محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو

برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو

Table of Contents

در این مقاله، به بررسی برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو می پردازیم. با ما همراه باشید.

مبحث لاغری و کاهش وزن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همه ما تمایل به این موضوع داریم که از اندامی مناسب برخوردار باشیم و این مسئله، در گرو داشتن یک وزن مناسب و ایده آل است.

پیشنهاد می کنیم از پست برنامه بدنسازی چربی سوزی حرفه ای دیدن کنید.

به کارشناسان “ترندان اسپورت” زنگ بزن و در این زمینه مشاوره رایگان بگیر!

tel:02188709375

بسیاری از افراد، بنا به دلایل مختلفی، ممکن است به اضافه وزن و چاقی دچار شده باشند

بسیاری از افراد، بنا به دلایل مختلفی، ممکن است به اضافه وزن و چاقی دچار شده باشند. چاقی، همراه با انباشته شدن چربی ها در بدن است.

این چربی ها، می تواند در قسمت های مختلف بدن به خصوص در ناحیه شکم و پهلو، تجمع پیدا کند. بنابراین برای لاغری و چربی سوزی، بایستی اقداماتی مناسب برای لاغری شکم و پهلوی خود انجام دهیم.

داشتن یک رژیم غذایی مناسب و همچنین داشتن فعالیت های ورزشی، می تواند کمک زیادی در فرایند چربی سوزی به خصوص در شکم و پهلو داشته باشد.

این موضوع، دغدغه بسیاری از افراد است که از چه غذاهایی استفاده کنند که بتوانند به کاهش وزن و چربی سوزی برسند.

به همین دلیل، ما در این مقاله، به بررسی مسئله برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو می پردازیم و نکات لازم را در این خصوص، خواهیم گفت. بنابراین، توصیه می شود که تا انتهای مقاله، همراه ما باشید.

برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو

برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو
برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو

همان طور که در مقدمه مقاله به آن اشاره شد، رژیم غذایی و ورزش، می تواند تاثیر بسیار زیادی برای لاغری شکم و پهلو داشته باشد و می تواند باعث افزایش میزان چربی سوزی شود.

با توجه به جنسیت افراد، شرایط جسمی فرد و همچنین تشخیص پزشک متخصص تغذیه، می توان به بهترین نوع برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو دست پیدا کرد.

بسیاری از افراد، به دنبال رژیم های سخت و فشرده ای هستند که بتوانند در کنار ورزش خود، به لاغری شکم و پهلو برسند. اما این مسئله، می تواند تا قسمتی کمک کننده باشد و در دیگر موارد، نیازی به یک رژیم بسیار سخت و فشرده نیست.

با رعایت اصول موارد غذایی و نکاتی که در این مقاله گفته می شود، می توان به این امر مهم دست پیدا کرد که در مدت زمانی خاص و با داشتن صبر و حوصله، به اندام ایده آل و درستی دست پیدا کرد.

مصرف انواع مواد غذایی پروتئینی و مصرف برخی مکمل های چربی سوز برند ATP 

از مصرف انواع مواد غذایی پروتئینی گرفته تا مصرف برخی مکمل های چربی سوز برند ATP که می تواند زمینه ساز چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو را فراهم آورد. قابل ذکر است که تنها نماینده رسمی برند معتبر ATP در کشور، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت می باشد.

به طور مثال، می توان به برخی از مواد غذایی اشاره کرد که می تواند باعث کاهش وزن و چربی سوزی در طول مدت زمانی یک ماهه شود. از جمله این موارد عبارتند از:
 • عدس
 • میوه‌ها
 • ماهی
 • بادام زمینی
 • لوبیا و حبوباب
 • سبزیجاتی مانند اسفناج و …
 • دانه چیا و دانه سویا
 • بلغور جودوسر
 • روغن زیتون و روغن نارگیل

چنین موارد غذایی می تواند کمک کننده در چربی سوزی شکم و پهلو باشد که در کنار ورزش، می توان به این امر دست پیدا کند. در ادامه مقاله، به بررسی برنامه غذایی ورزشکاران می پردازیم که اصول لاغری شکم و پهلو را عنوان می کند.

