محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی

بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی

Table of Contents

در این مقاله، به بررسی بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی می پردازیم. با ما همراه باشید.

گریپ فروت یک میوه استثنایی با خواص مفید فراوان می باشد. این میوه خوشمزه در کنار تمامی فواید خاص خود، چنان چه در زمان مناسب و به میزان صحیح مصرف گردد، می تواند به یک فاکتور مهم در کاهش وزن مبدل گردد.

در مقاله ” بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی “، به بررسی بیشتر میوه گریپ فروت و اثرات مصرف صحیح آن بر میزان چربی سوزی خواهیم پرداخت. چنان چه شما نیز از علاقه مندان به کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام و لاغری می باشید، ما را تا پایان این مقاله، همراهی نمایید.

پیشنهاد می کنیم از پست برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو دیدن کنید.

مقدمه ای بر میوه گریپ فروت

گریپ فروت، میوه ای مؤثر در کاهش وزن است که کاربرد آن در لاغری و چربی سوزی، سابقه ای طولانی و بیش از یک قرن را به همراه دارد.

در لاغری به کمک گریپ فروت، علاوه بر این میوه، فاکتورهای دیگری نیز دخیل می باشند که از آن میان، می توان به بهره گیری از یک رژیم لاغری استاندارد و ورزش مداوم اشاره نمود.

از جمله مواد غذایی که می توانند تاثیرات کاهش وزن به کمک مصرف گریپ فروت را افزایش دهند، انواع سبزیجات و میوه ها و نیز مصرف نان سفید می باشد. تمامی این موارد در کنار یکدیگر، تاثیرات شگرفی بر کاهش وزن خواهند داشت.

فیبر موجود در انواع میوه ها و سبزیجات در کنار مصرف گریپ فروت، باعث ایجاد سیری طولانی مدت و افزایش میزان چربی سوزی می گردد. بر همین اساس، رژیم های لاغری متفاوتی بر پایه گریپ فروت معرفی شده اند.

در بیشتر رژیم های لاغری بر پایه گریپ فروت، بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی به عنوان یک میوه کامل و به هدف لاغری، پیش از هر وعده غذایی است که در دنباله این نوشتار، بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی

بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی
بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی

چنان چه از گریپ فروت به هدف کاهش وزن و چربی سوزی استفاده می شود، شایسته است که آن را پیش از هر وعده غذایی نوش جان نمود. مصرف یک لیوان آب گریپ فروت، پیش از وعده صبحانه و در هنگام ناشتا، علاوه بر تنظیم میزان قند خون، تاثیرپذیری بیشتری بر چربی سوزی نیز خواهد داشت.

علاوه بر این، مصرف آب گریپ فروت و یا خود میوه گریپ فروت، یک تا دو ساعت پیش از هر وعده غذایی، می تواند اشتهای فرد را تا میزان قابل توجهی کاهش داده و در نتیجه فرد، حجم کمتری از غذا را در هر وعده غذایی مصرف می نماید.

کاهش حجم غذای مصرفی، عامل اصلی کاهش وزن و چربی سوزی به شمار می رود

کاهش حجم غذای مصرفی، عامل اصلی کاهش وزن و چربی سوزی به شمار می رود. همان طور که به آن اشاره شد، گریپ فروت، میوه ای با خاصیت چربی سوزی است که برای تمامی کسانی که دارای اضافه وزن می باشند و تمایل دارند وزن خود را به کمک ورزش و رژیم غذایی کاهش دهند، گزینه ای بسیار مناسب است.

به طوری که، می توان نیمی از یک لیوان آب گریپ فروت را تقریباً نیم ساعت پیش از هر یک از وعده های اصلی غذایی نوشید که در این میان، نوشیدن آن در وعده صبحانه، به منظور خاصیت بالا بردن میزان تمرکز و شادابی و نیز عملکرد بهتر آن در چربی سوزی، بسیار توصیه می شود.

مصرف این میوه پیش از هر وعده غذایی، علاوه بر کاهش میل به خوردن و سیری طولانی مدت، باعث هضم بهتر مواد غذایی مصرف شده می گردد و از احتمال بروز دل درد به دلیل پری سر دل، جلوگیری به عمل می آورد.

