محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن

طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن

Table of Contents

در این مقاله، در خصوص طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن، اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد. همراه شما هستیم.

مبحث کاهش وزن و لاغری، یکی از مباحث مهم امروزی است و بسیاری از افراد، درگیر این مسئله هستند که چگونه بتوانند به کاهش وزن و لاغری دست پیدا کنند.

همان طور که می دانید، چاقی یک بیماری محسوب شده و می تواند منجر به اضافه وزن گردد و علاوه بر آن، زمینه ساز بروز بیماری های مختلفی خواهد بود. به همین دلیل است که تمامی افراد مبتلا به چاقی، در فکر کاهش وزن هستند.

پیشنهاد می کنیم از پست هر اسکوپ پروتئین وی چند گرم است دیدن کنید.

استفاده از رژیم غذایی و ورزش

استفاده از رژیم غذایی و ورزش، مهمترین راهکار برای کاهش وزن محسوب می شود. افراد می توانند بر اساس شرایط جسمی خود و با مشورت پزشکان و متخصصین امور کاهش وزن و تغذیه، به یک رژیم غذایی اصولی و درست برای کاهش وزن برسند و در کنار آن، از ورزش های مختلفی استفاده کنند تا بتوانند کاهش وزن سریع تر و بهتری را تجربه کنند.

یکی دیگر از عوامل موثر در کاهش وزن، می تواند مصرف مکمل های ورزشی و غذایی باشد.

امروزه با توجه به گسترش بازار مکمل های ورزشی و غذایی، انتخاب مکملی که بتواند هم کاهش وزن را ایجاد کند و هم سلامتی ما را تضمین کند، بسیار مهم است. شاید بتوانیم بگوییم که مکمل پروتئین وی، می تواند جزو همین گزینه ها باشد.

ما در این مقاله، قصد داریم تا به بررسی طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن بپردازیم و نکاتی را در خصوص این مسئله مهم، مورد بررسی قرار دهیم. همچنین در این مقاله، در خصوص یکی از بهترین مکمل های کاهش وزن و عضله ساز، یعنی مکمل Noway از برند ATP نکاتی را خواهیم گفت.

این مکمل، بهترین پروتئین برای افزایش وزن به شمار می رود.

لازم به ذکر است که شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند معتبر در کشور می باشد. بنابراین، توصیه می شود که تا انتهای مقاله، همراه ما باشید.

طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن

طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن
طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن

یکی از بهترین مکمل های ورزشی که جزو پراستفاده ترین مکمل ها هم محسوب می شود، مکمل پروتئین وی است. این مکمل، از آمینواسیدهای ضروری تشکیل شده است و علاوه بر آن، مواد معدنی و ویتامین های مختلفی را شامل می شود که هر کدام از آنها، می تواند برای بدن مفید باشد.

شاید مهمترین فایده پروتئین وی، افزایش حجم بدن و عضله سازی است. اما باید بدانید که خاصیت این مکمل، تنها به این موضوع ختم نمی شود؛ بلکه می تواند کاربرد زیادی در چربی سوزی و کاهش وزن هم داشته باشد. با توجه به نحوه مصرف و تغییر نوع مصرف آن، می توانیم این امر مهم یعنی کاهش وزن را میسر سازیم و در کنار آن، عضله سازی هم تجربه نماییم.

پروتئین وی، یکی از منابع سرشار از مواد مغذی است که مهمترین بخش آن، مربوط به تعادل در سیستم گوارش و مصرف مواد غذایی است. وجود بافت های همبند در پروتئین ها، باعث می شود که گوارش فرد، احساس سیری بیشتری داشته باشد و در نتیجه، می تواند باعث جلوگیری از پرخوری شود و تاثیر مستقیم بر کاهش وزن خواهد گذاشت.

امروزه، اغلب مربیان ورزشی و پزشکان متخصص حوزه تغذیه، به افراد چاق توصیه می کنند که در کنار ورزش و رژیم غذایی خود، از مکمل پروتئین وی استفاده کنند.

