محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

Table of Contents

در این مقاله، سعی داریم تا به بررسی موضوع بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط بپردازیم. چنان چه شما از جمله علاقه مندان به این موضوع می باشید، با ما تا پایان این مقاله، همراه شوید.

در نوشته های قبل در مورد بهترین مکمل برای افزایش قدرت و استقامت صحبت کردیم.

بدون شک، زانو از جمله مهم ترین اعضای بدن انسان به شمار می رود. در قسمت زانو، رباط های بسیاری وجود دارند که هر یک در سلامت آن بسیار مؤثر می باشند.

از جمله رباط های بسیار مؤثر در سلامت زانو، رباط صلیبی زانو است که به هیچ عنوان نباید آسیب دیدگی های مربوط به این رباط را نادیده گرفت.

برای جلوگیری از هر نوع پیشامدی که منتج به پارگی رباط زانو می شود، می بایست از مکمل های مفیدی که می توانند در استحکام آن مؤثر عمل کنند، استفاده شود. این مکمل ها، در حقیقت سبب بازسازی کلاژن ها شده و از آسیب دیدگی زانو، جلوگیری می کنند.

عدم توجه به بخش رباط های زانو

عدم توجه به بخش رباط های زانو و صدمه دیدن و یا پارگی رباط، می تواند عوارض ناگواری را برای فرد به همراه داشته باشد و فرد به ناچار، نیاز به تعویض مفصل زانو پیدا می کند. رباط ها، مجموعه ای بافت های همبند هستند.

این رباط ها، دور تا دور مفصل زانو را پوشانده اند و با محدود کردن دامنه حرکتی مفصلی، از زانو محافظت می نمایند. رباط های صلیبی نیز همچون انواع دیگر رباط ها، مقاومت شدیدی در برابر کشش از خود نشان می دهند. این امر باعث می شود که مفاصل به صورت ثابت و پایدار، باقی بمانند.

ویدئو بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

وظیفه اصلی رباط های زانو، اتصادل ساق پا به استخوان ران می باشد. اگر رباط صلیبی زانو، به هر دلیل،که معمولاً در هنگام حرکات ورزشی می باشد، صدمه دیده و یا پاره شود، عواقب ناگواری را برای ورزشکار به همراه خواهد داشت.

به همین دلیل، مصرف مکمل هایی که بتوانند سبب تقویت رباط های زانو شوند، بسیار ضروری به نظر می رسد. از همین رو، این مقاله را به موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” اختصاص داده ایم.

توصیه اکید داریم که فقط از مکمل های تولید برند ATP Science استفاده نمایید.

اینفوگرافیک بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

اینفوگرافیک بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط
اینفوگرافیک بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

شرکت استرالیایی ATP Science، در حال حاضر معتبرترین شرکت تولید کننده انواع مکمل شناخته می شود. محصولات این برند را در ایرام می توانید از شرکت بازرگانی ترندان اسپرت تهیه نمایید.

شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت ATP Science می باشد. چنان چه شما نیز به دنبال راهی برای حفاظت و جلوگیری از پارگی رباط خود می باشید، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

در مقاله بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط به بررسی موارد ذیل پرداخته ایم:

JOLT بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

دلایل برتری مکمل JOLT برای جلوگیری از پارگی رباط

چه موادی در مکمل JOLT شرکت ATP Science وجود دارد؟

علت وجود کلاژن گاوی در مکمل JOLT

مکمل JOLT چگونه مصرف می شود؟

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ و تقویت استخوان ها و مفاصل

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ ساختار عضلات

تاثیر مکمل JOLT بر جلوگیری از پارگی رباط

تاثیر مکمل JOLT بر افزایش کلاژن تاندون ها

تاثیر مکمل JOLT بر افزایش انعطاف پذیری

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ کشسانی پوست

تاثیر مکمل JOLT بر تقویت ساختار مو و ناخن

ارزش غذایی مکمل JOLT

نقش رباط ها در بدن چیست؟

علل پارگی رباط ها

نشانه ها و علائم پارگی رباط

مکمل های مناسب برای جلوگیری از پارگی رباط

سخن آخر

 

JOLT بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

JOLT بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط
JOLT بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط

از جمله مکمل های بسیار توصیه شده برای حفاظت و جلوگیری از صدمه دیدن رباط های زانو، استفاده از آمینو اسید می باشد. از آمینو اسید، می توان برای ترمیم و تقویت بافت ها و ایجاد عضله استفاده نمود. برای تولید کلاژن، وجود اسیدهای آمینه حیاتی می باشد.

کلاژن یک نوع پروتئین می باشد که در آن چندین نوع مختلف از اسیدهای آمینه وجود دارد. اسیدهای آمینه، می توانند به پایداری رباط ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن ها در نتیجه انجام حرکات ورزشی، بسیار مؤثر عمل کنند.

