محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

قیمت پروتئین وی

قیمت پروتئین وی

Table of Contents

در این مقاله، به بررسی قیمت پروتئین وی خواهیم پرداخت. همراه شما هستیم.

امروزه، مبحث تناسب اندام و ورزش، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بسیاری از افراد، در هر سنی، علاقه به ورزش های مختلقی دارند. از جمله ورزش های بسیار محبوب به خصوص در بین جوانان، ورزش بدنسازی است.

بدنسازی، ورزشی بسیار مناسب برای تناسب اندام، رشد عضلات، کاهش وزن و حتی افزایش وزن برای افراد لاغر است. چنین ورزشی، نیازمند رعایت موارد غذایی و همچنین استفاده از مکمل های ورزشی است.

پیشنهاد می کنیم از پست طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن دیدن کنید.

در حال حاضر لیست قیمت های پروتیئن وی، تا آخرین آپدیت 1402 به صورت زیر است:

 

 • پودر وی پروتئین ایزوله ۱۰۰ درصد استلا نوتریشن ۲۲۷۰ گرم ۳,۲۸۷,۰۰۰ تومان.
 • پودر پروتئین وی گلد رانتک ۹۰۸ گرم ۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان.
 • پودر هایپر وی رانتک ۲۲۷۰ گرم ۲,۱۱۳,۶۰۰ تومان.
 • پودر‌ هایپر وی نید نوتریشن ۲۲۷۰ گرم ۲,۱۷۷,۲۰۰ تومان.
 • ساشه سارکومیل کارن ۱۵ عدد ۸۰۶,۰۰۰ تومان – ۸۱۷,۲۰۰ تومان.

حتما قبل از تصمیم گیری در مورد حجم و وزن پروتئین وی، صفحه هر اسکوپ پروتئین وی چند گرم است را مشاهده کنید.

همچنین لازم است با بهترین پروتئین برای افزایش وزن و مصرف همزمان پروتئین وی و bcaa نیز آشنا باشید.

مکمل های ورزشی مختلفی وجود دارد که برای افراد ورزشکار و حتی افرادی که ورزش انجام نمی دهند، می تواند مفید واقع شود

مکمل های ورزشی مختلفی وجود دارد که برای افراد ورزشکار و حتی افرادی که ورزش انجام نمی دهند، می تواند مفید واقع شود. از جمله این مکمل ها، مکمل پروتئین وی است.

پروتئین وی، از محبوب ترین و پرکاربردترین انواع مکمل های ورزشی و غذایی است که در دسترس عموم قرار دارد و می توان به راحتی از آن استفاده کرد.

یکی از مباحث مهم در تهیه مکمل های پروتئینی از جمله پروتئین وی، میزان هزینه خرید این مکمل است. با توجه به تقاضای بسیار زیاد مصرف پروتئین وی و فواید بسیار زیاد آن، اطلاع از قیمت پروتئین وی از اهمیت زیادی برخوردار است.

ما در این مقاله، قصد داریم تا به بررسی قیمت پروتئین وی و عوامل موثر بر هزینه آن بپردازیم. همچنین در انتهای مقاله، به بررسی از جمله بهترین مکمل های ورزشی، یعنی مکمل Noway از برند ATP بپردازیم که شرکت ترندان اسپرت، به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در ایران فعالیت دارد. بنابراین توصیه می شود که تا انتهای مقاله، همراه ما باشید.

قیمت پروتئین وی

قیمت پروتئین وی
قیمت پروتئین وی

در ابتدای مقاله گفته شد که مکمل پروتئین وی، از محبوب ترین و پرفایده ترین انواع مکمل های ورزشی است که اغلب ورزشکاران به خصوص افرادی که در فکر عضله سازی هستند، از آن استفاده می کنند.

برندها و شرکت های داخلی و خارجی زیادی وجود دارد که اقدام به تولید این مکمل باارزش می کنند.