حال این که چگونه این مکمل می تواند منجر به کاهش وزن شود، بستگی به عواملی مانند چگونگی مصرف آن، میزان مصرف آن، زمان مصرف و … خواهد داشت. ما در ادامه، به بررسی هر یک از این عوامل می پردازیم.

صفحه مصرف همزمان پروتئین وی و bcaa را مشاهده کنید.

چگونگی کاهش وزن به وسیله مصرف پروتئین وی

چگونگی کاهش وزن به وسیله مصرف پروتئین وی
چگونگی کاهش وزن به وسیله مصرف پروتئین وی

ساز و کار مکمل پروتئین وی برای کاهش وزن، چندان پیچیده و سخت نیست. تنها کافیست از میزان مصرف و زمان مصرف آن اطلاع داشت تا بتوان علاوه بر رشد عضلات، چربی سوزی و کاهش وزن را تجربه کرد.

شاید در نگاه اول، سخت به نظر برسد که چربی سوزی، فرایندی دشوار باشد. اما با رعایت اصول و قواعد اصلی، می توان این امر را ساده نمود.

در حالت کلی، مکمل پروتئین وی، به دو روش به کاهش چربی های بدن می پردازد و هیچ آسیبی به عضلات نخواهد زد:

 • افزایش متابولسیم و سوخت و ساز بدن
 • کاهش اشتها و جلوگیری از پرخوری

با توجه به این دو عامل و مسئله طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن، می توان به کاهش وزن از طریق این مکمل دست پیدا کرد.

اغلب مواد غذایی که ما مصرف می کنیم، شامل کربوهیدرات است که همین ماده، می تواند باعث افزایش وزن شود. مزیت پروتئین وی و یا مکمل هایی نظیر مکمل Noway برند معتبر ATP که توسط شرکت ترندان اسپرت عرضه می گردد، این است که هیچ گونه کربوهیدراتی را شامل نمی شود و همین مورد، می تواند موثر در کاهش وزن باشد.

یکی از بهترین روش هایی که می توان از پروتئین وی برای لاغری استفاده کرد

یکی از بهترین روش هایی که می توان از پروتئین وی برای لاغری استفاده کرد، این است که می توان آن را به اسموتی اضافه نمود و به صورت یک شیک پروتئینی مقوی مصرف کرد.

همچنین، در برخی مواقع و با توجه به نظر پزشک تغذیه خود، می توانید از این شیک به عنوان یک وعده غذایی کامل استفاده کنید و جایگزین وعده غذایی خود کنید. البته در بیشتر مواقع، متخصصین تغذیه، چنین روشی را توصیه نمی کنند و در کنار رژیم غذایی، توصیه به مصرف شیک پروتئینی خواهند کرد.

به طور کلی ساز و کار و طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن باید به گونه ای باشد که کالری محدودتری وارد بدن شود و از طرفی، بدن نباید دچار کمبود انرژی شود تا بتواند فعالیت روزانه و ورزش خود را به درستی انجام دهد و به سراغ کربوهیدرات ها نرفت.

خوشبختانه، تاکنون عوارض خاصی از مصرف پروتئین وی برای لاغری مشاهده نشده است و اگر فردی، حساسیت خاصی به مکمل و دارو نداشته باشد و یا دچار ناراحتی های گوارشی و … نبوده باشد، می تواند از تمامی خواص این مکمل برای چربی سوزی و افزایش حجم عضلات استفاده کند.

صفحه بهترین مکمل برای حجم خشک را ببینید.

بهترین زمان مصرف پروتئين وی برای چربی سوزی

بهترین زمان مصرف پروتئين وی برای چربی سوزی
بهترین زمان مصرف پروتئين وی برای چربی سوزی

از اصلی ترین و مهمترین مسائل مربوط به مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن، زمان مصرف آن است. شناخت بهترین زمان مصرف این مکمل برای کاهش وزن، می تواند نیمی از مسیر چربی سوزی ما را فراهم آورد.