اسیدهای آمینه را می توان در بسیاری از انواع غذاها پیدا کرد. به عنوان نمونه، منابع غذایی نظیر گوشت بدون چربی، مرغ و ماهی، تخم مرغ و محصولات لبنی و حبوباتی نظیر لوبیا، حاوی مقدار قابل توجهی از اسیدهای آمینه می باشند و با مصرف این مواد غذایی می توان به کلاژن سازی و حفاظت از رباط های زانو کمک نمود.

مواد غذایی نمی توانند میزان لازم و مورد نیاز یک ورزشکار را برای تولید اسیدهای آمینه، تامین نمایند

اما، بدون تردید، مواد غذایی نمی توانند میزان لازم و مورد نیاز یک ورزشکار را برای تولید اسیدهای آمینه، تامین نمایند. از همین رو، نیاز به استفاده از مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط و در عین حال محافظت از آن، بسیار ضروری می باشد.

بهترین مکمل برای محافظت از رباط و جلوگیری از پارگی آن را، می توان مکمل JOLT محصول تایید شده و شگفت انگیز شرکت استرالیایی ATP Science بیان نمود. در هر وعده استفاده از مکمل JOLT ، در حدود 15 گرم از پپتیدهای کلاژن هیدرولیز شده خاص، قرار دارد.

مکمل JOLT ، یک محصول فوق العاده برای کمک به عملکرد طبیعی مفاصل می باشد

مکمل JOLT ، یک محصول فوق العاده برای کمک به عملکرد طبیعی مفاصل می باشد. همچنین، این مکمل می تواند غضروف های مفصلی سالمی را تولید نماید و به حفظ استخوان ها و مفاصل نیز کمک می کند.

در یک وعده کامل 5 گرمی Tendoforte، پپتیدهای کلاژن خاصی وجود دارد که می تواند اجزای کلاژن را در تاندون ها و رباط ها، افزایش دهد.

علاوه بر این، در یک وعده کامل 5 گرمی Fortigel، پپتیدهای کلاژن خاصی وجود دارند که می توانند اجزای کلاژن موجود در غضروف ها را افزایش دهند. همچنین در این مکمل، 5 گرم از پپتیدهای کلاژن هیدرولیز شده نیز وجود دارد.

مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداخته است.

اگر شما از علاقه مندان به این موضوع می باشید، با ما تا پایان این مقاله، همراه شوید.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین قرص کلاژن دیدن کنید.

دلایل برتری مکمل JOLT برای جلوگیری از پارگی رباط

دلایل برتری مکمل JOLT برای جلوگیری از پارگی رباط
دلایل برتری مکمل JOLT برای جلوگیری از پارگی رباط

JOLT محصول برتر شرکت استرالیایی ATP Science، محصولی عالی برای محافظت و جلوگیری از آسیب دیدگی رباط ها می باشد. JOLT در حقیقت کلاژن هیدرولیز شده می باشد. کلاژن هیدرولیز شده موجود در جولت، دارای مقدار قابل توجهی از آمینو اسید می باشد.

کلاژن، بیشترین پروتئین موجود در بدن است که در بسیاری از اندام‌های بدن نظیر استخوان، رباط، تاندون، عضله، پوست و … حضور دارد. این پروتئین را می‌توان مهمترین پروتئین ساختاری بدن نامید و کمبود آن می‌تواند باعث آسیب به اندام‌های نامبرده شود.

JOLT با دارا بودن کلاژن هیدرولیز شده و جذب و خلوص بالایی که دارد، تمام این اندام‌ها را به بهترین شکل ممکن تغذیه می‌کند و احتمال ایجاد انواع آسیب دیدگی‌ها را کاهش می‌دهد.

آمینو اسید، می تواند به تغذیه سنتز کلاژن کمک نماید

این آمینو اسید، می تواند به تغذیه سنتز کلاژن کمک نماید. همچنین، آمینو اسید می تواند از وضعیت طبیعی رباط ها و کلاژن سالم در بدن نیز محافظت نماید. پپتیدهای کلاژن وظایف مختلفی را برای حفاظت از مفاصل بر عهده دارند.

از آن جمله می توان به کمک کردن پپتیدهای کلاژن هیدرولیز شده خاص، به عملکرد طبیعی مفاصل، اشاره کرد. همچنین، این مواد می توانند سبب تولید غضروف مفصلی شوند.

پپتیدهای کلاژن هیدرولیز شده خاص، علاوه بر این، می توانند سبب استحکام استخوان ها و مفاصل شده و از آن ها حفاظت نمایند.

کلاژن، ماده ای لازم و ضروری برای کلیه مفاصل و استخوان های بدن به شمار می رود

کلاژن، ماده ای لازم و ضروری برای کلیه مفاصل و استخوان های بدن به شمار می رود. تمامی نوارهای بلند تاندون ها و رباط ها، عضلات را به استخوان ها و استخوان را به استخوان، متصل می نمایند. تمامی بخش های سفید رنگی که روی عضلات بدن قرار گرفته اند، به کمک کلاژن تقویت شوند.

این کلاژن، عمدتاً از طریق رژیم غذایی، تامین می گردد. با استفاده از مکمل جولت، محصول شرکت استرالیایی ATP Science، کلاژن مورد نیاز برای عضلات ایجاد شده و از صدمات احتمالی به مفاصل، جلوگیری می شود. این محصول فوق العاده را می توانید از شرکت بازرگانی ترندان اسپرت به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت ATP Science تهیه نمایید.