از نظر قیمت و هزینه خرید مکمل پروتئین وی، در ابتدا عاملی که باید مد نظر قرار گیرد، برند و شرکت تولید کننده آن است. در برخی از برندها، قیمت مکمل می تواند بیشتر و در برخی نیز، می تواند کمتر باشد.

پروتئین وی، پروتئین آب و پنیر گفته می شود

پروتئین وی، پروتئین آب و پنیر گفته می شود. در واقع نحوه تهیه آن، از آب جمع شده روی ماست و پنیر است که خاصیت پروتئینی بسیار بالایی دارد.

در شرکت های تولیدی مختلف مکمل های ورزشی، بر اساس فرمولاسیون خاص خود و نحوه فراوری پروتیئن وی، در نهایت میزان پروتئین موجود در مکمل را مشخص نموده و به فروش می رساند.

با توجه به چنین عواملی، طبیعتا قیمت پروتئین وی می تواند متفاوت باشد و یک قیمت ثابت و واحدی نخواهد داشت. ما در ادامه مقاله، به بررسی عوامل اصلی تعیین کننده قیمت پروتئین وی و نوسانات قیمتی آن می پردازیم.

دلایل مهم در خصوص تغییرات قیمت پروتئین وی

دلایل مهم در خصوص تغییرات قیمت پروتئین وی
دلایل مهم در خصوص تغییرات قیمت پروتئین وی

تا این قسمت از مقاله متوجه شدیم که قیمت پروتئین وی، قیمت ثابت و واحدی ندارد و می تواند تفاوت ها و تغییرات زیادی داشته باشد.

با توجه به وجود برندهای مختلفی که در کشور ما وجود دارد و از طرفی مکمل های خارجی از طرفداران بی شماری هم برخوردار هستند، تفاوت قیمتی زیادی را شاهد هستیم.

باید به این نکته ذکر کنیم که در طی سالیان اخیر، با توجه به نوسانات قیمت ارز و دیگر عوامل، قیمت مکمل پروتئین وی و دیگر مکمل ها، افزایش چشمگیری داشته باشد.

میزان خلوص پروتئین و نوع آن

از جمله دلایل مهمی که باید در خصوص تغییرات قیمت پروتئین وی و تفاوت آن اشاره کنیم، میزان خلوص پروتئین و نوع آن است. به عنوان مثال، پروتئین وی ایزوله یا کنسانتره، دارای تفاوت قیمتی خاص خود است.

علاوه بر آن، قیمت بسته بندی محصولات نیز می تواند بر قیمت نهایی محصول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برخی از شرکت ها، در بسته های پلاستیکی و برخی دیگر، از بسته های قوطی شکل برای بسته بندی محصول استفاده می کنند که طبیعتا بر قیمت نهایی پروتئین وی تاثیرگذار است.

توجه داشتن به برند و شرکتی که تولید کننده مکمل است، از عوامل و دلایل اصلی تغییرات قیمتی پروتئین وی خواهد بود.

برخی از برندها، به دلیل محبوبیت و مشهور بودن زیاد و افزایش تقاضا برای خرید، قیمت بالاتری خواهند داشت

برخی از برندها، به دلیل محبوبیت و مشهور بودن زیاد و افزایش تقاضا برای خرید، قیمت بالاتری خواهند داشت و برعکس این قضیه، برخی برندها نیز به دلیل تقاضای خرید کم و محبوبیت کمتر، قیمت کمتری برای عرضه خواهند داشت.

امروزه با توجه به رشد علوم غذایی، در کشور ما نیز برندهای مختلفی وجود دارد که پروتئین وی را تولید می کنند. از آنجایی که این مکمل ها به صورت کامل اقدام به تولید مکمل می کنند و حتی مواد اولیه آن تولید داخل است، میزان قیمت پروتئین وی ایرانی، از نمونه مشابه خارجی آن کمتر است.