برنامه غذایی ورزشکاران چگونه باید باشد؟

در بخش قبلی گفته شد که ورزشکاران برای رسیدن به اندام ایده آل و لاغری شکم و پهلوی خود، بایستی از یک سری اصول مهمی پیروی کنند که در کنار صبر و حوصله آنها، باعث لاغری و کاهش وزن خواهد شد.

این برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو می تواند به صورت کلی، شامل موارد زیر باشد. اما باید بدانید که هر فردی با توجه به وضعیت جسمی خود، بایستی از متخصص تغذیه مشاوره بگیرد.

از جمله موارد کلی برنامه غذایی ورزشکاران برای لاغری شکم و پهلو، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وعده صبحانه ورزشکاران

مهمترین و اصلی ترین وعده غذایی هر فردی به خصوص ورزشکاران، وعده صبحانه است. صبحانه بایستی در اولویت اول افراد قرار گیرد. زیرا موثر در وضعیت متابولیسم و چربی سوزی خواهد بود.

مصرف صبحانه کامل و ترجیحا پروتئینی، می تواند کمک زیادی در روند وضعیت وزنی ورزشکاران نماید. مصرف آب فراوان و هیدراته نگه داشتن بدن هم، مهم خواهد بود.

 • وعده ناهار ورزشکاران

از دیگر وعده های مهم و اصلی یک فرد ورزشکار، وعده ناهار است.

ناهار رژیمی که در لاغری شکم و پلهو موثر می باشد، بایستی شامل پروتئین ها، کربوهیدرات کنترل شده و چربی های سالم باشد تا بتواند انرژی بدن را برای فعالیت ورزشی تامین کند و از طرفی، در بازدهی تمرین و چربی سوزی، بسیار موثر خواهد بود.

 • وعده غذایی قبل از تمرین ورزشی

تمرکز در وعده غذایی قبل از تمرین، می تواند از تحلیل رفتن و خستگی در زمان تمرین بدن ورزشکاران، جلوگیری کند.

در چنین مواردی و با مشورت پزشک تغذیه، می توانید از وعده های پروتئینی و حتی برخی مکمل های چربی سوز برند ATP استفاده کنید که در این مقاله، توضیحات لازم در خصوص این مکمل ها ارائه می شود.

همچنین، مصرف کربوهیدرات به اندازه مناسب و کنترل شده، می تواند باعث افزایش ذخیره گلیکوژن در عضلات شود و از خستگی در حین تمرین جلوگیری کند و شدت تمرینات را افزایش می دهد و در نهایت، چربی سوزی بیشتری رخ می دهد.

 • وعده غذایی بعد از تمرین ورزشی

بدنسازانی که یک تمرین قدرتی و سختی را پشت سر گذاشته اند، برای موفقیت در چربی سوزی شکم و پهلوی خود، بایستی بر رشد عضلات و همچنین چربی سوزی خود دقت کنند.

وعده بعد تمرین، می تواند شامل پروتئین، آمینواسیدهای ضروری مانند مکمل BCAA و مواد غذایی مختلفی باشد که می تواند موثر در رشد عضلات و جلوگیری از تخریب عضلات شود و در کنار آن، چربی سوزی رخ دهد.

 • وعده شام ورزشکاران

از دیگر وعده های مهم در برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو وعده شام است که ورزشکاران بدنساز، باید به آن دقت کنند.

زیرا اتمام یک روز ورزشی و رژیم غذایی، وعده شام خواهد بود. استفاده از غذاهای سالم و کم حجم و ترجیحا دارای مایعات بیشتر، می تواند کمک زیادی در روند ریکاوری بدن، چربی سوزی و لاغری داشته باشد.

در بسیاری از موارد، پزشکان تغذیه اقدام به توصیه مصرف سبزیجات و سالاد می کنند تا علاوه بر کالری کم، مواد مغذی بدن نیز تامین شود.

نکات مهم در خصوص برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو

مصرف فیبر محلول جدی گرفته شود

فیبر محلول، می تواند آب را جذب کند و باعث می شود که غذا با سرعت کمتری از معده و گوارش عبور کند و همین مسئله، باعث کنترل اشتها و مانع پرخوری می شود.

تحقیقات متعددی نشان داده است که فیبر محلول، می تواند باعث افزایش سیری شود و در نتیجه، در پرخوری جلوگیری خواهد کرد و کالری محدودتری وارد بدن می شود.

