مزایای مصرف CORT RX چیست؟

مزایای مصرف CORT RX چیست؟

در طول سال های گذشته، گیاهان متعددی کشف شده اند که برای انسان بسیار مفید بوده اند.

آداپتوژن (Adaptogen) یا ماده انطباق پذیر به گیاهانی می گویند که سبب افزایش مقاومت و سرزندگی بدن می‌شوند.این گیاهان به بدن کمک می‌کنند تا در برابر آثار ناشی از استرس با محیط سازش کرده و از خود دفاع کند.مکمل غذایی  Cort RX حاوی آداپتوژن است که کمک می کند تا هورمون های استرس خود را، مانند کورتیزول، کنترل و تعدیل کنید. آداپتوژن همچنین می تواند به تنظیم هورمون جنسی شما کمک کند که عملکرد مطلوب بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

آیا مکمل غذایی Cort RX را می توان برای کاهش وزن استفاده کرد؟

بله. علل افزایش وزن بسیار زیاد است. یکی از مشکلات اصلی برای داشتن اندام مناسب داشتن انرژی برای رفتن به باشگاه / استخر / تمرین است و یا فقط صبح بیدار شدن برای پیاده روی. بدون انرژی، ما نمی توانیم “اهداف بزرگ” خود را به “اعمال عالی” برسانیم. یک خواب خوب بهترین راه برای اطمینان از داشتن انرژی برای رفتن به باشگاه روز بعد است.

در این زمان Cort RX به شما کمک می کند.با مصرف Cort RX قبل از خواب مطمئن باشید که انرژی لازم برای انجام کار و تمرین خود را برای روز بعد خواهید داشت.

عناصر تشکیل دهنده و نحوه مصرف مکمل غذایی Cort RX چیست؟

مکمل غذایی Cort RX شامل 4 گیاه شناخته شده است که شامل : گیلاس زمستانی یا کاکنج ،زردچوبه ، Rhodiola rosea ، Schisandrachinensis می باشد.این گیاهان انتخاب شدند چون تحقیقات کامل و زیادی بر روی آن ها انجام شده بود که خواص و مزایای آن ها تایید می کرد. ترکیب همه این گیاهان در یک کپسول هزاران نفر را به اهداف سلامتی خود می رساند و با کاهش تنش ها و ایجاد خواب بهتر انرژی کافی را برای روز بعد فراهم می آورد.

مکمل غذایی Cort RX کورتیزول را کاهش می دهد!

افزایش سطح کورتیزول موجب طیف وسیعی مشکلات ازجمله اضطراب و افزایش وزن و چاقی می شود. کورتیزول بیش از حد باعث افزایش میزان چربی در ناحیه کمر می شود، جایی که هیچ کس نمی خواهد چربی در آن ناحیه داشته باشد.

شرکت بازرگانی ترندان تنها ارائه کننده مکمل غذایی اورجینال و اصل Cort RX ،برند ATP science استرالیا در ایران می باشد.شما می توانید خرید آنلاین مکمل غذایی Cort RX را از سایت ترندان اسپورت داشته باشید.