اما با تمامی این تفاسیر، میزان تقاضا و محبوبیت برندهای خارجی، به مراتب بیشتر از برندهای داخلی است که همین مسئله، از دلایل اصلی تعیین کننده قیمت پروتئین وی در کشور ماست.

شرایط اقتصادی و نوسانات ارزی در کشور را نباید نادیده گرفت

شرایط اقتصادی و نوسانات ارزی در کشور را نباید نادیده گرفت که عامل اصلی تغییرات در قیمت مکمل های ورزشی، به خصوص مکمل های تولید خارج از کشور است.

بنابراین، متوجه شدیم که قیمت پروتئین وی، می تواند بر اساس برند، داخلی یا خارجی بودن، فراوری تهیه آن و میزان خلوص آن، متفاوت باشد.

یکی از بهترین برندهای تولید کننده مکمل های ورزشی و غذایی، برند ATP است که برندی خارجی بوده و شرکت ترندان اسپرت، به عنوان نمایندگی رسمی این برند در کشور ما فعالیت دارد و شما می توانید برای اطلاع دقیق تر از قیمت پروتئین وی و دیگر مکمل ها، به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید.

انواع پروتئین وی و تاثیر آن بر قیمت پروتئین وی

انواع پروتئین وی و تاثیر آن بر قیمت پروتئین وی
انواع پروتئین وی و تاثیر آن بر قیمت پروتئین وی

در بخشی از مبحث قبلی گفته شد که نوع پروتئین وی، می تواند بر قیمت نهایی محصول تاثیرگذار باشد.

به صورت کلی، پروتئین وی، از اسیدآمینه های ضروری بدن تشکیل شده است که وظیفه اصلی آن، ایجاد انرژی در بدن است که می تواند میزان فعالیت ورزشی ما را افزایش دهد و همچنین موثر در رشد عضلات است. زیرا ماده اصلی رشد عضلات، پروتئین ها هستند.

حال پروتئین وی، بر اساس نوع خود، می تواند کارکرد مربوط به خود را برای بدن داشته باشد و از طرفی، هزینه و قیمت متفاوتی را خواهد داشت. در ادامه مقاله، به بررسی انواع پروتئین وی می پردازیم:

 • کنستانتره

پروتئین وی کنسانتره، نوعی پروتئین است که دارای مقادیر کمی از چربی و کربوهیدرات بوده و میزان درصد پروتئین موجود در آن، بستگی به غلظت آن خواهد داشت. پروتئین هایی که کنسانتره پایین تری دارند، دارای 30 درصد پروتئین بوده و در کنسانتره های بالاتر، می تواند حتی 90 درصد پروتئین را داشته باشد.

به همین دلیل، هر چقدر میزان غلظت و درصد پروتئین بیشتر باشد، میزان هزینه ای که مصرف کننده بابت خرید پروتئین وی کنسانتره می پردازد، بیشتر خواهد بود.

البته نباید از این موضوع گذشت که نوع فرآوری و آماده سازی آن و حتی طعم دهی به این مکمل، تا حدودی بر قیمت پروتئین وی تاثیرگذار است.

 • ایزوله

پروتئین ایزوله، دارای بالاترین درصد پروتئین هستند و طبیعتا بیشترین میزان هزینه را خواهد داشت. این نوع مکمل پروتئینی، بدون چربی و لاکتوز است و صرفا دارای پروتئین خواهند بود.

بر اساس آزمایشات انجام شده، میزان خلوص پروتئین وی ایزوله، نزدیک به 90 تا 95 درصد است که نشاندهنده خلوص بالای آن است.

همچنین نوع فرمولاسیون آن و نحوه تهیه آن، به مراتب سخت تر و دشوارتر از باقی انواع است. به همین دلیل، مصرف کننده بایستی هزینه بیشتری بابت تهیه این نوع پروتئین صرف نماید.