برای تکمیل اطلاعات در این زمینه، مقاله افزایش کلاژن تاندون را مطالعه کنید.

چه موادی در مکمل JOLT شرکت ATP Science وجود دارد؟

چه موادی در مکمل JOLT شرکت ATP Science وجود دارد؟
چه موادی در مکمل JOLT شرکت ATP Science وجود دارد؟

کلیه موادی که در مکمل های ورزشی شرکت ATP Science وجود دارند، همگی برگرفته از مواد طبیعی می باشند. در مکمل جولت نیز، همانند سایر محصولات شرکت ATP، تنها از موادی طبیعی استفاده شده است. در این مکمل، میزان قابل توجهی از انواع کلاژن قرار دارند.

کلاژن های موجود در مکمل جولت، یک پروتئین ساختاری بوده و در حقیقت یکی از اجزای اصلی بافت همبند به شمار می رود. لازم به ذکر است که به صورت تقریبی، 30 درصد از پروتئین کل بدن، از کلاژن می باشد و 10 درصد از توده عضلانی اسکلتی نیز تشکیل شده از کلاژن است.

به صورت تقریبی، تقریباً یک سوم از میزان قدرت عضلانی بدن، به وسیله بافت های همبند تولید می گردد. علاوه بر این، تقریباً یک چهارم از هسته های سلولی موجود در سلول های ماهیچه ای، نشات گرفته از فیبرو بلاست های بافت همبند می باشند.

مکمل جولت، سرشار از کلاژن است.

ممکن است در کنار مطالعه این مقاله، مطالعه مکمل پروتئین Noway Bodybalance HCP Protein  نیز به افزایش اطلاعات شما کمک کند.

 

موادی که متخصصان ATP Science از آن به عنوان عناصر اولیه ساخت مکمل JOLT استفاده کرده اند، به صورت زیر می باشند:
 • کلاژن گاوی ( FORTIGEL )
 • کلاژن هیدرولیزه
 • رنگ زرد طبیعی زردچوبه

مقاله ای که پیش روی شماست، به بحث و بررسی در ارتباط با موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداخته است.

در این راستا، به معرفی مکمل شگفت انگیز JOLT، محصول شرکت استرالیایی ATP Science  پرداخته ایم. شرکت ATP  سال هاست که به صورت اختصاصی و حرفه ای به تولید مکمل های ورزشی می پردازد

و کلیه محصولات و مکمل های این شرکت، توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری ATP Science در ایران، به کشور وارد شده و در اختیار علاقه مندان به ورزش، قرار می گیرد.

چنان چه تا این قسمت از مقاله برای شما مفید بوده است، از شما دعوت می کنیم تا ما را تا پایان این مبحث همراهی کنید.

علت وجود کلاژن گاوی در مکمل JOLT

کلاژن گاوی یک نوع پروتئین کاملاً طبیعی است. این پروتئین مفید برای بدن و به خصوص برای رباط های زانو، در پوست، استخوان و گوشت عضلات گاو یافت می شود. کلاژن های گاوی، از لحاظ بافت، شباهت بسیار زیادی به کلاژن های انسانی دارند.

جالب است بدانیم که علاوه بر تاثیرات فوق العاده کلاژن گاوی بر بافت های استخوانی و عضلانی بدن انسان، این کلاژن برای اهداف زیبایی نیز بسیار به کار گرفته می شود. کلاژن گاوی یک عامل بسیار مؤثر در ترمیم و التیام زخم ها نیز می باشد.

بدن انسان، به صورت طبیعی می تواند کلاژن سازی نماید

بدن انسان، به صورت طبیعی می تواند کلاژن سازی نماید، اما روند تولید کلاژن با افزایش سن و نیز انجام تمرینات ورزشی سنگین، کم می شود. در این زمان است که یک مکمل کلاژن می تواند نقش مهمی را برای سلامت یک ورزشکار ایفا نماید.

مکمل JOLT محصول شرکت استرالیایی ATP Science محصولی سرشار از کلاژن می باشد که سبب استحکام بافت های عضلانی و استخوانی می شود. علاوه بر این، سبب استحکام رباط ها می شوند و از پارگی آن ها در نتیجه انجام تمرینات ورزشی سنگین و سخت و یا تحمل فشار فراوان، جلوگیری می نماید.

لازم به ذکر است که این مکمل فقط توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی شرکت ATP در ایران، به دست ورزشکاران می رسد.

مکمل JOLT چگونه مصرف می شود؟

مکمل JOLT چگونه مصرف می شود؟
مکمل JOLT چگونه مصرف می شود؟

مکمل JOLT محصولی پرطرفدار از شرکت استرالیایی ATP Science می باشد که در بسته بندی های 500 گرمی، ارائه می شود.

در هر وعده از مکمل جولت، بر اساس طعم های مختلفی که دارد، میزان مصرف می تواند 15 الی 18 گرم قبل از مصرف هر وعده غذایی باشد که میزان دقیق مصرف آن، در اطلاعات روی بسته، کاملاً مشخص شده است.