لازم به ذکر است که گریپ فروت می تواند با بسیاری از داروهای مصرفی، تداخل دارویی ایجاد کند.

به همین سبب، به افرادی که از بیماری های خاص رنج می برند و یا در دوران بارداری و یا شیردهی هستند، توصیه می شود که پیش از قرار دادن این میوه گوارا در رژیم غذایی خود، حتماً با پزشک متخصص مشورت نمایند تا از ” بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی ” با توجه به شرایط خود، مطلع گردند.

اثرگذاری بهتر گریپ فروت برای چربی سوزی

گریپ فروت، خود به تنهایی نمی تواند تاثیر بالایی در چربی سوزی داشته باشد. حال آن که همراهی آن با یک رژیم لاغری مناسب و ورزش، می تواند تاثیرات کاهش وزن را چندین برابر نماید.

در این میان، اشاره ای به برخی از نکات اساسی، ضروری به نظر می رسد:

 • بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی، پیش از صبحانه، ناهار و شام می باشد.
 • چنان چه مصرف گریپ فروت به هدف چربی سوزی باشد، لازم است که مصرف انواع کربوهیدرات های فرآوری شده، قندی و نمکی، تا حد امکان محدود شود.
 • برای افزایش چربی سوزی، توصیه می شود که همراه با گریپ فروت، از انواع مواد غذایی حاوی فیبر بالا و با کالری بسیار پایین استفاده شود. همچنین استفاده از غذاهای مقوی، بسیار توصیه می شود.
 • از مصرف هر گونه میان وعده چاق کننده و نوشیدنی گازدار و شیرین خودداری شود.
 • لازم است که همراه با گریپ فروت، از انواع غذاهای حاوی پروتئین بالا و کلسترول پایین استفاده گردد.
 • مصرف هر گونه چربی سالم همراه با گریپ فروت در اثرگذاری آن در حذف چربی های اضافه، بسیار مؤثر می باشد.
 • نوشیدن آب کافی به هدف حفظ رطوبت بدن و دفع چربی اضافی، امری حیاتی است.

با محصول بی نظیر Amperage آشنا شوید.

رابطه گریپ فروت و چربی سوزی

رابطه گریپ فروت و چربی سوزی
رابطه گریپ فروت و چربی سوزی

گریپ فروت در کنار تمامی فوایدی که برای بدن دارد، عاملی تاثیرگذار برای از بین بردن چربی های اضافی در بدن می باشد. لازم به ذکر است که بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی، پیش از هر یک از وعده های غذایی می باشد.

علاوه بر این، هنگامی که گریپ فروت به صورت ناشتا و پیش از وعده صبحانه خورده شود، بهترین تاثیرگذاری را بر کاهش وزن خواهد داشت. با خوردن آن در هنگام ناشتا بودن، بافت های چربی انباشته شده در بدن شکسته شده و با سرعت بالایی هضم و دفع می گردد.

در همین ارتباط، به کلیه کسانی که از مشکل اضافه وزن رنج می برند و تمایل به کم کردن وزن خود به کمک رژیم لاغری را دارند، مصرف گریپ فروت در کنار رژیم غذایی خود توصیه می گردد.

مصرف تنها 3 مرتبه از آب گریپ فروت در وعده صبحانه

این افراد می توانند با مصرف تنها 3 مرتبه از آب گریپ فروت در وعده صبحانه خود، از تمامی خواص مفید گریپ فروت، از جمله چربی سوزی بهره مند شوند. گریپ فروت با افزایش میزان سوخت و ساز بدن، تاثیرات شگرفی بر کاهش وزن و لاغری می گذارد.

به صورتی که تنها با نوشیدن یک لیوان آب گریپ فروت در وعده صبحانه و به مدت سه ماه، می توان حجم عمده ای از چربی های شکمی را از دست داده و از میزان سایز، کاست. (صفحه تغذیه بعد از ورزش برای چربی سوزی را مشاهده کنید.)