اکثریت ورزشکاران به خصوص ورزشکارانی که قصد عضله سازی دارند، از پروتئین ایزوله استفاده می کنند که تقاضای زیادی را به خود طلبیده است.

علاوه بر این، یکی از بهترین مکمل های پروتئینی موجود در بین برندها، مکمل NOWAY است که محصول شرکت ATP بوده و شرکت ترندان اسپرت، به عنوان نمایندگی رسمی این برند در ایران فعالیت دارد. در ادامه مقاله، به بررسی این مکمل هم خواهیم پرداخت.

 • هیدرولیزه

از دیگر انواع مکمل پروتئین وی، پروتئین وی هیدرولیزه است. این نوع مکمل، خاصیت هضم سریع تری دارد و برای افراد مناسب است که با مشکلات گوارشی روبرو هستند و قصد دارند از مکملی استفاده کنند که قابل هضم تر باشد.

پروتئین وی هیدرولیزه، از فرمولاسیون خاصی تهیه شده است که خاصیت هضم سریع تر داشته و سریعا، تبدیل به اسیدآمینه در بدن می شود که موثر در رشد و ریکاوری عضلات بدن خواهد بود.

این نوع مکمل، خاصیت درمانی دارد

همچنین این نوع مکمل، خاصیت درمانی دارد و افرادی که تحت درمان بیماری خاصی هستند و پزشک توصیه به مصرف مکمل های پروتئینی می کند، پروتئین وی هیدرولیزه می تواند گزینه ایده آلی برای چنین افرادی باشد.

از نظر قیمتی، قیمت پروتئین وی هیدرولیزه، قیمت متوسطی دارد و نه به اندازه کنسانتره قیمت پایین تری داشته و نه به اندازه ایزوله، دارای قیمت بالاتری است.

بنابراین، می توانیم نتیجه بگیریم که اگر به دنبال تهیه مکمل ارزان تری از پروتئین وی هستید، می توانید به سراغ پروتئین وی کنسانتره بروید و اگر به دنبال هزینه متوسط هستید، پروتئین هیدرولیزه و اگر به دنبال تهیه مکمل پروتئینی با خلوص بسیار بالا هستید و هزینه برای شما اهمیت چندانی ندارد، می توانید از پروتئین وی ایزوله استفاده نمایید.

حال در ادامه مقاله، به بررسی یکی از بهترین مکمل های عضله ساز، یعنی مکمل Noway از برند ATP خواهیم پرداخت.

مکمل پروتئین Noway

مکمل پروتئین Noway
مکمل پروتئین Noway

از بهترین مکمل های پروتئینی موجود در بین محصولات مکملی و ورزشی، مکمل پروتئین Noway محصول شرکت ATP است. این مکمل، دارای ترکیبات خاص و منحصر به فردی است که می تواند برای هر ورزشکاری جذاب باشد.

از ترکیبات خاص آن، می توان به کلاژن هیدرولیز شده اشاره کرد که در نوع خود، جدید و جالب توجه است. این محصول، علاوه بر خاصیت زیاد عضله سازی، برای سلامت عمومی بدن بسیار مفید است و می تواند منجر به افزایش سلامتی بدن شود.

این محصول، توسط شرکت ترندان اسپرت در کشور ما به فروش می رسد و شرکت بازرگانی ترندان اسپرت به عنوان نمایندگی رسمی ATP در ایران، فعالیت دارد.

نکته قابل توجه، کلاژن موجود در این مکمل است که یکی از مواد اصلی بدن برای سلامت پوست و مو، عضلات، سلامت استخوان و تاندون ها و … است. در ادامه مقاله قیمت پروتئین وی، به بررسی بیشتری از این محصول و کلاژن می پردازیم.

پروتئین کلاژن Noway ATP

همان طور که در مبحث قبلی گفتیم، ماده اصلی تشکیل دهنده پروتئین Noway، کلاژن هیدرولیز شده است. کلاژن به عنوان ماده اصلی بدن و از ضروریات محسوب می شود برای سلامت استخوان ها، سلامت پوست و مو و … مفید است.

