحاتی عنوان می شود. بنابراین اگر از چاقی شکمی رنج می برید، توصیه می شود که تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو
قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو

همان طور که گفته شد، مسئله چاقی و افزایش چربی به خصوص در ناحیه شکم، یکی از عارضه های شایع در بین عموم مردم محسوب می شود. روش های مختلفی برای کاهش چربی های شکم و پهلو وجود دارد. امروزه مکمل ها و قرص های چربی سوز شکم و پهلو، جزو پرفروش ترین نوع محصولات دارویی و غذایی محسوب می شود.

 

 

استفاده از این مکمل ها و قرص ها در کنار رژیم غذایی، می تواند ما را به هدف خود یعنی چربی سوزی و لاغری برساند

استفاده از این مکمل ها و قرص ها در کنار رژیم غذایی، می تواند ما را به هدف خود یعنی چربی سوزی و لاغری برساند. امروزه بسیاری از ورزشکاران به خصوص ورزشکاران بدنساز که به صورت مبتدی یا حرفه ای تمرین می کنند، از این مکمل ها استفاده می کنند.

علاوه بر این، بسیاری از افراد معمولی که چاق هستند، از قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو استفاده می نمایند. این قرص ها و مکمل ها به گونه ای تولید شده است که می تواند سرعت چربی سوزی را در افراد افزایش دهد.

البته باید به این نکته مهم توجه کرد که باید از قرص ها و مکمل های اصل و معتبر استفاده نمود. زیرا افراد سودجوی زیادی هستند که اقدام به ارائه داروهای تقلبی در زمینه چربی سوزی می کنند که می تواند باعث بروز عوارض و مشکلات زیادی برای بدن شود و حتی منجر به مرگ فرد شود. بنابراین اهمیت استفاده از یک برند معتبر و همچنین مشورت با متخصص تغذیه، در اولویت اول قرار دارد.

یکی از بهترین مکمل های چربی سوز شکم و پهلو که می تواند موثر در این زمینه باشد، مکمل T432 است. این محصول تولید شده توسط شرکت ATP است که شرکت ترندان اسپرت به عنوان نمایندگی رسمی این محصولات در ایران فعالیت دارد و شما می توانید برای تهیه این محصولات با مراجعه به وبسایت شرکت ترندان اسپرت، ضمن به دست آوردن اطلاعات کافی در خصوص این محصول، اقدام به خریداری آن نمایید.

بهترین قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو شامل کدام موارد است؟

بهترین قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو شامل کدام موارد است؟
بهترین قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو شامل کدام موارد است؟

یکی از موارد بسیار مهم در خصوص قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو این است که باید در ابتدا به نیاز بدن خود توجه نمایید. از طرفی دیگر، نوع مصرف، میزان و زمان مصرف نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بهتر است برای استفاده از هر کدام از مکمل ها و قرص های چربی سوز، با متخصص تغذیه، مشورت های لازم را انجام دهید. ما در ادامه مبحث، به برخی از بهترین مکمل ها و موادی که می تواند در زمینه چربی سوزی تاثیر زیادی داشته باشند، اشاره خواهیم کرد:

 • کافئین

بسیاری از مکمل ها و قرص های چربی سوز، از کافئین ساخته می شود. مکمل های حاوی کافئین نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در زمینه چربی سوزی به خصوص چربی سوزی شکم داشته باشد. چربی ها عموما در زیر پوست ذخیره می شود و همین مسئله باعث می شود که فرد دچار چروکیده شدن پوست خواهد شد.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد سوزاندن چربی های زیر پوست خود را دارید و به خصوص از ناحیه شکم و پهلو، دچار چربی اشباع شده هستید، توصیه می شود حتما از کافئین استفاده کنید.

کافئین می تواند علاوه بر خاصیت چربی سوزی، باعث افزایش انرژی در حین فعالیت های ورزشی شود. به همین دلیل بهتر است برای نتیجه گیری بهتر، حتما قبل از تمرین، اقدام به مصرف مکمل های کافئین دار نمایید.