مصرف روزانه تنها یک اسکوپ از این محصول، برای تاثیرگذاری آن بسیار مناسب می باشد

مصرف روزانه تنها یک اسکوپ از این محصول، برای تاثیرگذاری آن بسیار مناسب می باشد. مکمل جولت را می توان حتی به غذاها و یا نوشیدنی های سرد و یا گرم اضافه نمود. حتی در صورت تمایل، می توان از آن در شیک ها و اسموتی ها نیز استفاده نمود.

مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداخته است.

اگر شما از علاقه مندان به این موضوع می باشید، با ما تا پایان این مقاله، همراه شوید.

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ و تقویت استخوان ها و مفاصل

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ و تقویت استخوان ها و مفاصل
تاثیر مکمل JOLT بر حفظ و تقویت استخوان ها و مفاصل

در مکمل جولت، میزان قابل توجهی کلاژن وجود دارد. وجود کلاژن برای بدن بسیار ضروری می باشد. از این رو در مکمل JOLT، از کلاژن به عنوان ماده اصلی تشکیل دهنده این مکمل، استفاده شده است. بخش عمده ای از استخوان های انسان، از کلاژن ساخته شده است.

کلاژن ها، به ساختار استخوان ها شکل می دهند و سبب محافظت و قوی نگه داشتن استخوان می شوند. با افزایش سن و نیز در هنگام انجام ورزش های سخت و سنگین، میزان کلاژن بدن، به تدریج شروع به کاهش می کند.

این امر سبب می شود که توده استخوانی، شروع به تحلیل رفتن کرده و در برابر صدمات بسیار آسیب پذیر شود. یکی از عوارض تحلیل میزان کلاژن در بدن، بروز مشکل پوکی استخوان می باشد.

پوکی استخوان زمانی حاصل می شود که تراکم استخوان ها پایین باشد و این امر احتمال شکستگی استخوان را افزایش می دهد.

مکمل جولت، محصول شرکت ATP Science حاوی میزان بسیار زیادی کلاژن می باشد

مکمل جولت، محصول شرکت ATP Science حاوی میزان بسیار زیادی کلاژن می باشد که به هدف جلوگیری از تحلیل توده استخوانی و جلوگیری از پارگی رباط ها، در این محصول، قرار داده شده است. لازم به ذکر است که این مکمل، تنها توسط شرکت بازرگانی معتبر ترندان اسپرت به کشور وارد می شوند.

شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری شرکت استرالیایی ATP Science، بهترین تولید کننده مکمل های ورزشی در جهان در کشورمان ایران می باشد.

مکمل JOLT نیز از محصولات شگفت انگیز شرکت ATP می باشد که توسط شرکت ترندان اسپرت، وارد کشور شده و در اختیار ورزشکاران و بدنسازان قرار می گیرد.

وجود کلاژن موجود در مکمل جولت، تاثیرات بسیار مثبتی را بر بدن می گذارد

وجود کلاژن موجود در مکمل جولت، تاثیرات بسیار مثبتی را بر بدن می گذارد که یکی از مهم ترین این تاثیرات برای ورزشکاران، جلوگیری از تجزیه بافت های استخوانی می باشد که عامل اصلی پوکی استخوان و شکنندگی آن به شمار می روند.

بر اساس تحقیقات انجام شده روی بسیاری از ورزشکارانی که از مکمل کلاژن دار جولت استفاده نموده اند و برخی دیگر که از این مکمل استفاده نکرده اند، نشان داده است که میزان پروتئین های تجزیه کننده استخوان، در ورزشکارانی که از این مکمل کلاژن دار استفاده نموده اند، تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است که این امر، نشانگر حفظ توده استخوانی در این افراد، با مصرف منظم و مرتب مکمل JOLT می باشد.

میزان تراکم استخوان در بدن با مقیاس BMD نشان داده می شود

میزان تراکم استخوان در بدن با مقیاس BMD نشان داده می شود. هنگامی که سطح تراکم استخوانی یا همان BMD کاهش یابد، این به معنای وجود استخوان های ضعیف و به اصطلاح پوک می باشد.

به صورت کلی، می توان گفت که مکمل جولت با تولید کلاژن مورد نیاز استخوان ها سبب استحکام آن ها شده و از شکنندگی آن ها جلوگیری می نماید.

همچنین، این مکمل که محصولی طبیعی از شرکت ATP می باشد، عاملی مؤثر بر کاهش خطر ابتلا به انواع اختلالات استخوان، نظیر پوکی استخوان می باشد.

دلیل این توانایی بی نظیر، وجود کلاژن موجود در مکمل JOLT است که سبب می شود میزان BMD افزایش یافته و میزان پروتئین های تجزیه کننده استخوان در خون، به میزان قابل توجهی کاهش یابند.

در این مقاله، سعی داریم تا به بررسی موضوع بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط بپردازیم.

چنان چه شما نیز از علاقه مندان به این موضوع می باشید، از شما دعوت می کنیم، تا انتهای این مقاله، با ما همراه شوید.