تحقیقات جدیدی نشان داده است که کلاژن، می تواند خاصیت عضله سازی بالایی داشته باشد. به همین دلیل، برند ATP به جای پروتئین وی، اقدام به تولید پروتئین کلاژن نموده است که نحوه تولید آن، به مراتب پیچیده تر و سخت تر از پروتئین وی خواهد بود.

کلاژن متشکل از برولین، هیدروکسی پرولین، گلیسن و لیزین است که این مواد، از فراوان ترین نوع انواع پروتئین در بدن به شمار می رود. در مکمل پروتئین Noway از این کلاژن ها استفاده شده است که می تواند خواص بسیار زیادی برای ورزشکاران در زمینه ی عضله سازی و همچنین سلامتی کلی بدن داشته باشد.

این پروتئین بر خلاف سایر پروتئین ها، نقش ساختاری در بدن دارد و عملا منجر به زیرساخت عضلات بدن می شود. به همین دلیل، ماندگاری بالایی در عضلات داشته و عضلات بدن، رشد حداکثری و ماندگاری بالایی را تجربه می کنند.

همچنین خاصیت زود هضم بودن آن را هم نباید نادیده گرفت که می تواند برای افرادی که مشکلات گوارشی دارند، گزینه ایده آلی باشد.

مکمل پروتئین کلاژن Noway محصول شرکت ATP می تواند فواید زیادی را برای بدن داشته باشد که در ادامه، به برخی از مهمترین فواید آن اشاره خواهیم کرد. این فواید، عبارتند از:
 • این مکمل، بدون لبنیات بوده و می تواند برای افرادی که به لبنیات حساسیت گوارشی دارند، گزینه مناسبی باشد.
 • مناسب برای عملکرد بهتر دستگاه گوارشی، به خصوص روده ها که می تواند به بهبود متابولیسم کمک کند.
 • ساخته شده از کلاژن های خاص و دارای خلوص بسیار بالا
 • کمک کننده در راستای رشد حداکثری عضلات و کمک به حفظ ساختار اصلی آن
 • برای ترمیم بافت های آسیب دیده، می تواند گزینه ایده آلی باشد و از مصدومیت های ورزشی، جلوگیری خواهد کرد.
 • فاقد هر گونه مواد افزودنی و طعم دهنده های مصنوعی
 • موجود در طعم های مختلف که می تواند برای هر ذائقه ای مناسب باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مکمل پروتئین Noway برند ATP به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید و اقدام به خریداری محصول در سایت شرکت ترندان اسپورت کنید. زیرا کلیه اطلاعات لازم، در سایت شرکت موجود است. شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات ATP در ایران فعالیت دارد.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت پروتئین وی هستید.

نحوه مصرف پروتئین Noway ATP

نحوه مصرف پروتئین Noway ATP
نحوه مصرف پروتئین Noway ATP

نحوه مصرف آن، می تواند برای هر فردی با هر هدفی متفاوت باشد. در صورتی که قصد چربی سوزی دارید و در عین حال به فکر افزایش حجم عضلات خود هستید، می توانید یک اسکوپ از مکمل را قبل از تمرین و یک اسکوپ دیگر را بعد از تمرین، با آب فراوان مخلوط نمایید و مصرف کنید.

اگر به دنبال عضله سازی هستید و صرفا همین هدف را دارید، می توانید صرفا یک اسکوپ از این مکمل را با آب حل کنید و مصرف نمایید و نتایج آن را در مدت زمانی کوتاه مشاهده کنید.