 • ال کارنیتین

از دیگر مکمل ها و قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو می توان به مکمل ال کارنیتین اشاره کرد. در واقع این قرص چربی سوز می تواند بعد از مصرف کافئین مورد استفاده قرار گیرد و کارکرد زیادی در زمینه آزادسازی چربی ها از بدن خواهد داشت.

در واقع، چربی هایی که توسط ال کارنیتین آزاد می شود، به درون سلول ها هدایت خواهد شد و به عنوان سوخت مورد نیاز بدن مورد استفاده قرار می گیرد. با رعایت رژیم غذایی و محدود کردن کالری و همچنین مصرف این مکمل و انجام فعالیت های ورزشی، می توانید چربی سوزی سریعی در ناحیه شکم و پهلو تجربه کنید.

 • مکمل CLA

شاید تاکنون در باشگاه های بدنسازی، نام مکمل CLA را شنیده باشید. این مکمل جزو مکمل های مهم و اصلی در زمینه چربی سوزی محسوب می شود. در واقع ورزشکاران زیادی که قصد چربی سوزی و کاهش وزن را دارند، از این مکمل استفاده می کنند.

لازم است به این نکته اشاره کنیم که مکمل CLA می تواند باعث حفاظت از بافت های عضلات شود و در عین حال صرفا به سوزاندن چربی ها خواهد پرداخت. در واقع می توانیم بگوییم که CLA جزو بهترین قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو محسوب می شود که می توان از آن بهره برد.

انواع قرص لاغری برای چربی سوزی شکم و پهلو

لطفا توجه کنید مجموعه ترندان هیچ اطلاعی در زمینه کیفیت و ترکیبات این قرص ها ندارد و استفاده از هیچ قرصی را توصیه نمی کند.

انواع قرص لاغری برای چربی سوزی شکم و پهلو
انواع قرص لاغری برای چربی سوزی شکم و پهلو

در مبحث قبلی در خصوص برخی از بهترین مکمل های چربی سوز شکم و پهلو توضیحاتی عنوان شد. اما امروزه علاوه بر این مکمل ها، قرص های لاغری معتبر و زیادی در دنیای پزشکی قرار دارد که هر کدام از آنها می تواند فوایدی در زمینه چربی سوزی داشته باشد.

در عین حال مصرف بیش از حد آن و مصرف نادرست آن می تواند عوارضی را هم به همراه داشته باشد. به همین دلیل است که توصیه می شود حتما در خصوص مصرف قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو، با متخصص تغذیه، مشورت های لازم را انجام دهید. ما در ادامه، به برخی از بهترین قرص های لاغری در زمینه چربی سوزی شکم و پهلو اشاره خواهیم کرد:

 • قرص لاغری ادیوس

از جمله قرص های گیاهی که می تواند در زمینه چربی سوزی و کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرد، قرص ادیوس است. این قرص می تواند باعث افزایش سوخت و ساز بدن شود. این افزایش متابولیسم باعث می شود که چربی های انباشته شده در بدن، شروع به تجزیه شدن و از بین رفتن نماید.

لازم به گفتن است که مصرف قرص لاغری ادیوس، به تنهایی نمی تواند باعث کاهش وزن و چربی سوزی شود و لازم است در کنار آن، رژیم غذایی لاغری متناسبی نیز استفاده شود و همچنین داشتن فعالیت های ورزشی هم مزید بر علت شده و باعث افزایش چربی سوزی خواهد شد. توصیه اکید ما این است که قبل از مصرف چنین مکمل ها و قرص هایی، حتما با متخصص تغذیه، مشورت های لازم را انجام دهید.

 • قرص لاغری جی سی

از دیگر قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو که از طرفداران بسیار زیادی هم برخوردار است، قرص لاغری جی سی نام دارد. این قرص خواص چربی سوزی فراوانی داشته و تاثیر زیادی در افزایش سوخت و ساز بدن و دفع مواد زائد در بدن را دارد.