از آنجایی که ورزشکاران، فعالیت ورزشی بدنسازی نسبتا شدیدی را انجام می دهند، بدن برای تامین انرژی خود، از چربی های انباشته شده در بدن استفاده می کند و چربی سوزی شکم و پهلو رخ می دهد.

از طرفی دیگر، فیبر محلول باعث افزایش سرعت متابولیسم بدن خواهد شد و با افزایش سوخت و ساز بدن، مواد زائد و چربی های اشباع شده، سریع تر از حالت معمول، از بدن خارج می شود.

از جمله غذاهای حاوی فیبر محلول که می تواند در برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو قرار داشته باشد، عبارتند از:
 • دانه‌های کتان
 • رشته ‌فرنگی
 • جوانه بروکسل
 • آووکادو
 • حبوبات
 • تمشک

تاکید بر مصرف پروتئین

در این مقاله، در خصوص مصرف پروتئین ها تاکید بسیاری شد. زیرا پروتئین ها به دلیل بافت همبند خود، می توانند در وضعیت اشتها تاثیرگذار باشند و باعث پرخوری کمتر و سیری طولانی مدت شوند.

از طرفی، پروتئین به عنوان ماده اصلی تشکیل عضلات و افزایش حجم عضلات محسوب می شود. بنابراین، لازم است که مصرف پروتئین، جدی گرفته شود.

مصرف کربوهیدرات در اندازه معقول و کنترل شده

لازم به توضیح است که کربوهیدرات در اندازه نادرست و بیش از حد، باعث افزایش وزن و افزایش انباشتگی چربی می شود. اما نباید مصرف آن را نادیده گرفت.

مواد غذایی شامل کره بادام زمینی، برخی میوه ها، سیب زمینی و … در حد کنترل شده، می تواند کمک زیادی در تامین انرژی بدن داشته باشد.

حال در ادامه مقاله برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو، به بررسی برخی از بهترین مکمل های چربی سوز شکم و پهلو از برند ATP که بهترین برند نیز محسوب می شود، خواهیم پرداخت.

شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی این برند در کشور می باشد. اطلاعات تکمیلی نیز در سایت شرکت موجود است.

مکمل T432 برند ATP

یکی از بهترین محصولات ورزشی و مکمل های بدنسازی که می تواند کمک زیادی به افراد ورزشکار به خصوص در لاغری شکم و پلهو نماید، مکمل T432 برند ATP است.

این مکمل به دلیل خلوص بالای خود، بسیار مشهور است و با فرمولاسیون بسیار قوی تولید شده است. این مکمل می تواند به تنظیم هورمون های تیروئید، کمک زیادی کند و در سرعت ترشح این هومون، بسیار موثر است.

تیروئید به عنوان هورمون اصلی بدن، نقش مهمی در سوخت و ساز بدن، لاغری و چاقی و انرژی بدن دارد.

تعادل در ترشح این هورمون، می تواند کمک زیادی در فرایند سوخت و ساز بدن، انرژی ورزش و تمرینات و در نهایت، چربی سوزی و لاغری شکم و پلهو داشته باشد.

اگر بخواهیم از مکمل T432 برند ATP ویژگی ها و مزیت هایی را عنوان کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
 • کمک به فعالیت چربی سوزی و تنظیم دمای بدن که می تواند موثر در ورزش و سلامت عمومی بدن باشد.
 • کمک به تعادل وزن
 • افزایش میزان سرعت سوخت و ساز بدن که بسیار موثر در لاغری است.
 • افزایش انرژی بدن در طول تمرین و در طول فعالیت های روزانه
 • باعث بهبود در وضعیت خلق و خوی فرد خواهد شد.
 • موثر در عملکرد بهتر دستگاه گوارش برای مصرف مواد غذایی رژیمی
 • سلامت و عملکرد گردش خون را ارتقا می دهد.
 • مو، پوست و ناخن سالم
 • تعادل مایعات سالم

برای تهیه این محصول، می توانید به وبسایت شرکت ترندان اسپرت به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در ایران مراجعه نمایید.

توصیه می کنیم، صفحه برنامه تمرینی بدنسازی برای لاغری بانوان را مطالعه کنید.

مکمل چربی سوزی 1510 برند ATP

مکمل چربی سوزی 1510 برند ATP
مکمل چربی سوزی 1510 برند ATP

از دیگر مکمل های بسیار موثر در چربی سوزی و لاغری شکم و پهلو، مکمل چربی سوز 1510 از برند ATP است. در کنار رعایت برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو، استفاده از این مکمل می تواند تاثیر زیادی در کاهش وزن داشته باشد.