لازم به توضیح است که این مکمل، یکی از مکمل های سلامت محور است و علاوه بر استفاده ورزشکاران، می تواند مورد استفاده عموم افراد قرار گیرد و منجر به افزایش سلامتی شود. چنین افرادی می توانند هر روز صبح به صورت ناشتا یا همراه با صبحانه، به مقدار 15 گرم از آن را استفاده کنند و از مزیت های آن بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مصرف مکمل پروتئین Noway می توانید به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید و یا از کارشناسان این شرکت، سوال فرمایید.

سوالات متداول

 • قیمت پروتئین وی چقدر است؟

قیمت پروتئین وی، می تواند بر اساس عوامل مختلفی متغیر باشد. این عوامل، عبارتند از: برند تولید کننده مکمل، نحوه تهیه و فرمولاسیون آن، نوع پروتئین وی، هزینه های مربوط به بسته بندی و … چنین عواملی می تواند بر میزان هزینه ای که یک فرد برای تهیه مکمل پروتئین وی می پردازد، تاثیرگذار باشد.

 • آیا پروتئین وی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

در پاسخ به این سوال، باید گفت که با توجه به گسترش علوم غذایی و همچنین گسترش تکنولوژی، در کشور ما نیز شرکت های مختلفی اقدام به تولید مکمل های ورزشی از جمله پروتئین وی کرده اند که می تواند از نظر کیفیت، مشابه نمونه خارجی باشد.

اما به صورت کلی، با توجه به محبوبیت و همچنین تکنولوژی مورد استفاده از مکمل های مطرح خارجی، پروتئین وی خارجی، از تقاضای بسیار زیادی برخوردار است.

 • مکمل پروتئین Noway ATP چیست؟

این مکمل، یکی از بهترین مکمل های ورزشی محسوب می شود که از پروتئین کلاژن تهیه شده است. کلاژن ها می تواند جایگزین بسیار مناسبی به جای پروتئین وی باشد.

زیرا از خواص بسیار زیادی برخوردار بوده و علاوه بر استفاده ورزشکاران، می تواند برای افراد عادی هم بسیار مفید واقع شود و دارای خواص بسیار زیاد است. فرمولاسیون قوی و خلوص بالای این مکمل، می تواند بهترین انتخاب برای ورزشکاران برای افزایش حجم عضلات و افزایش سلامتی آنها باشد.

 • برای تهیه مکمل پروتئین Noway ATP چه باید کرد؟

شما می توانید برای تهیه مکمل پروتئین Noway ATP به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید. ترندان اسپرت، به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در ایران فعالیت دارد و می توانید با اطمینان خاطر بالا، اقدام به خرید این محصول از وبسایت ترندان اسپرت نمایید.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

ما در این مقاله، به بررسی قیمت پروتئین وی پرداختیم. پروتئین وی، از مهمترین و کاربردی ترین انواع مکمل های ورزشی محسوب می شود که اکثر ورزشکاران، از این مکمل برای افزایش حجم عضلات خود استفاده می کنند.

این مکمل می تواند مزیت های بسیار زیادی را به همراه خود داشته باشد

این مکمل می تواند مزیت های بسیار زیادی را به همراه خود داشته باشد. اطلاع داشتن از هزینه و قیمت پروتئین وی، می تواند حائز اهمیت باشد و برای تهیه آن، بودجه لازم را تهیه نمود.

در این مقاله، در خصوص عوامل اصلی و تاثیرگذار بر قیمت مکمل پروتئین وی پرداختیم و متوجه شدیم که مسائل مختلفی مانند برند، نحوه تولید، نوع پروتئین وی و …، می تواند بر میزان قیمت پروتئین وی برای مصرف کننده تاثیرگذار باشد.

همچنین در این مقاله، به بررسی یکی از بهترین مکمل های پروتئینی یعنی پروتئین Noway برند ATP پرداختیم که می تواند جایگزین عالی برای پروتئین وی باشد و از خواص آن، نکاتی را اشاره کردیم.

شما می توانید برای تهیه این محصول، به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید. شرکت ترندان اسپرت، به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در کشور ما فعالیت دارد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.