محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

Table of Contents

در این مقاله، برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

هدف اصلی از انجام برنامه های تمرینی بدنسازی، افزایش میزان چربی سوزی و بالا بردن میزان کالری می باشد که در طول هر شبانه روز، سوزانده می شود. به هدف دستیابی به این پدیده، راه های متفاوتی در نظر گرفته می شوند.

از جمله این موارد می توان به انجام تمریناتی که در آن ها، چندین گروه عضلانی درگیر می شوند، اشاره کرد. به این تمرینات، به اصطلاح لیفت ترکیبی گفته می شود و کمک شایانی به فرد در کالری سوزی و کاهش وزن و لاغری در طولانی مدت می نمایند.

این تمرینات، بیشتر روی ساخت عضلات پا و باسن متمرکز می باشند. علاوه بر این، تمرینات مربوط به قسمت بالا تنه، تمرکز بیشتری روی فرم دهی عضلات بازو، پشت و شانه ها دارند. اما همان گونه که به آن اشاره شد، برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری، تنها نمی توان به انجام حرکات ورزشی بسنده کرد.

دلیل این امر، طولانی مدت شدن رسیدن به هدف لاغری می باشد. با طولانی شدن این روند، افراد اشتیاق خود را به ادامه تمرینات از دست خواهند داد. در این میان، استفاده از بهترین مکمل های بدنسازی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام، می توانند در سرعت بخشیدن به این هدف، بسیار مؤثر عمل نمایند.

لذا، وجود برخی از این مکمل ها، در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان، بسیار حائز اهمیت می باشد.

حتما برنامه بدنسازی چربی سوزی حرفه ای را به صورت همزمان مطالعه کنید.

ویدئو برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

در همین راستا، به چند مورد از مکمل های بسیار مفید برای لاغری که محصولاتی برتر از برند محبوب ATP می باشند، اشاره خواهیم نمود و به بررسی اثرات هر یک از این موارد، در کاهش وزن و لاغری خواهیم پرداخت.

شایان ذکر است که تمامی محصولات و مکمل های بی نظیر و استثنایی برند ATP توسط تنها نماینده رسمی این شرکت در ایران، یعنی شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، به ایران وارد شده و در اختیار ورزشکاران، بدنسازان و تمامی عزیزان علاقه مند به این مکمل های بی نظیر قرار می گیرد.

چنان چه شما نیز از علاقه مندان به کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام و لاغری می باشید، از شما دعوت می کنیم تا ما را تا انتهای مقاله برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان همراهی نمایید.

در این مقاله همه چیز درباره عوارض مکمل‌های بدنسازی و انتخاب درست را بررسی می کنیم.

اینفوگرافیک برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

اینفوگرافیک برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
اینفوگرافیک برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

موضوعاتی که در مقاله برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان به آن اشاره شده است، به صورت زیر می باشند:

تاثیرات مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

ترکیبات موجود در مکمل امپراژ

کاربرد مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

نحوه مصرف مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

خواص کلی مکمل امپراژ

تاثیرات مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

ترکیبات موجود در مکمل Slice N Dice

کاربرد مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

نحوه مصرف مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

خواص کلی مکمل Slice N Dice

تاثیرات مکمل استیل ال کارنیتین در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

علل برتری استیل ال کارنیتین محصول شرکت ATP Science

نحوه مصرف استیل ال کارنیتین در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

تاثیرات مکمل 1510 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

نحوه مصرف 1510 برای برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

تاثیر مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

غده تیروئید چیست؟

کم کاری تیروئید به چه معناست؟

علائم کم کاری غده تیروئید چیست؟

تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر کارایی غده تیروئید

تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر استپ وزنی

فواید مصرف مکمل T432 محصول برند ATP

علل برتری T432 محصولی از شرکت ATP Science

نحوه مصرف مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

سخن پایانی

 

تاثیرات مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

تاثیرات مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
تاثیرات مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

چربی سوزی، یکی از اهدافی می باشد که در میان بیشتر بانوان مشترک می باشد. در این راستا، انجام تمرینات مناسب ورزشی و نیز داشتن یک رژیم متعادل و اصولی، می تواند تاثیرات مثبتی در کاهش وزن داشته باشد.

در کنار این دو عامل حیاتی برای کاهش وزن، استفاده از مکمل های چربی سوز، می تواند تاثیرات ورزش و رژیم لاغری را دو چندان نماید. در این راستا، اولین مکملی که تمایل به معرفی آن داریم، مکمل امپراژ، محصولی فوق العاده از برند ATP می باشد.

مکمل امپراژ/Amperage یک ترکیب فوق العاده از انواع اسیدهای چرب مورد نیاز برای بدن می باشد. از آن جمله، می توان به امگا 3، امگا 5، امگا 6، امگا 7 و امگا 9 اشاره کرد. یکی از مزایای تمامی مکمل های برند ATP، طبیعی بودن این مکمل ها می باشد.

در این محصولات، به هیچ عنوان از مواد شیمیایی و مضر استفاده نشده است و بدون هیچ گونه عارضه جانبی برای مصرف کننده می باشند. تمامی اسیدهای چرب موجود در مکمل امپراژ، همگی بر پایه منابع گیاهی می باشند.

مکمل امپراژ، را می توان به عنوان یک مکمل استثنایی با قدرت چربی سوزی بسیار بالا، پیش از انجام تمرینات ورزشی مصرف نمود. مکمل Amperage با سایر انواع مکمل ها تفاوت داشته و به شکل روغن و به صورت مایع می باشد.

از این مکمل چربی سوز، می توان به عنوان یک کمک کننده در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان، به همراه حرکات ورزشی و رژیم مناسب غذایی مصرف نمود. مصرف امپراژ، می تواند باعث ارتقای عملکرد ورزشی گردد.