افرادی که ورزش بدنسازی را انجام می دهند، می توانند برای کاهش وزن، در فاصله بین صبحانه و ناهار، از پروتئین وی استفاده کنند تا از مصرف دیگر وعده های غذایی در این فاصله جلوگیری کنند.

همچنین، می توان این مکمل را در میان وعده بین ناهار و شام مصرف کرد. در روز تمرین، مصرف پروتئین، قبل از تمرین هم می تواند گزینه بسیار ایده آلی باشد. زیرا کالری و انرژی بدن برای تمرین ورزشی، تامین خواهد شد.

بنابراین، به طور کلی بهترین طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن، مصرف این مکمل دو بار در میان وعده ها است که می تواند گزینه ایده آلی برای چربی سوزی و همچنین عضله سازی باشد.

ورزشکاران می توانند این مکمل را با دیگر خوراکی ها و میوه ها ترکیب کنند

ورزشکاران می توانند این مکمل را با دیگر خوراکی ها و میوه ها ترکیب کنند و بهترین گزینه، همان شیک پروتئینی است که در مورد قبلی به آن اشاره شد.

نکته بسیار مهم در خصوص این مسئله یعنی کاهش وزن و چربی سوزی این است که در کنار مصرف پروتئین وی، بایستی در رژیم غذایی خود، دقت زیادی داشته باشید.

به عنوان مثال، حذف غذاهای دارای چربی زیاد و یا کاهش مصرف کربوهیدرات ها، می تواند در زمینه چربی سوزی بسیار موثر عمل کند و بدن را هر چه سریع تر به کاهش وزن برساند.

خاصیت و مزیت پروتئین این است که احساس سیری طولانی مدت را ایجاد می کند و نیازی به این مسئله نخواهد بود که رژیم غذایی کربوهیدرات دار را استفاده کرد. توصیه می شود که حتما با یک متخصص تغذیه، مشورت های لازم را انجام دهید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

آیا مصرف پروتئین وی بدون ورزش در لاغری موثر است؟

تا این بخش از مقاله، در خصوص طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن، توضیحات کاملی ارائه شد. اما برخی از افراد، ممکن است در ذهن خود سوالاتی داشته باشند که آیا می توان از پروتئین وی استفاده کرد و ورزشی انجام نداد تا به کاهش وزن رسید؟

در پاسخ به این سوال، باید گفت که تحقیقات متعددی در این زمینه انجام شده است که نتایج آن، تناقض زیادی دارد و هنوز هم بررسی های بیشتری را می طلبد. پروتئین وی، از جمله مکمل هایی است که دارای کالری بالایی است و مهمترین اصل در لاغری، تعادل در کالری دریافتی و کالری مصرفی است.

از آنجایی که فعالیت بدنی و ورزش، نقش موثری در کالری سوزی دارد، در صورت مصرف پروتئین و عدم ورزش، خطر افزایش وزن، بیشتر خواهد بود.

بنابراین بایستی در کنار مصرف این مکمل و رعایت رژیم غذایی، حتما از ورزش و فعالیت بدنی استفاده کرد. با این که پروتئین، خاصیت کاهش اشتها دارد، اما به دلیل داشتن کالری بالا، بایستی برای سوزاندن این کالری ها، از ورزش استفاده نمود.

حال در ادامه مقاله، به بررسی یکی از بهترین مکمل های ورزشی در زمینه کاهش وزن و لاغری و افزایش عضله سازی، یعنی مکمل Noway برند ATP خواهیم پرداخت. شما برای تهیه انواع مکمل های این برند استرالیایی، می توانید به سایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید.

مکمل Noway برند ATP

مکمل Noway برند ATP
مکمل Noway برند ATP

یکی از بهترین و موثرترین مکمل های ورزشی که می تواند خاصیت عضله سازی فراوانی داشته باشد و در عین حال، کمک کننده در چربی سوزی باشد، مکمل Noway برند ATP است. این مکمل یکی از خالص ترین مکمل های ورزشی است و مزیت آن نسبت به پروتئین وی، وجود کلاژن در آن است.