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ ساختار عضلات

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ ساختار عضلات
تاثیر مکمل JOLT بر حفظ ساختار عضلات

در بافت های عضلانی، از یک درصد تا 10 درصد، کلاژن وجود دارد. وجود این پروتئین، سبب قوی نگه داشتن عضلات شده و روی عملکرد صحیح آن ها تاثیر می گذارد و در عین حال، سبب محافظت از بافت های عضلانی می شود.

مکمل JOLT به سبب وجود کلاژن، سبب تقویت توده عضلانی نیز می شود و از آن در برابر بروز مشکلاتی نظیر کاهش توده عضلانی، محافظت می نماید.

جالت است بدانیم که، بر اساس مطالعات انجام شده روی دو گروه از مردانی که یک گروه به صورت روزانه تا 12 هفته از مکمل جولت استفاده کرده اند و گروهی که از این مکمل به هیچ عنوان استفاده نکرده اند، نشان داده است که قدرت و توده عضلانی در افراد مصرف کننده از مکمل جولت، به طور شگفت آوری افزایش یافته است.

حتی بدون این که تمرینات ورزشی داشته باشند! مصرف کلاژن، می تواند سنتز پروتئین های عضله را افزایش دهد

حتی بدون این که تمرینات ورزشی داشته باشند! مصرف کلاژن، می تواند سنتز پروتئین های عضله را افزایش دهد و سبب تحریک رشد عضلانی پس از انجام تمرینات ورزشی گردد.

به صورت کلی، مکمل جولت محصولی از شرکت استرالیایی ATP Science که حاوی میزان قابل توجهی کلاژن می باشد، می تواند سبب افزایش قدرت و رشد عضله شود.

همچنین، مکمل JOLT و کلاژن موجود در آن، بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ها به شمار می رود. این محصول، تنها توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری شرکت ATP در ایران، در دسترس ورزشکاران و علاقه مندان به سلامتی قرار می گیرد.

تاثیر مکمل JOLT بر جلوگیری از پارگی رباط

مکمل JOLT حاوی میزان قابل توجهی کلاژن می باشد. کلاژن موجود در این مکمل، باعث رشد سلول های رباط ها شده و همچنین، رباط های آسیب دیده را ترمیم می نماید. علاوه بر این، سبب استحکام رباط ها شده و از شکنندگی و پارگی رباط ها در هنگام انجام تمرینات ورزشی، جلوگیری می نماید.

تاثیر مکمل JOLT بر افزایش کلاژن تاندون ها

کلاژن موجود در مکمل JOLT سبب می شود که سطح کلاژن موجود در تاندون ها تا حد قابل توجهی افزایش یافته و از فرسودگی تاندون ها، جلوگیری می نماید.

تاثیر مکمل JOLT بر افزایش انعطاف پذیری

از دیگر فواید وجود کلاژن در بدن، افزایش میزان انعطاف پذیری ورزشکار می باشد. در شرایطی که ورزشکار به صورت دائمی از مکمل های حاوی کلاژن استفاده نماید، میزان انعطاف پذیری بدن وی، به صورت قابل توجهی افزایش می یابد.

مکمل JOLT محصول شرکت استرالیایی ATP، حاوی میزان قابل توجهی کلاژن می باشد. با مصرف منظم و روزانه مکمل JOLT، میزان انعطاف پذیری نی، بسیار افزایش می یابد.

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ کشسانی پوست

تاثیر مکمل JOLT بر حفظ کشسانی پوست
تاثیر مکمل JOLT بر حفظ کشسانی پوست

کلاژن یکی از اجزای بسیار مهم و اصلی پوست می باشد. وجود کلاژن برای تقویت و حفظ سلامت پوست، الزامی می باشد. علاوه بر این، وجود کلاژن می تواند به قابلیت ارتجاعی و نیز حفظ رطوبت پوست، بسیار کمک کند.

با افزایش سن، بدن دیگر نمی تواند به میزان کافی کلاژن تولید نماید و این امر سبب می گردد که پوست حالت کشسانی خود را از دست داده و پوست خشک شده و چین و چروک روی پوست، ظاهر شوند.

بدون تردید، استفاده از یک مکمل کلاژن که به صورت طبیعی بتواند کمبود کلاژن پوست را جبران کرده و مجددا حالت کشسانی پوست را به آن بازگرداند، بسیار مهم و حیاتی می باشد.

مکمل JOLT حاوی کلاژن می باشد. کلاژن موجود در JOLT می تواند مجددا حالت کشسانی پوست را به آن بازگرداند و مجددا پوست را جوان و شاداب نماید.

آیا پودر کلاژن باعث چاقی صورت می شود ؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی لینک آن کلیک نمایید.

تاثیر مکمل JOLT بر تقویت ساختار مو و ناخن

تاثیر مکمل JOLT بر تقویت ساختار مو و ناخن
تاثیر مکمل JOLT بر تقویت ساختار مو و ناخن

مصرف کلاژن می تواند سبب استحکام مو و ناخن شود. کلاژن از میزان شکنندگی مو و ناخن جلوگیری می کند. همچنین، مو و ناخن برای رشد بیشتر خود، به کلاژن نیاز دارند.