از دیگر فواید مکمل Amperage می توان به خاصیت چربی سوزی و کاهش اشتها در فرد نیز اشاره کرد

از دیگر فواید مکمل Amperage می توان به خاصیت چربی سوزی و کاهش اشتها در فرد نیز اشاره کرد. همان طور که می دانید، یکی از دلایل اصلی کاهش وزن و لاغری، ترک پرخوری و روش صحیح خوردن می باشد.

با مصرف مکمل امپراژ، این امکان برای فرد فراهم می گردد که در زمانی کوتاه و با مصرف میزان کمی از غذا، کاملاً احساس سیری کرده و این احساس سیری را برای مدتی طولانی حفظ نماید.

همچنین مصرف این مکمل پیش از انجام تمرینات ورزشی، می تواند میزان چربی سوزی و کالری سوزی را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. از مکمل Amperage، می توان به همراه انواع رژیم های لاغری که بر پایه کاهش کربوهیدرات بنا نهاده شده اند، استفاده نمود.

از جمله رژیم های کم کربوهیدرات، می توان به رژیم کتوژنیک، رژیم روزه داری اشاره کرد. علاوه بر این، مکمل امپراژ، گزینه ای مناسب برای کاهش وزن سریع و رسیدن به لاغری می باشد که می توان از آن با انواع رژیم های کم کالری و یا بسیار کم کالری نیز مصرف نمود.

یکی از مزایای اصلی مکمل امپراژ که در سایر مکمل ها کمتر به چشم می خورد، این است که این محصول، به صورت 100 در صدی از مواد زیست فعال تشکیل شده است. در تولید این مکمل، هیچ گونه ماده پرکننده و یا شیرین کننده و نیز طعم دهنده، به کار گرفته نشده است.

به بیانی دیگر، مکمل Amperage محصولی فوق العاده از برند ATP، یک مکمل سرتاسر مفید برای بدن می باشد که هر تک ذره آن، تاثیراتی مثبت و خارق العاده بر بدن انسان خواهد گذاشت. این محصول، توسط تنها نماینده رسمی برند ATP در ایران، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت در اختیار علاقه مندان به تناسب اندام و کاهش وزن قرار می گیرد. همچنین برای افزایش وزن سریع در یک ماه نیز ورزشکاران استفاده می کنند.

ترکیبات موجود در مکمل امپراژ

ترکیبات موجود در مکمل امپراژ
ترکیبات موجود در مکمل امپراژ

مواد تشکیل دهنده مکمل Amperage، شامل فاکتورهای ذیل می باشند:

روغن گریپ فروت

یکی از مواد موجود در امپراژ، روغن گریپ فروت می باشد. این روغن، تاثیر فوق العاده ای در حفظ بافت و یکپارچگی این محصول دارد. به بیانی دیگر، روغن گریپ فروت، یک نگهدارنده کاملاً طبیعی می باشد که باعث می شود خواص محصول حفظ شده و کیفیت آن با گذشت زمان تغییر ننماید.

علاوه بر این، روغن گریپ فروت، یک عامل مؤثر در کاهش اشتها می باشد که این امر، سبب چربی سوزی بیشتر در بدن می گردد. این امر سبب می شود که روغن گریپ فروت، تاثیرات مثبتی بر بهبود ترکیب بدنی داشته باشد.

از دیگر خواص گریپ فروت موجود در مکمل Amperage می توان به کاهش التهاب و افزایش جریان خون اشاره کرد.

این ویژگی سبب می شود که دردها و گرفتگی های عضلانی حاصل از انجام تمرینات سخت ورزشی، تا حد قابل توجهی کاهش یابد. از دیگر خواص روغن گریپ فروت، می توان به خاصیت ضد سرطانی آن و نیز محافظت از سلول ها و DNA بدن اشاره کرد.

روغن نعناع فلفلی

بر اساس بررسی های انجام شده بر خواص روغن نعناع فلفلی، مشخص شده است که مصرف این ماده پیش از انجام تمرینات ورزشی، می تواند عملکرد ورزشی را بسیار افزایش دهد. روغن نعناع فلفلی، علاوه بر خاصیت چربی سوزی که دارد، بوی بسیار خوبی نیز دارد.

همچنین این روغن، سبب می گردد که اثرات چربی حاصل از مکمل، در دهان باقی نمانده و داخل دهان کاملاً تمیز و تازه شود.

از دیگر خواص روغن نعناع فلفلی می توان به تسکین درد، بهبود عوارض و مشکلات گوارشی، بهبود تهوع و سلامت بیشتر پوست و مو اشاره نمود. وجود این ماده در مکمل امپراژ، در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان، تاثیرات بسیار مثبتی را به همراه خواهد داشت.

روغن نارگیل

در روغن نارگیل، MCT که از اسیدهای چرب متوسط زنجیر می باشد، قرار دارد. در مقایسه با سایر اسیدهای چرب با زنجیره بلند که در بیشتر روغن های مصرفی در غذاها یافت می شوند، اسیدهایی با زنجیره متوسط، متابولیسم ساده تری دارند و از همین رو، می توانند انرژی را با سرعت بالاتری به عضلات بدن انتقال دهند.

MCT فواید دیگری نیز برای ورزشکاران دارد. از آن جمله می توان به کاهش تولید لاکتات اشاره کرد. چنان چه MCT با سایر روغن های مصرفی جایگزین شود، می تواند در کاهش وزن و چربی سوزی و همچنین اصلاح ترکیب بدن، بسیار مفید واقع گردد.

علاوه بر این مورد، MCT هیچ تاثیر منفی بر پروفایل لیپیدی نخواهد داشت. همچنین اسیدهای چرب متوسط زنجیر، در بهبود عملکرد قلب و عروق نیز بسیار مفید می باشند.