کاهش وزن حداقل دو کیلوگرم در طول این دوره، حتی بدون همراهی با رژیم لاغری مشاهده شده است

در این راستا، کاهش وزن حداقل دو کیلوگرم در طول این دوره، حتی بدون همراهی با رژیم لاغری مشاهده شده است. نکته قابل توجه در ارتباط با افزایش چربی سوزی با گریپ فروت این است که بسیاری از ورزشکاران برای کمک به عمل چربی سوزی، در کناز تمرینات خود، از آب گریپ فروت استفاده می کنند.

چنان چه آب گریپ فروت با ورزش همراه شود، می تواند در هر هفته، تقریباً نیم کیلو از وزن اضافی بدن و حجم چربی انباشته شده در ناحیه شکمی را از بین ببرد.

همراهی گریپ فروت و پروتئین، ترکیبی استثنایی بر علیه چربی های ناحیه شکم و پهلوها ایجاد می نماید که رفته رفته باعث کاهش وزن و لاغری می گردد.

نمونه ای از یک رژیم لاغری همراه با گریپ فروت

همان طور که در سایر بخش های مقاله ” بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی ” به آن اشاره شد، برای اثربخشی هر چه بیشتر گریپ فروت بر لاغری و کاهش وزن، مناسب است که آن را پیش از هر وعده غذایی مصرف نمود.

لازم به ذکر است که رژیم لاغری همراه با گریپ فروت، می بایست حداقل تا 10 روز ادامه پیدا کند. در طول این دوره زمانی، لازم است که فرد، یک سری قوانین ساده و تکراری را دنبال نماید تا تاثیرات مثبت این رژیم را بر چربی سوزی بیشتر تجربه کند.

از آن جمله، می توان به مصرف حداقل 8 لیوان آب در روز به همراه گریپ فروت و در هر وعده غذایی اشاره کرد.

یکی از انواع رژیم لاغری گریپ فروت، به صورت زیر می باشد:

وعده صبحانه

 • نوشیدن نصف لیوان آب گریپ فروت
 • نوشیدن یک فنجان چای سبز و یا قهوه سیاه
 • خوردن 2 عدد تخم مرغ به صورت نیمرو و سرخ شده در یک قاشق چای خوری روغن زیتون
 • خوردن 2 تکه کوچک از سینه مرغ

وعده ناهار

 • نوشیدن نصف لیوان آب گریپ فروت
 • خوردن 2 تکه ماهی قزل آلا
 • نوشیدن 2 فنجان از آب اسفناج یا خود اسفناج

وعده شام

 • نوشیدن نصف لیوان آب گریپ فروت
 • خوردن یک تکه سینه مرغ
 • خوردن یک فنجان هویج که بخارپز شده است و یا خوردن جوانه های کلم بروکلی
 • نوشیدن یک فنجان چای سبز و یا قهوه

فواید پیروی از رژیم گریپ فروت

فواید پیروی از رژیم گریپ فروت
فواید پیروی از رژیم گریپ فروت

در دنباله مبحث ” بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی ” به برخی از فواید مصرف این میوه خواهیم پرداخت. گریپ فروت، علاوه بر خاصیت چربی سوزی، تاثیرات بسیار دیگری را بر سلامت انسان دارد که با مصرف این میوه در فواصل زمانی مشخص و به میزان لازم، می توان از این مزایا بهره مند شد.

از جمله فواید مصرف گریپ فروت در رژیم غذایی، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • گریپ فروت، عاملی مؤثر در کاهش وزن می باشد

گریپ فروت، عاملی مؤثر در کاهش وزن می باشد
گریپ فروت، عاملی مؤثر در کاهش وزن می باشد

گریپ فروت، حاوی میزان بالایی فیبر و در عین حال مقدار بسیار کمی کالری است. از عوامل تاثیرگذار بر افزایش وزن، مصرف بیش از اندازه کالری است. با کاهش میزان کالری ورودی، بدن برای تامین انرژی مورد نیاز خود، از توده های چربی انباشته شده در بدن استفاده می کند.

این امر، سبب می گردد که فرد در مدتی کوتاه، با دنبال کردن استفاده از گریپ فروت در رژیم غذایی خود، وزن خود را در مدتی کوتاه کاهش دهد. کاهش وزن بدین روش، با سرعتی بسیار بالا انجام می گیرد که این امر، باعث علاقه مندی به دنبال کردن این رژیم غذایی می گردد.