کلاژن می تواند سبب رشد مو شده و از ریزش مو، جلوگیری نماید. همچنین استحکام ناخن را بسیار بالا می برد. با مصرف مکمل JOLT می توان ساختار مو و ناخن را نیز به خوبی تقویت نمود.

ارزش غذایی مکمل JOLT

ارزش غذایی مکمل JOLT
ارزش غذایی مکمل JOLT

مکمل جولت، محصولی از شرکت ATP را همان طور که گفته شد، می توان به اشکال متفاوتی مصرف نمود. میزان مناسب برای مصرف این مکمل به صورت روزانه، 15 الی 18 گرم است.

هر پیمانه از این مکمل، حاوی 18 گرم از این مکمل می باشد که برای مصرف یک روز، کافی است.

ارزش غذایی موجود در 18 گرم و نیز 100 گرم از مکمل JOLT به صورت ذیل می باشد:

ارزش غذایی مکمل JOLT  18 گرم 100 گرم
انرژی 62 کالری 258 کالری
پروتئین 13.5 گرم 75 گرم
چربی کمتر از 0.1 گرم کمتر از 0.1 گرم
چربی اشباع شده کمتر از 0.1 گرم کمتر از 0.1 گرم
کربوهیدرات 1.4 گرم 7.7 گرم
قند 0.25 گرم 1.38 گرم
فیبر 0.15 گرم 0.82 گرم
سدیم 32 میلی گرم 175 میلی گرم

 

در این مقاله، سعی کرده ایم در ارتباط با موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” اطلاعاتی مفید را در اختیار علاقه مندان به این موضوع قرار دهیم.

در این راستا، مکمل JOLT محصولی از شرکت استرالیایی ATP Science را به عنوان بهترین مکملی که می تواند از پارگی رباط ها جلوگیری نماید، معرفی نموده ایم.

چنان چه تا این بخش از مقاله برای شما مفید بوده است، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

نقش رباط ها در بدن چیست؟

نقش رباط ها در بدن چیست؟
نقش رباط ها در بدن چیست؟

همان طور که به آن اشاره شد، مکمل جولت، حاوی میزان قابل توجهی کلاژن می باشد که سبب حفاظت و جلوگیری از رباط ها می شود. در این میان، لازم است بدانیم که رباط ها چه نقشی را در بدن انسان بر عهده دارند. رباط ها، نوارهای کوتاهی می باشند که از بافت های سخت فیبروز تشکیل شده اند.

رباط ها وظیفه ارتباط دادن استخوان را با یکدیگر و در اطراف مفصل ها بر عهده دارند. پارگی رباط زانو و یا پیچ خوردن این رباط، زمانی رخ می دهد که یکی از رباط ها، دچار ضعف و یا آسیب دیدگی شده باشند. نقش مهم و اساسی رباط ها در بدن انسان، در حقیقت محدود کردن دامنه حرکتی مفاصل می باشد.

وجود رباط ها و سلامت آن ها، باعث می شود که از بروز حرکت های نا هماهنگ و خاص جلوگیری شود

وجود رباط ها و سلامت آن ها، باعث می شود که از بروز حرکت های نا هماهنگ و خاص جلوگیری شود. در واقع، رباط های زانو سبب می شوند که حرکت مفاصل زانو، به شکلی لولا وار انجام شود.

به کمک رباط های زانو، حرکت استخوان ران یا همان فیمور روی استخوان های ساق پا، یعنی تیبیا و فیبولا، به صورت مناسب و منطقی انجام می گیرد.

هر نوع اختلال در عملکرد لولاهایی که روی آن استخوان ها حرکت دارند، نظیر بروز ضربات شدید از پهلو و یا پیچ خوردن آن با یک پای ثابت، می تواند آسیب های شدیدی به رباط ها وارد کند و یا حتی باعث پیچ خوردگی و یا در شرایط ناگوار آن، به پارگی رباط صلیبی منتج گردد.

علل پارگی رباط ها

علل پارگی رباط ها
علل پارگی رباط ها

پارگی رباط ها می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. از جمله می توان به وارد شدن صدمه به آن، از طریق تغییر جهت بسیار سریع با یک پای ثابت اشاره کرد.

همچنین، امکان پارگی رباط در شرایطی که ورزشکار و یا هر فرد دیگری، یک فرود ضعیف پس از پریدن داشته باشد، وجود دارد.

پارگی رباط ها، می تواند در ورزشکاران مختلفی مشاهده شود. بسیاری از ورزشکارانی که در والیبال، بسکتبال و یا فوتبال فعالیت دارند، در دچار شدن در معرض چنین صدماتی قرار دارند. به جز موارد ذکر شده، وارد کردن فشار شدید بر زانو نیز از دیگر علل پارگی رباط می باشد.

تکل زدن در فوتبال

به عنوان نمونه، تکل زدن در فوتبال می تواند از دلایل عمده پارگی رباط ها و به خصوص رباط صلیبی زانو باشد.