از دیگر خواص این نوع اسیدها، می توان به جلوگیری از ابتلا به بیماری های روانی و نیز کمک به حفظ باکتری های مفید روده اشاره کرد. به صورت کلی، روغن نارگیل موجود در مکمل امپراژ، محصولی از برند ATP، تاثیرات بسیار خارق العاده ای بر چربی سوزی و کاهش وزن، با خود به همراه دارد.

روغن گلرنگ

مکمل Amperage که یک مکمل مؤثر در برنامه بدنسازی برای لاغری بانوان به شمار می رود، حاوی روغن گلرنگ می باشد. در روغن گلرنگ، میزان قابل توجهی از CLA وجود دارد. CLA یک اسید چربی ضروری برای بدن به شمار می رود.

این ماده، سبب می شود که میزان انرژی بیشتری توسط فرد مصرف گردد و همچنین کمک شایانی به احساس سیری در فرد، می نماید. علاوه بر این، ترکیبات موجود در روغن گلرنگ، سبب کاهش کلسترول بد خون نیز می شوند.

روغن هسته انار

از دیگر مواد موجود در مکمل امپراژ، می توان به روغن هسته انار، اشاره کرد. در روغن هسته انار، میزان بسیار زیادی امگا 5 وجود دارد که با عنوان اسید پونیسیک و CLnA شناخته می شوند.

این مواد، در حفظ متابولیسم سالم بدن در بخش کبدی، بسیار مفید عمل می نمایند. از دیگر خواص روغن هسته انار، می توان به خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن اشاره کرد. وجود این عوامل در هسته انار، سبب بهبود سلامت عمومی بدن می گردد.

کاربرد مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

Amperage، محصولی عالی از برند ATP می باشد که توسط تنها نماینده رسمی این برند در کشور ایران، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت به کشور وارد شده و در اختیار علاقه مندان به ورزش و تناسب اندام، قرار می گیرد.

این مکمل فوق العاده را می بایست پیش از انجام تمرینات ورزشی و یل قبل از ئعده غذتیی استفاده نمود. ضمنا می توانید این مکمل را با قهوه نیز رکیب نموده و مصرف کرد. همچنین اگر از مکمل امپراژ در حین ورزش استفاده شود، می توان شاهد تاثیرات فوق العاده آن در کاهش درد و التهابات عضلانی پس از تمرینات ورزشی بود.

علاوه بر این، مصرف این مکمل می تواند سبب افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی به بافت های عضلانی بدن گردد.

برای افرادی که تمایل به کاهش وزن در مدتی کوتاه را دارند و تمایل دارند با ورزش و رژیم های لاغری کم کربوهیدرات و کم کالری به هدف خود دست یابند، این مکمل می تواند یک عامل ایده آل در سرعت بخشیدن به روند چربی سوزی و کاهش وزن به شمار رود.

امپراژ محصولی بی نظیر از برند محبوب ATP، با کاهش میزان اشتها و تحریک چربی سوزی در بدن، دوره کاهش وزن را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. به صورت کلی، Amperage به دلیل آن که یک مکمل مفید بر پایه روغن می باشد، می تواند به همراه رژیم های لاغری کم کربوهیدرات و یا کتوژنیک، بسیار مفید واقع گردد.

نحوه مصرف مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

نحوه مصرف مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
نحوه مصرف مکمل امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

Amperage را می توان در صبح به صورت ناشتا، به میزان 2 میلی لیتر، مصرف نمود. شایان ذکر است که از این مکمل مفید، می توان در تمامی اوقات شبانه روز استفاده نمود.

هم چنین برای افرادی که از رژیم های لاغری کتوژنیک و یا کم کربوهیدرات و یا چربی بالا و یا پر پروتئین پیروی می نمایند، لازم است که از امپراژ، در طول روز و بین وعده های غذایی مصرف نمایند.

البته لازم به ذکر است که مصرف این مکمل مفید، در هر زمان از روز بلامانع می باشد. افرادی که تمایل به کاهش وزن داشته و تمایل دارند از امپراژ در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان بهره مند شوند، می توانند از این ترکیب، پیش از تمرینات ورزشی و به میزان دو میلی لیتر مصرف نمایند. هم چنین مصرف این مکمل چربی سوز، در میان تمرینات ورزشی نیز،بلامانع می باشد.

پیشنهاد می کنیم از محصول مکمل پروتئین Noway Bodybalance HCP Protein دیدن کنید.

خواص کلی مکمل امپراژ

خواص کلی مکمل امپراژ
خواص کلی مکمل امپراژ

Amperage یک مکمل چند کاره به حساب می‌آید. این محصول ضمن این که باعث سرکوب اشتهای کاذب می‌شود، به عنوان یک مکمل قبل از تمرین نیز محسوب شده و باعث افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی می‌شود. این محصول تامین کننده اسیدهای چرب ضروری مانند انواع امگاها نیز می‌باشد.

به صورت کلی، Amperage را که یکی از محصولات برتر برند ATP می باشد و توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند به ایران وارد می گردد، دارای خاصیت های زیر می باشد:

 • افزایش میزان انرژی در هنگام ورزش کردن
 • دارای انواع اسیدهای چرب ضروری و امگاها
 • کاهش دردهای عضلانی ناشی از تمرینات ورزشی
 • مناسب برای استفاده به همراه رژیم های کتوژنیک و یا رژیم های پر پروتئین
 • سرکوب اشتهای کاذب
 • بهبود عملکرد ورزشی
 • ریکاوری سریع تر
 • تقویت سیستم ایمنی

 

تاثیرات مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

تاثیرات مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
تاثیرات مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

مشکل اضافه وزن، امروزه به یکی از بزرگترین معضلات جامعه بشری مبدل گردیده است. اضافه وزن، تاثیراتی بسیار ناخوشایند را بر سلامتی افراد به همراه دارد. اضافه وزن، عامل اصلی ابتلا به انواع بیماری های مزمن نظیر دیابت نوع دو و انواع بیماری های قلبی و عروقی اشاره کرد.