مصرف گریپ فروت، باعث از بین بردن چربی های ناحیه شکمی و چربی سوزی می شود. در این رابطه، می توان بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی را، حداقل نیم ساعت پیش از هر وعده غذایی و به خصوص در زمان ناشتا بودن در نظر گرفت.

 • گریپ فروت، کلسترول خون را کاهش می دهد

چنان چه در طول روز، یک عدد گریپ فروت مصرف گردد، میزان سطح کلسترول بد خون، میزان تری گلیسیرید و سطح چربی خون، تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

لازم به ذکر است که به دلیل امکان تداخل میان داروهای مرتبط با درمان کلسترول خون با عناصر موجود در گریپ فروت، لازم است که بیماران دارای مشکل کلسترول بالا و علاقه مند به سرعت بخشیدن به روند چربی سوزی به کمک رژیم گریپ فروت، پیش از استفاده از آن، حتماً با پزشک متخصص در این زمینه مشورت نمایند.

 • گریپ فروت، فشار خون را تنظیم و کنترل می کند

گریپ فروت، فشار خون را تنظیم و کنترل می کند
گریپ فروت، فشار خون را تنظیم و کنترل می کند

تصلب شرایین، نوعی شرایط خطرناک برای انسان به شمار می رود که باعث پوشیده شدن دیواره داخلی عروق با چربی می شود. به این عارضه، به اصطلاح آترواسکلروزیس گفته می شود. به دلیل تصلب شرایین، جریان خون به سختی در داخل عروق انجام می گیرد.

با کاهش میزان جریان خون، عمل اکسیژن رسانی به بخش های مختلف بدن از جمله بافت ها و اندام ها، با دشواری انجام می گیرد. به دنبال این عارضه، فشار خون افزایش یافته و احتمال بروز انواع بیماری های قلبی و عروقی، بسیار بالا می رود.

در گریپ فروت، عنصری با عنوان پکتین یافت می گردد که از رسوب چربی در دیواره داخلی عروق خونی، جلوگیری به عمل می آورد و از ابتلا به عارضه تصلب شرایین جلوگیری می کند.

گریپ فروت حاوی میزان قابل توجهی ویتامین C است

علاوه بر عنصر پکتین، گریپ فروت حاوی میزان قابل توجهی ویتامین C است که در کنار کاهش پلاک های چربی، انعطاف پذیری رگ ها را نیز حفظ نموده و به جریان بیشتر و بهتر خون در داخل عروق، کمک شایانی می نماید.

 • گریپ فروت، باعث کاهش و از میان بردن سلولیت می گردد
 • گریپ فروت، عاملی مؤثر در کاهش ابتلا و مبارزه با بیماری سرطان است
آنتی اکسیدان های موجود در این میوه، خاصیت ضد سرطان و ضد التهاب دارند

آنتی اکسیدان های موجود در این میوه، خاصیت ضد سرطان و ضد التهاب دارند که می توانند از بروز سرطان پیشگیری به عمل آورند و یا در درمان آن، مؤثر باشند. در گریپ فروت، ترکیبی با عنوان لیکوپن یافت می شود.

این عنصر، تاثیر شگرفی بر پیشگیری از بروز سرطان پروستات است. همچنین در گریپ فروت، ترکیباتی با عنوان لیمونوییدها وجود دارد. ترکیبات مذکور، برای جلوگیری از بروز انواع سرطان، مانند سرطان پستان، سرطان دهان، سرطان پوست، سرطان معده و ریه، بسیار مفید می باشد.

نارنجین موجود در گریپ فروت، از آسیب دیدن DNA جلوگیری کرده و این امر باعث کاهش احتمال ابتلا به انواع سرطان می شود. آنتی اکسیدان های موجود در آن، با رادیکال های آزاد در بدن مبارزه کرده و از بروز تومور سرطانی جلوگیری می کنند.

 • گریپ فروت، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد.

در گریپ فروت، میزان بسیار زیادی ویتامین C یافت می شود. وجود این ویتامین در بدن، باعث بالا بردن میزان قدرت بدن در برابر انواع بیماری ها می گردد.