این قرص کاملا گیاهی بوده و می توان به همراه رژیم غذایی مناسب و فعالیت های ورزشی، اقدام به مصرف آن نمود. لازم به گفتن است که چنین قرص هایی را باید از مراکز معتبری نیز تهیه نمود.

 • قرص لاغری یونیک اسلیم

قرص لاغری یونیک اسلیم از جمله قرص های چربی سوز شکم و پهلو است. این قرص هم گیاهی بوده و می تواند مزیت هایی را به همراه داشته باشد. قرص لاغری یونیک اسلیم از عصاره بهار نارنج تهیه شده است و این عصاره می تواند تاثیر زیادی در روند چربی سوزی داشته باشد. در واقع افزایش متابولیسم بدن و تبدیل چربی ها به سوخت مورد نیاز بدن، از جمله وظایف این قرص لاغری است.

 • قرص لاغری قهوه سبز

از موارد دیگر قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو می توان به قرص لاغری قهوه سبز اشاره کرد. این قرص در واقع همان قهوه معمولی است که بو داده نشده است. این قرص دارای اسید کلروژنیک و کافئین بوده و می تواند باعث افزایش فرایند چربی سوزی در بدن شود.

این دو ماده می تواند میزان کربوهیدرات بدن را کاهش دهد که همین مسئله موثر در کاهش سایز بدن و وزن خواهد شد. به همین دلیل، مصرف چنین قرص لاغری در کنار رژیم غذایی و ورزش، می تواند توصیه ما به شما عزیزان باشد.

 • قرص لاغری تن لس

از دیگر قرص های لاغری که می تواند موثر در زمینه چربی سوزی شکم و پهلو باشد، قرص لاغری تن لس است. این قرص دارای ترکیبات مختلفی مانند چای سبز، کرفس و زیره سیاه و زنیان است.

بنابراین می توان گفت که این قرص لاغری، کاملا گیاهی بوده و می تواند به عنوان یک مکمل چربی سوز بسیار قوی مورد استفاده افراد قرار گیرد. برای استفاده از چنین قرص هایی باید از متخصص تغذیه مشورت های لازم را دریافت کرد و همچنین در کنار رژیم غذایی و ورزش، از آن نهایت استفاده را برد.

 • قرص آلفا اسلیم

از دیگر قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو که می توان به آن اشاره کرد، قرص لاغری آلفا اسلیم است. این قرص می تواند تاثیر زیادی در کاهش وزن و کاهش چربی های بدن داشته باشد. برخی از افراد ممکن است به دلایل مختلفی دچار استپ وزنی شده باشند.

در واقع استپ وزنی برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند، بیشتر مشاهده می شود و اغلب ورزشکاران نیز از این موضوع گله دارند. قرص آلفا اسلیم می تواند کمک زیادی کند تا فرد از وضعیت استپ وزنی خارج شود. این قرص از ترکیبات گیاهان و میوه های کمیاب تشکیل شده است که می تواند در نوع خود منحصر به فرد باشد.

لازم به توضیح است که مصرف قرص آلفا اسلیم برای بانوان باردار و شیرده و همچنین افراد زیر 18 سال ممنوع است و برای مصرف آن حتما باید با متخصص تغذیه و لاغری مشورت های لازم را انجام داد.

زیرا می تواند عوارضی را مانند هر دارویی داشته باشد. از جمله این عوارض می توان به سردرد شدید، بی خوابی، تغییرات در خلق و خو، بی قراری، افزایش ضربان قلب و افزایش فشار خون و حتی اسهال و حالت تهوع هم اشاره کرد.

حال که با برخی از مکمل ها و قرص های لاغری آشنا شدید، در ادامه به بررسی یکی از بهترین مکمل های چربی سوز و لاغر کننده یعنی مکمل T432 برند ATP خواهیم پرداخت. شرکت ترندان اسپرت، تنها نمایندگی رسمی این برند در کشور می باشد. در ادامه مبحث، همراه ما باشید.

صفحه بهترین زمان مصرف قرص سلنیوم را مشاهده کنید.