برای درمان عارضه اضافه وزن، می توان از رژیم غذایی استاندارد و مناسب و نیز فعالیت بدنی منظم و اصلاح سبک زندگی استفاده نمود.

در این میان، شرکت ATP Science شرکتی بسیار موفق در زمینه تولید انواع مکمل های ورزشی و برندی محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان، اقدام به ارائه محصولی متفاوت، با عنوان Slice N Dice نموده است. این محصولات، توسط شرکت ترندان اسپرت به عنوان تنها نماینده رسمی این برند استرالیایی در ایران عرضه می  شود.

این محصول خارق العاده، توانسته است راه کاهش وزن را برای افرادی که تمایل به داشتن اندامی متناسب و لاغری را دارند، بسیار سرعت بخشیده و آن را تا حد بسیار زیادی هموار سازد. محصول Slice N Dice از جهات مختلف، سبب چربی سوزی با سرعت بسیار بالا می گردد.

نتیجه مصرف این محصول عالی از برند محبوب ATP، کاهش وزن و چربی سوزی در مدت زمانی کوتاه، می باشد. این محصول، با افزایش متابولیسم بدن، عمل چربی سوزی را سرعت می بخشد و عمل چربی سوزی را بسیار آسان می کند.

ترکیبات موجود در مکمل Slice N Dice

مکمل Slice N Dice به عنوان یک همراه مناسب با رژیم های لاغری و ورزش، عاملی مؤثر در کاهش وزن با سرعت بالا به شمار می رود. این خاصیت ویژه این محصول، حاصل ترکیبات موجود در آن می باشد.

در ادامه مبحث ” برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان ” به بررسی ترکیبات موجود در مکمل Slice N Dice محصولی محبوب از برند ATP که توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی این برند در کشور وارد شده و در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام قرار می گیرد، خواهیم پرداخت:

Acetyl L-Carnitine

عمل چربی سوزی در بدن انسان، توسط اندامک های سلولی کوچکی با عنوان میتوکندری ها انجام می شود. مولکول های چربی، پس از وارد شدن به این اندامک های کوچک و پس از طی یک سری مراحل بیو شیمیایی، به انرژی تبدیل می شوند.

با توجه به این مورد، بدون تردید با افزایش ورود چربی به میتوکندری ها، انرژی بیشتری با تبدیل چربی ها حاصل می گردد. این امر سبب می شود که انرژی بدن، از چربی انباشته شده در بدن، تولید شود.

این امر سبب می گردد که چربی سوزی به میزان بیشتر و سرعت بالاتری انجام شده و کاهش وزنی با سرعت بالا حاصل گردد. ماده ال کارنیتین، یک حامل برای مولکول های چربی می باشد که آن ها را به سمت میتوکندری ها هدایت می نماید.

چنان چه عنصر ال کارنیتین در بدن وجود نداشته باشد، مولکول های چربی نمی توانند به انرژی تبدیل شوند و در حقیقت، عمل چربی سوزی به درستی انجام نخواهد گرفت.

استفاده از مکمل Slice N Dice ،با توجه به ال کارنیتین موجود در آن، می تواند عمل چربی سوزی را در هنگام انجام تمرینات ورزشی، تا حد قابل توجهی افزایش دهد. لازم به ذکر است که Acetyl L-Carnitine فواید دیگری نیز برای بدن دارد که می توان با مصرف آن، از دیگر مزایای این محصول بهره گرفت.

Gynostemma Pentaphyllum

این ماده، گیاهی است که تنها در مناطق شرق آسیا می توان آن را پیدا کرد. این گیاه، سابقه ای دیرینه در درمان بسیاری از انواع بیماری ها در طب سنتی چینی دارد. این گیاه، یک عامل مؤثر در چربی سوزی، کنترل قند و کلسترول بد خون و نیز بهبود بیماری دیابت می باشد. همچنین استفاده از این گیاه در کاهش استرس، بسیار مؤثر می باشد.

Bitter Orange

این ماده که گیاهی از مناطق شرق آسیا می باشد، در ساختار بسیاری از انواع مکمل ها یافت می گردد. از جمله عناصر موجود در آن، می توان به سینفرین، لیمونن و اکتوپامین اشاره کرد.

مصرف این گیاه، فواید بسیار زیادی را برای بدن دارد که از آن جمله می توان به تاثیر بسیار در کاهش وزن، بهبود عملکرد غده تیروئید، بهبود علائم PMS، بهبود سلامت سیستم گوارش، تقویت سیستم ایمنی و نیز بهبود عملکرد ورزشی،اشاره کرد.

Yerba Mate

این گیاه، حاوی کافئین می باشد. کافئین موجود در آن، باعث بهبود متابولیسم چربی ها و کاهش کلسترول می شود. از دیگر خواص این ماده، می توان به بهبود خلق و خو و نیز جلوگیری از افسردگی و کمک به تنظیم وزن و بهبود و محافظت از سیستم قلبی و عروقی اشاره کرد.

همچنین yerba Mate عاملی مؤثر در کاهش التهاب، آنتی اکسیدان و نیز افزایش دهنده انرژی نیز می باشد. این ماده نیز در محصول Slice N Dice، محصولی از برند ATP موجود می باشد.

شایان ذکر است که تمامی محصولات برند معتبر ATP توسط تنها نماینده انحصاری این برند، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت در ایران، به کشور وارد می گردد.

کافئین آنهیدروز

همان طور که از نام این ماده پیداست، حاوی کافئین می باشد. کافئین، ماده ای ارگوژنیک می باشد که باعث افزایش متابولیسم بدن می شود.