رژیم های لاغری، اصولاً با کاهش سیستم ایمنی بدن همراه هستند. همراه شدن مصرف گریپ فروت با یک رژیم لاغری مناسب، علاوه بر افزایش میزان اثرگذاری رژیم لاغری، باعث بالا بردن سیستم ایمنی بدن نیز می گردد.

 • گریپ فروت، می تواند احتمال ریسک سکته مغزی را کاهش دهد.
 • گریپ فروت، عاملی تاثیرگذار بر سلامت پوست است.

در رژیم لاغری، چنان چه پیش از هر وعده غذایی از گریپ فروت استفاده شود، علاوه بر کاهش وزن، می تواند باعث عوامل زیر گردد:

 • پیشگیری و درمان سرماخوردگی و آنفلوآنزا

پیشگیری و درمان سرماخوردگی و آنفلوآنزا
پیشگیری و درمان سرماخوردگی و آنفلوآنزا

یکی از کاربردهای کهن از میوه گریپ فروت، تاثیرات مثبت آن بر پیشگیری و درمان بیماری آنفلوآنزا و سرماخوردگی می باشد.

در این میوه، میزان قابل توجهی از انواع آنتی اکسیدان ها یافت می شود. این آنتی اکسیدان ها، خاصیت های ضد ویروسی، قارچی و نیز باکتریایی دارند که در پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزا و سرماخوردگی، بسیار مؤثر هستند.

 • بهبود کارکرد کلیه ها

بهبود کارکرد کلیه ها
بهبود کارکرد کلیه ها

گریپ فروت، یک عامل شناخته شده در جلوگیری از بروز سنگ کلیه است. به طوری که احتمال ابتلا به این عارضه را، تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

در میوه گریپ فروت، اسید سیتریک وجود دارد که می تواند از ایجاد شایع ترین نوع سنگ کلیه، سنگ اگزالات کلسیم، جلوگیری کند. علاوه بر پیشگیری از ابتلا به سنگ کلیه، مصرف آن برای افرادی که به این عارضه مبتلا می باشند نیز بسیار مفید بوده و به درمان سریع تر، کمک می کند.

 • بهبود عملکرد قلب

بهبود عملکرد قلب
بهبود عملکرد قلب

گریپ فروت، می تواند فشار خون و میزان کلسترول خون را تنظیم کند. کنترل فشار و کلسترول خون، باعث ایجاد سلامت قلب و عروق می شود. به همین دلیل، می توان گریپ فروت را عاملی مؤثر در جلوگیری از بروز سکته قلبی و ابتلا به انواع بیماری های قلبی و عروقی به شمار آورد.

 • رفع مشکلات زود انزالی

در میوه گریپ فروت، عنصری با عنوان نارنژنین یافت می گردد. این عنصر، عاملی مؤثر در درمان مشکل زود انزالی به شمار می رود. این میوه، در صورتی که به صورت مداوم مصرف گردد، در رفع این عارضه، تاثیرات مثبتی را خواهد داشت.

 • رفع مشکلات کم خوابی و بد خوابی

رفع مشکلات کم خوابی و بد خوابی
رفع مشکلات کم خوابی و بد خوابی

یکی از عوامل تاثیرگذار بر افزایش وزن، نداشتن خواب مناسب و کافی می باشد. چنان چه میوه گریپ فروت، شب و پیش از خواب مصرف گردد، می تواند خوابی خوب و کافی را به همراه داشته باشد. علاوه بر این، این عملکرد، در طول زمان و به صورت تدریجی، باعث کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام خواهد شد.

معایب پیروی از رژیم گریپ فروت

رژیم گریپ فروت دارای تنوع بالایی نیست و این امر، باعث خستگی از ادامه رژیم غذایی می شود. همچنین در این رژیم، خبری از انواع حبوبات نیست. علاوه بر این، عدم بسیاری از انواع مواد غذایی، کمبود انواع ویتامین ها، نظیر ویتامین E و مواد معدنی را به دنبال دارد.

علاوه بر این، احتمال ابتلا به انواع بیماری های مرتبط با کبد و کلیه، پس از مصرف گریپ فروت افزایش پیدا می کند. دلیل این ادعا، احتمال زیاد تداخل دارویی با ترکیبات موجود در گریپ فروت است.