این مکمل، یکی از بهترین و خالص ترین انواع مکمل های چربی سوز است و بدون هیچ ماده سمی و شیمایی نیز تهیه شده است.

این مکمل، بدون هیچ گونه عارضه ای بوده و در صورت مصرف کنترل شده و به اندازه آن، می توانید از مزیت های چربی سوزی به خصوص چربی سوزی در شکم و پهلو استفاده نمایید.

حتما مقاله جنجالی کاهش یک کیلویی چربی شکم از شب تا صبح را مطالعه کنید.

یکی از موارد اصلی فرایند چربی سوزی

یکی از موارد اصلی فرایند چربی سوزی، برخی موادی هستند که می تواند باعث از بین بردن چربی ها در بدن شود. از جمله این مواد، ترکیب ترموژنیک است.

در مکمل 1510 نیز، از این ترکیب استفاده شده است که می تواند باعث افزایش دمای بدن و افزایش سوخت کالری شود. در نهایت، چربی های انباشته شده در بدن می تواند به عنوان انرژی در بدن به کار برود و از بین خواهد رفت.

افزایش سرعت چربی سوزی، از وظایف اصلی مکمل 1510 است.

همچنین این مکمل قادر است که گلیکوژن های ذخیره شده در بدن را آزاد نموده و در افزایش انرژی تمرین، موثر خواهد بود و بازدهی بیشتر در تمرینات را شاهد هستیم.

از جمله مزیت های مهم مکمل 1510 برند ATP می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک به کاهش اشتها و تنظیم مصرف مواد غذایی
 • از کربوهیدرات ها به عنوان انرژی در بدن استفاده می کند که موثر در چربی سوزی است.
 • باعث افزایش سوخت کالری شده و انرژی بیشتری از بدن آزاد می شود.
 • باعث افزایش سرعت متابولسیم بدن خواهد شد.
 • از تشکیل چربی های غیر اشباع در بدن جلوگیری خواهد کرد.
 • مناسب برای ورزشکاران مبتدی تا حرفه ای

لازم به توضیح است که برای استفاده از این مکمل یا هر گونه مکمل چربی سوز، بایستی با متخصص تغذیه مشورت های لازم را انجام دهید. برای تهیه این محصول هم می توانید به وبسایت شرکت ترندان اسپرت مراجعه نمایید.

صفحه تغذیه بعد از ورزش برای چربی سوزی را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

مکمل چربی سوز SLICE N DICE برند ATP

مکمل چربی سوز SLICE N DICE برند ATP
مکمل چربی سوز SLICE N DICE برند ATP

یکی از بهترین مکمل های چربی سوز که می تواند منجر به لاغری شکم و پهلو شود، مکمل SLICE N DICE برند ATP است.

این مکمل در کنار برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو می تواند به عنوان کمک کننده در چربی سوزی شکم و پهلو باشد. این مکمل دارای تائیدیه های مختلف از سازمان های مختلفی مانند HACCP و GMP است.

مصرف این مکمل، قبل از شروع تمرین ورزشی می تواند کمک زیادی در کاهش وزن و چربی سوزی ورزشکاران داشته باشد.

در واقع در کنار رعایت رژیم غذایی، این مکمل را می توانید در قبل از تمرین مصرف نموده و از مزیت های آن بهره مند شوید.

با افزایش فعالیت بدنی در حین ورزش، بدن شروع به تعریق خواهد کرد

با افزایش فعالیت بدنی در حین ورزش، بدن شروع به تعریق خواهد کرد. این مکمل باعث افزایش تعریق بدن شده و می تواند باعث افزایش سوخت چربی ها از بدن شود.

این مکمل، به صورت کاملا طبیعی آماده شده است و خلوص بالایی دارد. همچنین عدم استفاده از رنگ و طعم مصنوعی در این مکمل، از دیگر ویژگی های بارز آن است.

این مکمل از برند ATP می تواند علاوه بر تعادل وضعیت جسمی و کاهش وزن، در بهبود وضعیت رفتاری و خلق و خو هم تاثیر مثبت بگذارد.