این امر، چربی سوزی را افزایش می دهد. همچنین این ماده یک عامل انرژی زا به شمار می رود و از همین رو، این ماده، همواره به عنوان یک مکمل انرژی زا برای ورزشکاران پیش از شروع به انجام تمرینات ورزشی استفاده می شود.

در محصول به میزان 320 میلی گرم کافئین در هر بار مصرف آن وجود دارد. از همین رو، می توان مقدار بسیار بالایی از کافئین را به بدن انتقال دهد. ماده کافئین آنهیدروز، یک عامل مؤثر و لازم در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان می باشد.

Green Coffee Bean

دانه های قهوه سبز، منبعی سرشار از کافئین می باشند. همچنین در این دانه های جادویی، مقدار قابل توجهی از انواع آنتی اکسیدان ها یافت می شوند که تاثیر بسیار مثبتی در سلامت تمامی اندام های بدن دارند.

اما یکی از فواید بسیار مهم این گیاه، خاصیت چربی سوزی بالایی می باشد که این گیاه دارد. علاوه بر خاصیت کاهش وزن، دانه های قهوه سبز، تاثیرات مثبتی بر حفظ سلامت استخوان ها، بهبود عملکرد ورزشی و نیز کاهش ریسک ابتلا به برخی از بیماری های مزمن دارد.

English Walnut

در گردوی انگلیسی، میزان قابل توجهی از امگا 3 یافت می شود. گیاه گردوی انگلیسی، در کاهش میزان کلسترول بدن خون و نیز کاهش فشار خون بسیار مؤثر می باشد. همچنین مصرف این گیاه، برای سلامت پوست و بهبود عملکرد ذهن، بسیار مفید می باشد.

Chromium Picolinate

کروم، یک عنصر حیاتی برای بدن می باشد. این عنصر، تاثیر شایانی در افزایش متابولیسم بدن داشته و باعث بالا رفتن چربی سوزی می شود. همچنی، مصرف کروم، می تواند مقاومت بدن به انسولین را بهبود بخشد و تاثیراتی مثبت بر عملکرد غده تیروئید، داشته باشد.

از دیگر فواید این عنصر، می توان به بهبود کیست تخمدان و نیز کمک به حفظ عضلات بدن اشاره کرد.

توصیه می کنیم از صفحه انواع مکمل پروتئین ؛ معرفی انواع و بهترین مکمل پروتئین دیدن کنید.

کاربرد مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

در این مکمل فوق العاده که یکی از محصولات برتر برند ATP می باشد، ترکیباتی فوق العاده گنجانده شده است که همگی در کنار یکدیگر، با افزایش متابولیسم بدن و بالا رفتن میزان چربی سوزی، باعث کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام و لاغری می شوند.

یکی از برجسته ترین عناصر موجود در این مکمل، استیل ال کارنیتین می باشد که خود در افزایش میزان چربی سوزی، تاثیری فوق العاده دارد. این عنصر، برای ایجاد انرژی لازم بدن، از چربی های انباشته شده استفاده می کند.

از همین رو، به تمامی علاقه مندان به کاهش وزن و لاغری، توصیه می شود در کنار یک رژیم لاغری استاندارد و مناسب و انجام حرکات ورزشی منظم، حتماً از مکمل Slice N Dice نیز به منظو چربی سوزی بیشتر و سرعت بخشیدن به روند کاهش وزن، استفاده نمایند.

نحوه مصرف مکمل Slice N Dice در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

برای استفاده از این چربی سوز قوی، تنها کافی است که 9 گرم از این محصول را، در یک لیتر آب سرد حل کرده و نیم ساعت پیش از شروع تمرین، آن را میل نمود.

خواص کلی مکمل Slice N Dice

خواص کلی مکمل Slice N Dice
خواص کلی مکمل Slice N Dice

به صورت کلی، خواص مکمل Slice N Dice محصول برند ATP که توسط تنها نماینده انحصاری این برند در ایران، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، در اختیار ورزشکاران میهن قرار می گیرد، دارای خواص زیر می باشد:

 • چربی سوز
 • افزایش متابولیسم بدن
 • ترموژنر بیشتر
 • حاوی استیل ال کارنیتین
 • مناسب برای دوره کات
 • افزایش انرژی

این مکمل به تمامی افرادی که تمایل دارند با نوشیدن یک مایع خوش طعم، چربی های اضافی بدن خود را بسوزانند و انرژی بیشتری را برای انجام تمرینات خود داشته باشند، توصیه می شود.

مکمل Slice N Dice علاوه بر داشتن طعمی گوارا و دلنشین، دارای فرمولاسیون قوی چربی سوز و ترموژنیک می باشد که خود، عاملی مؤثر در سرعت بخشیدن به عملکرد چربی سوزی می باشد.

علاوه بر این، کافئین موجود در Slice N Dice و دیگر ترکیبات موجود در آن، همگی باعث افزایش میزان انرژی در هنگام انجام تمرینات ورزشی می گردد. طریقه مصرف مکمل Slice N Dice بسیار آسان می باشد. تنها کافی است که پیش از تمرین، یک سروینگ از آن مصرف گردد.

پیشنهاد می کنیم از محصول ACETYL L-CARNITINE دیدن کنید.

تاثیرات مکمل استیل ال کارنیتین در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

پیش از بررسی مکمل استیل ال کارنیتین، لازم است که اطلاعاتی را در زمینه ال کارنیتین و استیل ال کارنیتین، در اختیار علاقه مندان به کاهش وزن و لاغری قرار دهیم.

ال کارنیتین، عنصری مفید برای تبدیل چربی به سوخت می باشد. این مکمل چربی سوز، در میان ورزشکاران، از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. عنصر ال کارنیتین، عاملی مؤثر برای تولید انرژی در تمامی سلول های بدن به شمار می رود و این عمل را با تبدیل چربی های موجود در بدن به عنوان سوخت، انجام می دهد.