مکمل T432 برند ATP

مکمل T432 برند ATP
مکمل T432 برند ATP

یکی از بهترین مکمل ها و قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو که می توان در زمینه چربی سوزی و لاغری از آن استفاده کرد، مکمل T432 برند ATP است. این محصول دارای کیفیت و کارایی بسیار بالایی است و با فرمولاسیون بسیار قوی تولید شده است.

این محصول توسط شرکت ترندان اسپرت که نمایندگی رسمی برند ATP در ایران است، در کشور ما توزیع می شود.  هدف از طراحی این محصول، افزایش اثربخشی آن در زمینه لاغری و کاهش وزن است. همچنین این مکمل جزو کامل ترین مکمل های غذایی در زمینه تاثیر بر هورمون تیروئید است.

تیروئید نقش مهم و اساسی در سیستم عمومی بدن دارد. همچنین این مکمل تاثیر مستقیم بر افزایش متابولیسم بدن خواهد داشت که در نهایت منجر به چربی سوزی و کاهش وزن می شود. این مکمل در واقع از نوع گیاهی بوده و فاقد گلوتن است. همچنین نوع طراحی و مواد آن به گونه ای است که از هر گونه مواد حساسیت زا به دور است.

مکمل T432 دارای ویژگی و عملکردهای مختلفی است که از جمله فواید آن عبارتند از:

 • کمک به سلامت غده تیروئید و سالم نگه داشتن آن
 • باعث حفظ و افزایش میزان سطح انرژی بدن خواهد شد.
 • به افزایش متابولیسم بدن کمک خواهد کرد که مهمترین نقش در چربی سوزی شکم و پهلو است.
 • سلامت مو و ناخن را می تواند به ارمغان بیاورد.
 • تنظیم قند خون و موثر در درمان بیماری دیابت
 • کمک به شکسته شدن حالت استپ وزنی
 • موثر در درمان معضل کم کاری تیروئید

حال که با فواید مکمل T432 برند ATP آشنا شدیم، در ادامه مقاله قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو، توضیحی در خصوص غده تیروئید و تاثیر آن در چربی سوزی خواهیم داد.

 • غده تیروئید

تیروئید یکی از مهمترین و اصلی ترین غدد بدن محسوب می شود. در واقع این غده نقش مهمی در عملکرد کلی بدن دارد. تنظیم کردن متابولیسم و سوخت و ساز بدن، منظم کردن ضربان قلب، کنترل چربی و کلسترول خون، کنترل وزن، دما، کنترل قاعدگی در بانوان و … از مهمترین وظایف غده تیروئید در بدن است.

بنابراین سالم ماندن و عملکرد درست این غده، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای سلامتی هر چه بیشتر تیروئید، لازم است انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز به بدن منتقل شود و این امر توسط مواد غذایی مختلف و مکمل هایی نظیر T432 اتفاق خواهد افتاد.

 • کم کاری تیروئید

کم کاری تیروئید
کم کاری تیروئید

یکی از بیماری‌هایی که شیوع نسبتا بالایی پیدا کرده، کمک کاری تیروئید است. در این بیماری، غده‌ی تیروئید به اندازه‌ی کافی، هورمون ترشح نمی‌کند و در نتیجه علائم کم کاری تیروئید در بدن خود را نشان می‌دهد.

یکی از بیماری های شایع که در بین عموم مردم بسیار گسترش پیدا کرده است، بیماری کم کاری تیروئید است. این بیماری در واقع با کاهش ترشح هورمون تیروئید همراه است که در آزمایشات انجام شده مشخص خواهد شد.

مشکلات تیروئیدی مانند کم کاری تیروئیدی می تواند تاثیرات زیاد بر عملکرد کلی بدن داشته باشد. به عنوان مثال؛ کم کاری تیروئید باعث کاهش متابولیسم بدن، افزایش چربی ها در بدن به خصوص در ناحیه شکم و پهلو و افزایش وزن و … خواهد شد. به همین دلیل استفاده از برخی قرص ها و مکمل هایی نظیر T432 می تواند در زمینه درمان این معضل کمک زیادی کند.