مکمل استیل ال کارنیتین ATP

مکمل استیل ال کارنیتین ATP
مکمل استیل ال کارنیتین ATP

مکمل استیل ال کارنیتین از برند ATP می تواند جزو گزینه های بسیار مناسب در چربی سوزی و کاهش وزن باشد. این محصول، بدون گلوتن است و همچنین عاری از هر گونه قند و گلوکز است.

بنابراین، خلوص بالای آن می تواند یک مزیت عمده برای ورزشکاران بدنسازی باشد که به دنبال لاغری شکم و پهلو هستند.

برای افزایش چربی سوزی خود، می توانید در کنار برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو، از این مکمل هم بهره ببرید.

از جمله مزیت های مکمل استیل ال کارنیتین، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جلوگیری از مشکلات حافظه
 • جلوگیری از کاهش حافظه مربوط به پیری مثل آلزایمر
 • کاهش وزن بسیار مناسب
 • افزایش چربی سوزی به خصوص در ناحیه شکم و پهلو
 •  افزایش سرعت عوامل تنظیم کننده چربی سوزی
 • پیشگیری از دیابت
 • تنظیم قند خون
 • کاهش احساس خستگی
 • جلوگیری از اختلالات روانی

برای تهیه این محصول، می توانید به وبسایت شرکت ترندان اسپرت، به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در ایران مراجعه نمایید.

روغن ATP Science Amperage

روغن ATP Science Amperage
روغن ATP Science Amperage

روغن آمپراژ برند ATP به عنوان یک روغن غیر جامد محسوب می شود که می تواند قبل از تمرین، مورد استفاده بدنسازان قرار گیرد.

این روغن، می تواند عملکرد فرد را در حین تمرین بهبود ببخشد و از فرمولاسیون بسیار قوی تشکیل شده است.

مصرف این روغن می تواند باعث رسیدن به اهداف تغذیه ای لاغری و رژیمی شود و می تواند در کنار سایر برنامه های غذایی رژیمی و حتی مکمل های چربی سوز استفاده گردد.

این محصول، می تواند در کنار برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو بسیار مفید و کارساز باشد.

سالم سازی بدن و دفع چربی های زائد

این روغن، از طریق کاهش گیرنده های PPAR با اسیدهای چرب سالم و ضروری بدن، می تواند به سالم سازی بدن و دفع چربی های زائد کمک زیادی نماید.

همچنین این مکمل می تواند باعث کاهش اشتهای فرد شود و در بین وعده های غذایی، می توان از آن استفاده کرد.

مزیت اصلی این روغن، وجود اسیدهای غیراشباع و سالم مانند امگا 3 است که می تواند موثر در سلامت بدن و چربی سوزی باشد.

برای مصرف این روغن، لازم است که در ابتدا، با متخصص تغذیه خود مشورت کنید. به صورت کلی می توان از این روغن، قبل از تمرین استفاده کرد.

همچنین بعد از بیدار شدن از خواب شبانه و در هنگام صبح هم می توان از این روغن استفاده نمود تا چربی سوزی بیشتری را تجربه کرد.

در کنار این مقاله، مطالعه مقاله قرص چربی سوز قوی شکم و پهلو، به شما توصیه می شود.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

ما در این مقاله، به بررسی برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری شکم و پهلو پرداختیم. بسیاری از ورزشکاران بدنساز، در فکر کاهش وزن و لاغری شکم و پهلو هستند.

زیرا معضل چاقی و اضافه وزن، بسیار شایع بوده و بسیاری از افراد، درگیر آن هستند. ما در این مقاله، در خصوص رعایت موارد غذایی و رژیمی برای چربی سوزی شکم و پهلو، نکات مهمی را اشاره کردیم.

در کنار استفاده از یک برنامه غذایی مناسب برای چربی سوزی، می توانید از برخی مکمل های چربی سوز استفاده کنید که بهترین نوع این مکمل ها، از برند ATP است که در این مقاله، در خصوص این موارد هم توضیحات کاملی ارائه شد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مصرف مکمل های چربی سوز ATP در ابتدا با پزشک تغذیه خود مشورت کنید و برای تهیه این محصولات، به وبسایت شرکت ترندان اسپرت به عنوان نمایندگی رسمی برند ATP در ایران مراجعه نمایید و از این محصولات استفاده کنید.

در پایان مقاله جذاب و جنجالی طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن را مطالعه کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.