ال کارنیتین، مولکول های چربی یا همان اسیدهای چرب را به داخل میتوکندری هدایت می نماید. میتوکندری نقش یک کارخانه چربی سوزی را در بدن ایفا می نماید. با این توضیحات، مشخص است که بدون وجود عنصر ال کارنیتین، عمل چربی سوزی به صورت طبیعی، امری غیر ممکن می باشد.

عنصر ال کارنیتین، برای آن که بتواند عمل چربی سوزی را به بهترین شیوه ممکن به انجام برساند، می بایست با مولکول دیگری با نام استیل، ترکیب گردد. ترکیب این دو ماده، استیل ال کارنیتین را تولید می کند.

لازم به ذکر است که ال کارنیتین، قابلیت ترکیب با بسیاری از مواد دیگر را نیز دارد

لازم به ذکر است که ال کارنیتین، قابلیت ترکیب با بسیاری از مواد دیگر را نیز دارد اما، ترکیب آن با استیل، اصلی ترین و مهم ترین شکل آن می باشد که تاثیرات چشمگیری در چربی سوزی دارد. استیل ال کارنیتین، علاوه بر تاثیر آن بر چربی سوزی و لاغری، تاثیرات مثبت فراوان دیگری نیز بر اندام های مختلف بدن دارد.

از آن جمله می توان به تاثیرات این ماده بر سلامت سیستم عصبی و مغزی اشاره کرد. علت اصلی این تاثیر، وجود استیل موجود در آن می باشد. استیل، عاملی مؤثر در محافظت از سلول های عصبی و نورون های مغزی می باشد و عملکرد انتقال دهنده های عصبی را بهبود می بخشد.

این عملکرد، سبب انتقال بهتر پیام های عصبی می گردد. یکی دیگر از مزیت های استیل ال کارنیتین، مزه مطلوب آن می باشد. طعم آن، به نسبت ال کارنیتین بسیار مطبوع تر و دلنشین تر می باشد. همچنین استیل ال کارنیتین به نسبت ال کارنیتین، حلال بهتری می باشد.

استیل ال کارنیتین، محصولی بی نظیر از شرکت ATP Science می باشد که توسط تنها نماینده رسمی این برند در ایران، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، در دسترس ورزشکاران قرار می گیرد.

این محصول به صورت پودری در بازار موجود می باشد

این محصول، از معدود استیل ال کارنتین هایی می باشد که به صورت پودری در بازار موجود می باشد. دلیل اصلی تولید این محصول به صورت پودر، سهولت مصرف آن می باشد. یکی از مزایای بزرگ استیل ال کارنیتین محصولی از برند ATP، عدم وجود گلوتن در آن می باشد.

این امر سبب جلوگیری از بروز هر گونه مشکلات گوارشی می گردد. علاوه بر این، در تولید این محصول، از هیچ گونه عناصر غیر تراریخته استفاده نشده است و در آن هیچ ماده دستکاری ژنتیکی شده وجود ندارد.

از این رو، این محصول، کاملاً سالم، طبیعی و ارگانیک می باشد. این محصول پس از با موفقیت طی کردن آزمایشات مختلف سلامتی، به عنوان یکی از خالص ترین مکمل های موجود در بازار شناخته شده است.

لازم به ذکر است که استیل ال کارنیتین که محصولی از شرکت ATP Science می باشد را می توان با مکمل های دیگری ترکیب نموده و مصرف نمود. نحوه ترکیبات و عناصر موجود در آن، به هدف ورزشکار بستگی دارد.

شایان ذکر است که بیشتر افرادی که از مکمل استیل ال کارنیتین استفاده می کنند، به هدف لاغری و کاهش وزن، این کار را انجام می دهند. بهترین مکمل هایی که می توانند با استیل ال کانیتین ترکیب شده و خاصیت چربی سوزی آن را افزایش دهند، T432 و 1510  می باشند.

علل برتری استیل ال کارنیتین محصول شرکت ATP Science

این محصول، کاملاٌ طبیعی و ارگانیک می باشد. این محصول از نظر آلرژی زایی، میزان سموم، آفت کش ها، فلزات سنگین و آلودگی های میکروبی، مورد تایید کلیه بازرسان سازمان بهداشت استرالیا  قرار گرفته است. درجه خلوص این محصول بسیار بالا است و این امر، سبب افزایش عملکرد این محصول به نسبت محصولات مشابه دیگر، گردیده است.

این محصول در دو مقیاس 100 گرمی و 250 گرمی تولید می شود. عدم وجود گلوتن و غیر تراریخته بودن استیل ال کارنیتین محصول ATP، از مزیت های دیگر این محصول می باشد. این محصول به صورت پودر تولید شده است که علاوه بر آسان شدن استفاده از آن، قدرت جذب بالاتری را نیز دارد.

نحوه مصرف استیل ال کارنیتین در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوا

چنان چه تمایل به کاهش وزن، به کمک مصرف مکمل استیل ال کارنیتین را دارید، می بایست به میزان 2 گرم از این محصول شرکت ATP را، پیش از تمرینات و یا در حین تمرینات و حتی پس از آن مصرف نمایید.

اما توصیه می شود برای گرفتن نتیجه بهتر از این مکمل، پیش از انجام تمرینات ورزشی، آن را مصرف کنید. توصیه می شو برای افزایش عملکرد چربی سوزی این محصول، آن را با آمپراژ مصرف نمایید.

تاثیرات مکمل 1510 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

تاثیرات مکمل 1510 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
تاثیرات مکمل 1510 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

مکمل 1510، یکی دیگر از محصولات برجسته و مؤثر در امر چربی سوزی می باشد که محصولی از شرکت ATP Science می باشد. از ویژگی های این محصول که به وسیله شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی برند ATP در ایران ارائه می گردد، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

مکمل 1510 یک چربی سوز قوی

این مکمل عاملی مؤثر بر کاهش اشتها می باشد.