به صورت کلی، حوادثی که سبب صدمه دیدن و یا پارگی رباط ها می شوند، همگی در سرعتی مشخص و سطح نیرویی خاص می باشند. اما یکی از دلایل بسیار مهم صدمه دیدن رباط ها، ضعیف شدن عضلات زانو است.

همچنین، عدم هماهنگی صحیح و منطقی میان رباط ها نیز از دیگر علل پارگی رباط می باشد. در قسمت زانو رباط های مختلفی وجود دارند که ضعف آن ها، می تواند سبب پارگی رباط شود.

رباط های مختلف موجود در بخش زانو، شامل موارد زیر می باشند:

 • رباط صلیبی قدامی
 • رباط صلیبی خلفی
 • رباط طرفی داخلی
 • رباط طرفی خارجی

مکمل جولت، حاوی میزان قابل توجهی کلاژن می باشد که سبب تقویت رباط ها شده و از شکننده شدن و ضعیف شدن آن ها جلوگیری می کند. همچنین، مکمل JOLT را می توان بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط دانست.

دلایل پارگی و یا آسیب دیدگی رباط ها را می توان به صورت ذیل، لیست نمود:

 • توقف ناگهانی در هنگام دویدن
 • کم کردن سرعت به صورت ناگهانی در هنگام دویدن
 • تغییر جهت با سرعت بالا در هنگام دویدن
 • پریدن و یا فرود آمدن به صورت نادرست
 • انواع صدمات تماسی، نظیر تکل در فوتبال
 • استفاده بیش از حد از پا در اثر حرکات ضربه ای پی در پی نظیر حرکات در ورزش های رزمی

مقاله ای که پیش روی شماست، در ارتباط با موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” می باشد.

در این راستا، به معرفی مکمل JOLT محصول شرکت ATP Science، به عنوان بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ، اشاره کرده ایم.

اگر شما از علاقه مندان به این موضوع می باشید، با ما تا پایان این مقاله، همراه شوید.

نشانه ها و علائم پارگی رباط

نشانه ها و علائم پارگی رباط
نشانه ها و علائم پارگی رباط

هنگامی که رباط ها دچار پارگی می شوند، معمولا صدایی نظیر ترکیدن چیزی در بخش زانو شنیده می شود. اما به صورت عمومی تر، پارگی و صدمه دیدن رباط ها، دارای علائم خاصی می باشد که در زیر به آن اشاره شده است:

احساس درد

احساس درد
احساس درد

در برخی از موارد که فرد دچار آسیب های جزئی در ناحیه رباط ها می شود، شاید هیچ احساس دردی نداشته باشد. البته در برخی از موارد نیز دیده می شود که فرد در امتداد خط مفصل زانو، احساس درد دارد.

همچنین در بسیاری از افراد دیده می شود که فرد، در هنگام ایستادن و یا فشار آوردن به پای آسیب دیده، درد شدیدی را احساس کند. همان طور که ذکر شد، صدمه دیدن و یا پارگی رباط می تواند علل مختلفی داشته باشد.

اما از جمله مهم ترین این علل، ضعف رباط ها می باشد. از همین رو، بهترین راه برای جلوگیری از بروز چنین عارضه ای، تقویت رباط ها می باشد. در این راستا، مکمل های کلاژن دار، بهترین گزینه به شمار می روند.

در مکمل JOLT میزان قابل توجهی کلاژن وجود دارد که می تواند در ترمیم بافت های آسیب دیده و تولید بافت های جدید، بسیار مفید واقع شده و از احتمال پارگی رباط ها در هنگام انجام تمرینات ورزشی و یا صدمات احتمالی، جلوگیری به عمل آورد.

تورم در ناحیه صدمه دیده

تورم در ناحیه صدمه دیده
تورم در ناحیه صدمه دیده

از دیگر نشانه های صدمه دیدن رباط، ورم کردن زانو حداقل تا 24 ساعت پس از صدمه دیدن رباط می باشد. البته با کمپرس یخ و قرار دادن پا در سطحی بالا، نظیر گذاشتن بالش زیر پا، می توان از شدت تورم کم کرد.

عدم تعادل در راه رفتن

عدم تعادل در راه رفتن
عدم تعادل در راه رفتن

یکی از عوارض ناشی از صدمه دیدن و یا پارگی رباط ها، عدم تعادل و داشتن مشکل در هنگام راه رفتن می باشد. پس از صدمه دیدن، راه رفتن برای فرد، بسیار سخت می شود. در برخی از موارد، افرادی که به این مشکل دچار شده اند، احساس می کنند که مفصل زانو شل شده است.

بهترین راه برای جلوگیری از پارگی و یا صدمه دیدن رباط ها، استفاده از مکمل های لازم برای ترمیم و بهبود عملکرد رباط ها می باشد. مکمل JOLT بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ها می باشد. این مکمل محصول شرکت ATP می باشد.

مکمل جولت، توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت ATP Science در ایران، در اختیار ورشکاران عزیز قرار می گیرد. این مکمل راهی مناسب برای جلوگیری از احتمال بروز هر نوع آسیب به رباط ها، نظیر کشیدگی و یا پارگی آن ها می باشد.