از جمله علائم کم کاری تیروئید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش وزن و افزایش چربی در بدن

احساس خستگی شدید

نامنظم شدن دوره قاعدگی در زنان و همچنین درد شدید در دوران قاعدگی

ضربان قلب نامنظم

شکسته شدن مو و ناخن

کاهش متابولیسم و سوخت و ساز بدن

 • مکمل T432 و تاثیرات آن بر غده تیروئید

مکمل T432 و تاثیرات آن بر غده تیروئید
مکمل T432 و تاثیرات آن بر غده تیروئید

همان طور که گفته شد، مکمل T432 جزو بهترین قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو محسوب می شود و کاملا گیاهی است. یکی از تاثیرات مهم این مکمل باارزش، تاثیر آن در سلامت غده تیروئید است.

البته باید به این نکته توجه کرد که سلامت تیروئید، منوط به داشتن رژیم غذایی سالم و مناسب و تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. مکمل T432 با فرمولاسیون بسیار خاصی نیز تولید شده است.

وجود عناصری مانند زینک، سلنیوم، ید و کرومیوم در این مکمل باعث عملکرد بهتر غده تیروئید شده است و همچنین باعث افزایش متابولیسم بدن و در نهایت چربی سوزی بیشتر خواهد شد.

مکمل T432 می تواند موثر در خروج از استپ وزنی باشد. حال در ادامه مبحث، توضیحی کوتاه در خصوص استپ وزنی هم خواهیم داد.

 • استپ وزنی

در برخی از مواقع، زمانی که افراد اقدام به مصرف مواد غذایی می کنند و رژیم غذایی مشخصی را استفاده می کنند، حال در راستای افزایش وزن باشد و یا کاهش وزن، دچار استپ وزنی خواهند شد. این مسئله برای افرادی که به دنبال چربی سوزی هستند، می تواند آزاردهنده باشد.

در واقع استپ وزنی باعث توقف چربی سوزی خواهد شد و حتی برخی از مکمل های چربی سوز و لاغری هم نمی تواند در این زمینا کارساز باشد. تنها راه حل این معضل، افزایش متابولیسم بدن است.

مکمل T432 جزو بهترین قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو محسوب می شود که منجر به افزایش متابولیسم بدن به مقدار زیادی خواهد شد و روند خروج از استپ وزنی را به راحتی انجام خواهد داد.

نحوه‌ی مصرف

روزانه سه عدد با هر وعده‌ی غذایی استفاده شود. توصیه می‌شود برای نتیجه‌ی بهتر با متخصصین ما یا پزشک خود مشورت کنید.

برای این که بتوانید اقدام به مصرف مکمل T432 کنید و از خواص چربی سوزی آن بهره مند شوید، می توانید روزانه 3 عدد با هر وعده غذایی مصرف کنید. اما لازم است قبل از مصرف، با متخصص تغذیه مشورت های لازم را انجام دهید.

شما می توانید برای تهیه مکمل T432 برند ATP به وب سایت شرکت ترندان اسورت به عنوان نمایندگی رسمی محصولات ATP مراجعه کنید و اقدام به خریداری این محصول باارزش نمایید.

دلایل تجمع چربی شکم و پهلو

دلایل تجمع چربی شکم و پهلو
دلایل تجمع چربی شکم و پهلو

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند باعث تجمع چربی ها در بدن شود و به خصوص در ناحیه شکم و پهلو، مقدار زیادی از چربی ها را مشاهده کنیم. عوامل مختلفی نیز در این معضل نقش دارد. ما در ادامه، به برخی از مهمترین دلایل ایجاد چربی شکم و پهلو می پردازیم:

 • مصرف بیش از حد مواد غذایی

یکی از مهمترین و اصلی ترین مواردی که باعث ایجاد چربی در ناحیه شکم و پهلو می شود، مصرف مواد غذایی مختلف به خصوص مواد غذایی پرکالری است که می تواند باعث تجمع چربی ها در بدن شود.