اثر انواع آنتی هیستامین ها که داروهایی برای رفع آلرژی می باشند، با مصرف گریپ فروت، بسیار کاهش می یابد.

لازم به ذکر است که ترکیبات درونی این میوه، با داروهای مرتبط با بسیاری از انواع بیماری ها، تداخل دارویی دارد که از آن جمله می توان به داروهای مربوط به تنظیم و کنترل ضربان قلب و فشار خون، داروهای مرتبط با مشکلات روحی نظیر داروهای ضد اضطراب و افسردگی، داروهای مرتبط با کاهش مصرف مواد مخدر اشاره کرد.

گریپ فروت، اثرات ناشی از این داروها را کاهش داده و یا اختلالاتی در تاثیرات آن ها ایجاد می نماید. از همین رو، مشورت با پزشک متخصص، پیش از قرار دادن گریپ فروت در رژیم لاغری به هدف چربی سوزی، امری الزامی است.

ختم کلام با چند نکته مفید

گریپ فروت، یک میوه مفید و مؤثر برای چربی سوزی است. مصرف آن به میزان کافی و در فواصل زمانی مشخص، تاثیرات مثبتی بر کاهش وزن خواهد داشت. حال آن که استفاده از آن در زمان های نامناسب و زیاده روی در خوردن آن، تاثیرات منفی بر بدن خواهد داشت.

بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی، پیش از هر وعده غذایی است. حال آن که مصرف آن در هنگام ناشتا و پیش از وعده صبحانه، بیش از هر زمان دیگری بر عملکرد چربی سوزی بدن، مؤثر عمل می نماید.

لازم به ذکر است که رژیم غذایی بر پایه گریپ فروت که از انواع رژیم های سخت گیرانه به شمار می رود، به دلیل نبود بسیاری از انواع ویتامین ها و مواد معدنی، می تواند باعث مشکلاتی برای فرد گردد.

از همین رو، نباید به صورت طولانی مدت و بیش از 10 روز، از رژیم گریپ فروت استفاده نمود. علاوه بر این، نمی توان امکان ایجاد تداخل دارویی گریپ فروت را با بسیاری از داروهای مرتبط با سایر بیماری های خاص، نادیده گرفت.

لذا، پیش از خوردن گریپ فروت به هدف چربی سوزی، اطلاع از احتمالات در امر تداخل دارویی، بسیار حیاتی می باشد.

خوردن گریپ فروت، باعث چربی سوزی می شود

باید در نظر داشت که خوردن گریپ فروت، باعث چربی سوزی می شود اما بدون ورزش، این چربی سوزی ممکن است که باعث تحلیل عضلانی و از بین رفتن ماهیچه ها شود. از همین رو، توصیه می شود همراه با مصرف گریپ فروت، حتماً ورزش را نیز به برنامه روزانه خود، اضافه نمایید.

همراه با مصرف گریپ فروت، حذف انواع غذاهای ناسالم و مصرف نوشیدنی های الکلی و چاق کننده توصیه می شود. در مقابل، می توان از غذاهای سالم که حاوی میزان قابل توجهی فیبر می باشند، بهره گرفت.

یکی از عوامل تاثیر گذار بر افزایش چربی های ناحیه شکمی و پهلوها، نداشتن خواب کافی و مناسب است.

همراهی خواب کافی و مصرف گریپ فروت، در اثر بخشی آن در چربی سوزی، بسیار مؤثر است

لذا، همراهی خواب کافی و مصرف گریپ فروت، در اثر بخشی آن در چربی سوزی، بسیار مؤثر است. عدم حذف وعده های غذایی به خصوص صبحانه و نیز نوشیدن آب به میزان کافی، در اثر بخشی مصرف گریپ فروت در چربی سوزی و کاهش وزن، بسیار مؤثر می باشد.

در این مقاله، موضوع ” بهترین زمان خوردن گریپ فروت برای چربی سوزی ” مورد بررسی قرار گرفته است. امید است که اطلاعات بیان شده در این مقاله، برای علاقه مندان به داشتن اندامی متناسب، مفید واقع شده باشد.

در پایان صفحات طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن و مکمل بدنسازی سیترولین را مشاهده کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.