کلاژن ها، فراوان ترین نوع پروتئین در بدن محسوب می شوند و نقش بسیار موثر و کلیدی در افزایش توده های عضلانی و افزایش سایز عضلات خواهند داشت. در کنار آن، کلاژن موجود در این مکمل، می تواند باعث کاهش اشتها شود و از پرخوری جلوگیری خواهد نمود.

این مکمل از برند ATP با فرمولاسیون بسیار پیشرفته ای تولید شده است که می تواند باعث افزایش انرژی در طول تمرین، بازدهی بیشتر عضلات و دیگر موارد شود. افرادی که از یک تمرین سخت و قدرتی در روز عبور می کنند، برای ریکاوری بدن و عضلات خود، نیاز شدیدی به کلاژن خواهند داشت.

این مکمل، می تواند تا حد بسیار زیادی، نیاز بدن را تامین کند و در زمینه چربی سوزی و لاغری هم بسیار مفید خواهد بود.

اگر بخواهیم به برخی از مهمترین فواید مصرف مکمل Noway برند ATP بپردازیم، می توانیم موارد زیر را اشاره کنیم:
 • افزایش تراکم استخوانی
 • افزایش تراکم در استخوان و بهبود وضعیت آن
 • رشد حداکثری عضلات به نسبت پروتئین وی
 • موثر در زمینه کاهش وزن و چربی سوزی
 • کمک به بازسازی عضلات آسیب دیده از طریق کلاژن
 • حاوی پروتئین کلاژن هیدرولیز شده
 • حاوی گلیسین و پرولین
 • دارای کربوهیدرات به مقدار ناچیز
 • تقویت ریشه و فولیکول مو

شرکت ترندان اسپرت به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در ایران فعالیت دارد. شما می توانید برای تهیه این مکمل بسیار باارزش، به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید و اقدام به خریداری این محصول کنید.

طریقه مصرف مکمل Noway برای رسیدن به کاهش وزن

طریقه مصرف مکمل Noway برای رسیدن به کاهش وزن
طریقه مصرف مکمل Noway برای رسیدن به کاهش وزن

همان طور که در مباحث قبلی مربوط به طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن اشاره کردیم، ورزشکاران می توانند در میان وعده ها از پروتئین نیز استفاده کنند تا علاوه بر رشد عضلات، به چربی سوزی خود، کمک زیادی نمایند.

در خصوص مکمل Noway هم باید گفت که این مکمل را می توان در لیوان آب سرد مخلوط کرد و به صورت روزانه در میان وعده ها مصرف نمود. با توجه به شرایط بدنی و وزنی و همچنین تجویز متخصص تغذیه، می توانید از مقدار دوز مصرف این مکمل در میان وعده، اطلاعات لازم را کسب کنید.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

ما در این مقاله، به بررسی یکی از مسائل مهم در خصوص مصرف مکمل پروتئین در کاهش وزن یعنی طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن پرداختیم.

پروتئین وی یکی از بهترین مکمل های ورزشی برای کاهش وزن و افزایش حجم عضلات است و مصرف آن می تواند برای بدن، فواید بسیار زیادی داشته باشد. توجه به میزان مصرف پروتئین، زمان مصرف و دیگر عوامل، می تواند در کنار رژیم غذایی و ورزش، فرد را در کاهش وزن و لاغری کمک زیادی کند.

ما در این مقاله، در خصوص یکی از بهترین مکمل های ورزشی و مناسب تر از پروتئین وی یعنی مکمل Noway برند ATP، توضیحات کاملی را ارائه کردیم. این مکمل می تواند در کاهش وزن و افزایش حجم عضلات، تاثیر داشته باشد.

شما می توانید برای تهیه این محصول، به وبسایت شرکت ترندان اسپرت به عنوان تنها نمایندگی رسمی این برند در ایران، مراجعه نمایید و اقدام به خریداری این مکمل کنید.

در پایان صفحه افزایش وزن سریع در یک ماه را مشاهده کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.