زیرا بدن، کالری های اضافی از مواد غذایی را تبدیل به چربی در بدن خواهد کرد و همین مسئله باعث می شود که چربی های غیر اشباع در ناحیه شکم و پهلو به وجود آید. به همین دلیل، چنین افرادی نیاز بیشتری به قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو خواهند داشت.

 • عدم تناسب بین فعالیت های روزانه و مصرف مواد غذایی

بسیاری از افراد ممکن است بنا به دلایل شغلی و … تحرک کمتری داشته باشند. همچنین مصرف مواد غذایی و کالری آنها به گونه ای است که تناسبی بین کالری دریافتی و کالری مصرفی وجود ندارد.

طبیعتا چنین فردی بیشتر در معرض اضافه وزن و چاقی قرار دارد و با فردی که ورزشکار است و فعالیت بدنی دارد و کالری می سوزاند، تفاوت های وزنی زیادی را مشاهده می کند.

بنابراین چنین افرادی در کنار رژیم غذایی مناسب و مکمل های چربی سوز، باید از فعالیت بدنی مناسبی برخوردار باشند تا تناسب بین کالری دریافتی و مصرفی برقرار شود.

 • مصرف دخانیات و الکل

بررسی های متعددی نشان می دهد که افرادی که مصرف دخانیات دارند و یا مشروبات الکلی مصرف می کنند، بیشتر در معرض چاقی شکمی قرار دارند. چنین افرادی در ابتدا باید اقدام به ترک این موارد نمایند و سپس با استفاده از رژیم غذایی و قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو و ورزش، به کاهش وزن و چربی برسند.

 • بیماری های هورمونی

برخی از مشکلات و بیماری های هورمونی می تواند باعث بروز چاقی و اضافه وزن شود و بیشترین عارضه در ناحیه شکم و پهلو دیده می شود. از جمله مهمترین موارد در این خصوص، بیماری های تیروئید و کم کاری آن است که در این مقاله، توضیحات کاملی در خصوص آن ارائه شد.

همچنین استرس و اضطراب، از جمله عوامل اصلی مشکلات هورمونی در بدن است. تغییرات در سطح ترشح هورمون ها می تواند باعث اضافه وزن و چاقی شود. از جمله هورمون های مرتبط با استرس، هورمون کورتیزول است.

ترشح بیش از اندازه آن، می تواند باعث ایجاد پرخوری شود و فرد با مصرف مواد غذایی بیشتر، به افزایش وزن و چربی خواهد رسید. به همین دلیل باید به مدیریت استرس نیز پرداخت.

 • عوامل ژنتیکی

از عوامل مهم ایجاد چاقی به خصوص چاقی شکمی، ژنتیک و وراثت است. مثلا اگر فردی دارای پدر یا مادر چاق است، طبیعتا بیشتر در معرض چاقی و اضافه وزن قرار دارد. به همین دلیل باید از همان ابتدای کودکی خود، رعایت موارد غذایی و ورزش و … را انجام دهد تا دچار چاقی و اضافه وزن نشود.

موارد بالا از جمله مهمترین عوامل اصلی ایجاد چاقی شکم و پهلو است. شما می توانید با تهیه یکی از بهترین مکمل ها و قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو، اقدام به کاهش وزن کنید. از جمله این مکمل ها، مکمل T432 برند ATP است که شرکت ترندان اسپرت به عنوان نمایندگی رسمی این محصولات، در ایران فعالیت دارد.

آیا قرص چربی‌ سوز شکم و پهلو بی خطر است؟

آیا قرص چربی‌ سوز شکم و پهلو بی خطر است؟
آیا قرص چربی‌ سوز شکم و پهلو بی خطر است؟

برای این که بتوانیم بگوییم که یک قرص لاغری و چربی سوز، کم خطر است یا پرخطر، بایستی به ترکیبات قرص و مکمل دقت کرد. شرکت های تولید کننده مکمل ها و قرص های چربی سوز که از اعتبار بالایی هم برخوردار هستند، ترکیبات قرص ها و مکمل ها را روی بسته بندی آن درج می کنند.