به کمک مکمل 1510، محصولی از برند ATP می توان وزن را کنترل نمود.

این محصول، تاثیر شایانی در افزایش میزان تمرکز دارد.

دارای ماده چربی سوز و مفید استیل ال کارنیتین می باشد.

دارای کروم می باشد.

در محصول 1510 که محصولی از شرکت ATP Science می باشد، ترکیبات مختلفی نظیر کروم، فلفل سیاه و تیروزین وجود دارد

در محصول 1510 که محصولی از شرکت ATP Science می باشد، ترکیبات مختلفی نظیر کروم، فلفل سیاه و تیروزین وجود دارد. این عناصر، تاثیر شگفت آوری در افزایش میزان متابولیسم بدن،دارند.

همچنین وجود استیل ال کارنیتین در ترکیب این محصول، سبب می شود که ظرفیت هوازی بدن افزایش یافته و چربی سوزی به میزان بسیار زیادی حاصل می گردد. این امر سبب می گردد که میزان چربی سوزی در هنگام انجام تمرینات ورزشی، افزایش چشمگیری داشته باشد.

همچنین مکمل 1510 عاملی مؤثر در کاهش اشتها می باشد. این مکمل قدرتمند شرکت ATP، یک چربی سوز قدرتمند می باشد که با چندین مکانیسم متفاوت، باعث کاهش وزن و لاغری خواهد شد.

این مکمل را می توان به همراه دیگر مکمل های چربی سوزی که در این مقاله از آن ها یاد شده است، به منظور نتیجه گیری بهتر و چربی سوزی بیشتر، مصرف نمود.

نحوه مصرف 1510 برای برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

نحوه مصرف 1510 برای برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
نحوه مصرف 1510 برای برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

مصرف این محصول ایده آل برای چربی سوزی، برای افرادی که تمایل به انجام تمرینات هوازی دارند، نیم ساعت قبل از انجام تمرینات توصیه می شود. اما در غیر این صورت، چنان چه تنها به هدف چربی سوزی این مکمل استفاده می شود، می بایست از این محصول، به صورت روزانه یک سروینگ و پس از صرف صبحانه مصرف گردد.

تاثیر مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

تاثیر مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
تاثیر مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

در ادامه مبحث ” برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان ” و پیش از معرفی مکمل T432 ،لازم است که به توضیحاتی مقدماتی در زمینه این مکمل بپردازیم. در ابتدا، لازم است که به توضیحاتی در زمینه غده تیروئید و نیز بیماری کم کاری تیروئید، اشاره کنیم:

غده تیروئید چیست؟

غده تیروئید چیست؟
غده تیروئید چیست؟

تیروئید، بدون تردید، یکی از مهم ترین غدد موجود در بدن می باشد. این غده، بر بسیاری از عملکردهای بدن، تاثیری مستقیم دارد.

این غده، بر تنظیم متابولیسم بدن، میزان سوخت و ساز بدن، ضربان قلب، میزان چربی خون، وزن و دمای بدن و نیز سیکل قاعدگی و بسیاری از قسمت های دیگر بدن تاثیر می گذارد. بدون شک وجود این غده و عملکرد صحیح آن، امری حیاتی برای سلامت بدن به شمار می رود.

به همین دلیل، محافظت صحیح از غده تیروئید می تواند سلامت بدن را تضمین نماید. یکی از راه های محافظت از غده تیروئید، مصرف ویتامین ها و املاح مورد نیاز برای حفظ سلامتی این غده مفید برای بدن می باشد.

کم کاری تیروئید به چه معناست؟

کم کاری تیروئید به چه معناست؟
کم کاری تیروئید به چه معناست؟

از جمله بیماری هایی که امروزه در میان بسیاری از افراد در سنین و شرایط مختلف بسیار افزایش یافته است، مشکل کم کاری تیروئید می باشد.

دلیل بروز این بیماری، این است که غده تیروئید به اندازه کافی و مورد نیاز بدن، هورمون ترشح نمی نماید. در نتیجه کاهش ترشح هورمون ها، علائم مختلف کم کاری غده تیروئید ظاهر می گردند.

بر اساس آمارهای اعلام شده، به صورت حدودی، دویست میلیون نفر از تمامی افراد جهان به مشکلات مربوط به غده تیروئید مبتلا می باشند. این آمار، به صورت حدودی، معادل دو و نیم برابر جمعیت کل کشور ایران می باشد.

جالب است که تعداد بسیاری از این افراد، به مشکلات مربوط به غده تیروئی، گرفتار می باشند، اما از آن اطلاعی ندارند! نکته ای که می بایست آن را در نظر گرفت، شیوع بیماری کم کاری تیروئید در بانوان بیش از آقایان می باشد.

به صورتی که میزان بانوان مبتلا به بیماری کم کاری تیروئید، به صورت تقریبی 5 تا 8 برابر آقایان می باشد و از هر 8 زن در جهان، یک نفر به مشکل کم کاری غده تیروئید مبتلا می باشد.

علائم کم کاری غده تیروئید چیست؟

علائم کم کاری غده تیروئید چیست؟
علائم کم کاری غده تیروئید چیست؟

کم کاری تیروئید، زمانی حاصل می گردد که غده تیروئید نتواند به اندازه کافی هورمون های لازم برای بدن را ترشح نماید. این عارضه، مشکلات بسیاری را با خود به همراه دارد که در زیر، به برخی از این موار، اشاره نموده ایم:

افزایش وزن

ختسگی دائمی و مفرط

نامنظم شدن چرخه قاعدگی و دردهای شدید

ضربان قلب نامنظم

شکنندگی مو و ناخن

تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر کارایی غده تیروئید

تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر کارایی غده تیروئید
تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر کارایی غده تیروئید

یکی از راه های حفاظت از غده تیروئید و سالم نگه داشتن آن، داشتن تغذیه سالم و تامین ویتامین ها و املاح مورد نیاز غده تیروئید می باشد.

