محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

چربی سوزی هنگام ورزش هوازی در حالت ناشتا

Table of Contents

پروتکلی ویژه جهت چربی سوزی هنگام ورزش هوازی در حالت ناشتا(ورزش اول صبح)

  • قبل از مصرف هرچیزی هنگام صبح و قبل از شروع تمرینات هوازی کرم SUBCUT و کرم Prototype 8 را در تمام نقاط بدن خود ماساژ دهید(یا در مناطق مورد نظر).سپس می توانید و مکمل های غذایی و ورزشی زیر را مصرف کنید:
  • قهوه (بدون شیرین کننده)
  • 2.5 گرم مکمل ورزشی استیل ال کارنتین را در آب حل کرده و بدون هیچ شیرین کننده ای مصرف کنید.
  • پس از تمرین استحمام کنید و سپس کرم Block E3 را در مناطقی که چربی ناشی از استروژن وجود دارد ماساژ دهید و سپس دوباره کر های Subcut و Prototype 8 را بر روی عضلات مورد نظر جهت چربی سوزی بیشتر ماساژ دهید.

جهت تمرینات مقاومتی ناشتا

  • کرم SUBCUT را در مناطق دارای چربی ماساژ دهید و کرم Prototype 8 را بر روی عضلاتی که می خواهید تمرین دهید، قبل از گرم کردن ماساژ دهید.کرم Prototype 8 را دوباره قبل از آخرین دراپ ست یا سوپرست بر روی عضلات هدف استفاده کنید.اگر می خواهید تمرین خود را بر روی گروه عضلانی دیگری تغییر دهید روش بالا را دوباره تکرار کنید.
  • پس از تمرین استحمام کنید و سپس کرم Block E3 را در مناطقی که چربی ناشی از استروژن وجود دارد بمالید و سپس دوباره کرم های Subcut و Prototype 8 را بر روی عضلات مورد نظر ماساژ دهید.

شرکت بازرگانی ترندان تنها ارائه کننده کرم های موضعی اورجینال و اصل Prototype 8 ، Subcut و Block E3 ،برند ATP science استرالیا در ایران می باشد.شما می توانید خرید آنلاین کرم های موضعی را از سایت www.Trendan-sport.com داشته باشید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.