اغلب این مکمل ها بدون عارضه و خطر بوده و در صورت استفاده درست و اصولی و طبق دستور متخصص تغذیه، می توان از فواید آن استفاده کرد.

اما در صورتی که از قرص های نامعتبر و تقلبی استفاده شود و یا به صورت خودسرانه اقدام به مصرف هر گونه مکمل و قرص لاغری شود، می تواند باعث بروز مشکلات و عوارض مختلفی شود.

دیگر روش های از بین بردن چربی شکم و پهلو

دیگر روش های از بین بردن چربی شکم و پهلو
دیگر روش های از بین بردن چربی شکم و پهلو

علاوه بر استفاده از قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو لازم است در کنار آن اقدام به استفاده از دیگر روش های لاغری و کاهش وزن نمود که در ادامه به آن می پردازیم:

 • استفاده از رژیم غذایی متناسب

رژیم غذایی، یکی از بهترین و موثرترین روش های چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو است. در واقع اولین اقدام برای لاغری، استفاده از رژیم غذایی است.

هر فردی با توجه به شرایط جسمی خود، لازم است با مشورت متخصص تغذیه، برنامه غذایی کاهش وزن و چربی شکمی را دریافت کند. این برنامه غذایی، منحصر به فرد بوده و برای هر فردی به صورت اختصاصی طراحی می شود.

تمامی این برنامه های غذایی، با محدودیت کالری همراه است.  در کنار آن و در صورت صلاحدید متخصص تغذیه، می توان از مکمل ها و قرص های چربی سوز شکم و پهلو استفاده کرد تا به کاهش وزن رسید.

 • ورزش‌ های ناحیه شکم و پهلو

ورزش‌ های ناحیه شکم و پهلو
ورزش‌ های ناحیه شکم و پهلو

از دیگر موارد اصلی رسیدن به چربی سوزی شکم و پهلو، انجام فعالیت های ورزشی مخصوص به آن است. در واقع ورزش های مختلف باعث افزایش سوخت کالری در بدن می شود و تسریع در چربی سوزی شکمی را به وجود می آورد.

حال اگر ورزش های مختص شکم و پهلو مانند کرانچ، دراز نشست و … را انجام دهید، می توانید با سرعت بیشتری به کاهش چربی ها در ناحیه شکم و پهلو برسید.

موارد فوق در کنار مصرف مکمل ها و قرص های لاغری و چربی سوز می تواند منجر به کاهش چربی در این نواحی بدن شود. یکی از بهترین و موثرترین مکمل ها و قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو، مکمل T432 برند ATP است. شما می توانید برای تهیه این محصول، به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید و اقدام به خریداری محصول کنید.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

ما در این مقاله، به بررسی یکی از موارد بسیار مهم در خصوص چربی سوزی و لاغری یعنی قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو پرداختیم.

چاقی و اضافه وزن از جمله مشکلات رایج در بین عموم مردم است و چاقی شکم و پهلو، بیشترین نوع مشکل اضافه وزن محسوب می شود. شناخت مکمل ها و قرص های لاغری و چربی سوزی در کنار رژیم غذایی و ورزش، می تواند کمک زیادی در زمینه کاهش وزن افراد نماید.

ما در این مقاله، در خصوص برخی از مکمل ها و قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو پرداختیم که از جمله آن مکمل T432 برند ATP است. توصیه اکید ما این است که برای استفاده از هر گونه رژیم غذایی، ورزش و مکمل های چربی سوز، در ابتدا با متخصص تغذیه مشورت های لازم را انجام دهید و با تشخیص و تجویز پزشک، اقدام به مصرف موارد فوق نمایید.

همچنین شما می توانید برای تهیه مکمل T432 برند ATP به وبسایت شرکت ترندان اسپرت که تنها نمایندگی رسمی این برند در ایران است، مراجعه نمایید و اقدام به خریداری این محصول کنید.

در پایان توصیه می کنیم، کاهش یک کیلویی چربی شکم از شب تا صبح را مشاهده کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.