این محصول فوق العاده شرکت ATP که توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی برند ATP در ایران ارائه می گردد، دارای فرمولاسیونی خاص می باشد که سلامت غده تیروئید را تضمین می نماید.

از عناصر مورد نیاز برای غده تیروئید، می توان به زینک، سلنیوم، ید و کرومیوم اشاره کرد که تمامی این عناصر در محصول T432 وجود دارند.

علاوه بر تمامی عناصر یاد شده، در این محصول، از گیاهانی دارویی نیز استفاده شده است که سبب غنی تر شدن این محصول شده و تاثیرات مثبت آن را بر غده تیروئید، دو چندان کرده است.

تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر استپ وزنی

تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر استپ وزنی
تاثیر مکمل T432 محصولی از شرکت ATP Science بر استپ وزنی

در بسیاری از موارد دیده می شود که افرادی که برای کاهش وزن خود اقدام به پیروی از یک رژیم لاغری می نمایند، پس از مدت زمانی، به مشکل استپ وزنی دچار می شوند.

این امر، سبب می گردد که روند چربی سوزی در این افراد، متوقف گردد. بهترین گزینه برای رفع این مشکل، بالا بردن میزان متابولیسم بدن می باشد.

با افزایش متابولیسم، بدن می تواند به روند عادی خود بازگردد. مکمل T432 به صورت باور نکردنی، این کار را انجام می دهد و باعث شکستن استپ وزنی و ادامه روند چربی سوزی در بدن می گردد.

فواید مصرف مکمل T432 محصول برند ATP

فواید مصرف مکمل T432 محصول برند ATP
فواید مصرف مکمل T432 محصول برند ATP

مکمل T432، دارای مزایای بسیاری برای بدن می باشد که در ادامه، به ذکر برخی از این فواید، اشاره نموده ایم:

حفظ سلامت غده تیروئید و بهبود عملکرد این غده

حفظ و افزایش سطح انرژی بدن

افزایش متابولیسم

سلامت مو و ناخن و کاهش میزان شکنندگی آن ها

تنظیم قند خون

تاثیر در شکستن استپ وزنی

تاثیر در درمان مشکل کم کاری غده تیروئید

علل برتری T432 محصولی از شرکت ATP Science

علل برتری T432 محصولی از شرکت ATP Science
علل برتری T432 محصولی از شرکت ATP Science

شرکت ATP Science ، محصول T432 را به هدف کارایی، کیفیت، اثر بخشی حداکثری، تولید نموده است و در ساخت این مکمل، از فرمولاسیونی بسیار دقیق، بهره برده است.

در این محصول، انواع املاح و گیاهانی گنجانده شده است که برای سلامت غده تیروئید، بسیار مفید می باشند. این محصول، کامل ترین مکمل برای سلامت عملکرد غده تیروئید در سرتاسر جهان به شمار می رود.

از برتری های دیگر این مکمل به نسبت سایر مکمل های مشابه، عدم گلوتن در آن می باشد. همچنین در این محصول، از طعم دهنده ها و رنگ های مصنوعی و شیمیایی استفاده نشده است.

در این محصول، هیچ ماده آلرژنی وجود ندارد و تمامی افراد، در هر شرایط سنی و جنسی می توانند به راحتی از این محصول، بهره بگیرند.

نحوه مصرف مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

نحوه مصرف مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان
نحوه مصرف مکمل T432 در برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان

بهترین روش مصرف این مکمل، مصرف سه عدد از آن با هر وعده غذایی می باشد. البته توصیه مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی برند ATP در ایران، به کلیه افراد علاقه مند به مصرف این مکمل، اخذ مشاوره با مشاوران این شرکت و یا با پزشکان متخصص، پیش از مصرف این مکمل مفید غده تیروئید می باشد.

سخن پایانی

سخن پایانی
سخن پایانی

چربی سوزی و لاغری، همواره یکی از اهداف بزرگ برای تعداد بی شماری از بانوان به شمار می رود. برای رسیدن به این هدف، داشتن یک برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان می تواند یک روش بسیار مناسب به شمار رود.

در این برنامه، فرد می تواند به کمک رژیم های لاغری مناسب و استاندارد به همراه تمرینات ورزشی مداوم و منظم، وزن خود را کاهش دهد. اما کاهش وزنی که به این طریق در فرد رخ می دهد، با روندی بسیار آهسته پیش خواهد رفت.

برای افزایش سرعت چربی سوزی و بالا رفتن متابولیسم بدن، استفاده از مکمل های شرکت ATP Science گزینه ای ایده ال برای سرعت بخشیدن به روند لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

از همین رو، در این مقاله سعی شد به بحث و بررسی برخی از مکمل های مفید و چربی سوز پرداختیم که محصولی از شرکت معتبر ATP Science می باشند و توسط تنها نماینده رسمی این برند، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام و لاغری، قرار می گیرد.

چنان چه شما از علاقه مندان به کاهش وزن در مدت زمانی کوتاه می باشید، می توانید با مشاوران شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، مشورت نمایید.

در این مقاله، سعی شد موضوع برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان مورد بحث و بررسی قرار گیرد. امید است که اطلاعات بیان شده در این مقاله، برای تمامی علاقه مندان به کاهش وزن و لاغری، مفید واقع شده باشد.

در پایان توصیه می کنیم، تشخیص کراتین اصل و غذاهای ممنوع در پر کاری تیروئید را مطالعه کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.