در این مقاله، سعی داریم به بررسی موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” بپردازیم.

اگر شما از علاقه مندان به این موضوع می باشید، با ما همراه شوید.

کاهش دامنه حرکتی

در شرایطی که رباط ها صدمه ببینند، دامه حرکتی زانو، کاهش پیدا می کند. بدین معنا که خم و راست کردن و یا چرخواندن زانو، برای فرد صدمه دیده بسیار دشوار می شود.

حساس شدن به لمس

حساس شدن به لمس
حساس شدن به لمس

چنان چه رباط به هر دلیل، دچار آسیب دیدگی و یا پارگی شود، در فرد صدمه دیده، حتی در حالتی که لمسی ملایم بر آن وارد شود، احساس درد بسیار شدیدی در ناحیه زانو، ایجاد می شود.

در شرایطی که هر نوع آسیبی به بخش رباط ها وارد شده باشد، فرد بدون تردید، یکی از علائم فوق و یا تمامی آن ها را تجربه خواهد نمود و مراجعه به پزشک امری الزامی می باشد.

مفصل زانو، یک ساختار پیچیده از استخوان ها، رباط ها، تاندون ها و بسیاری از بافت های دیگر می باشد که همگی در کنار یکدیگر کار می کنند و صدمه دیدن هر یک از این بخش ها، می تواند در کارایی زانو، تاثیر منفی داشته باشد.

همچنین، به سبب اهمیت زیاد زانو در ساختمان کل بدن، صدماتی به این بخش می تواند کل ساختار بدن را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این، بسیار لازم است که در صورت صدمه دیدن هر قسمت از زانو، به خصوص بخش رباط آن، حتماً به پزشک مراجعه شود و به سرعت درمان شود.

یکی از بهترین راه ها برای عدم دچار شدن به عارضه پارگی رباط، پیشگیری از این مشکل می باشد

اما یکی از بهترین راه ها برای عدم دچار شدن به عارضه پارگی رباط، پیشگیری از این مشکل می باشد. رباط ها برای استحکام خود و جلوگیری از شکنندگی و احتمال پارگی، نیاز به مکمل های تقویتی دارند.

مکمل های تقویتی برای رباط ها، می توانند از پارگی رباط ها در برابر صدمات احتمالی در حین انجام تمرینات ورزشی و یا هر حادثه احتمالی دیگر جلوگیری نماید. مکمل JOLT، محصول شرکت استرالیایی ATP Science را می توان به جرات، بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط، بیان نمود.

با مصرف مداوم و به اندازه این مکمل، می توان از احتمال پارگی رباط ها جلوگیری نمود

با مصرف مداوم و به اندازه این مکمل، می توان از احتمال پارگی رباط ها جلوگیری نمود. این محصول، توسط تنها نماینده انحصاری ATP در ایران، یعنی شرکت ترندان اسپرت به کشورمان وارد شده و در اختیار علاقه مندان به ورزش و داشتن بدنی سالم، ارائه می گردد.

مقاله ای که پیش روی شماست، به بررسی موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداختیم.

عوامل بسیاری می توانند سبب پارگی رباط ها شوند. در این میان، چنان چه از مکمل های ویژه برای تقویت رباط ها استفاده شود، می توان از احتمال پارگی رباط ها، به دلیل فشار و یا تغییرات ناگهانی زانو و حتی صدمات غیر قابل پیش بینی، جلوگیری نمود.

مکمل JOLT، محصول ATP را به جرات می توان بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط بیان نمود.

مکمل های مناسب برای جلوگیری از پارگی رباط

مکمل های مناسب برای جلوگیری از پارگی رباط
مکمل های مناسب برای جلوگیری از پارگی رباط

هر ساله، آمار بسیار بالایی از آسیب دیدگی رباط ها گزارش می شود که بیشتر این آسیب ها، به سبب پارگی و یا آسیب دیدگی می باشد. یکی از رباط هایی که بسیار آسیب پذیر می باشد، رباط صلیبی قدامی می باشد که در وسط زانو قرار دارد.

این رباط، به همراه سایر رباط های متصل کننده در زانو، به ثبات چرخشی و حرکات رفت و برگشت مناسب کمک کرده و سبب کنترل این حرکات می شوند.

لازم به ذکر است که 75 درصد از رباط های موجود در بدن، از کلاژن تشکیل شده اند که در حقیقت، همان ماده موجود در مکمل JOLT  می باشد.

در مکمل JOLT میزان بسیار بالایی کلاژن وجود دارد که این امر سبب می شود تا رباط ها، کلاژن مورد نیاز خود را کسب نموده و دچار تحلیل و یا خوردگی نشوند. به کمک مکمل جولت می توان از پارگی رباط ها جلوگیری کرد.

اما به صورت کلی، هر مکملی که حاوی کلاژن بوده و یا بتواند به کلاژن سازی کمک نماید، می تواند سبب محافظت و افزایش توانایی رباط ها شود.

در این بخش از مقاله، به بررسی برخی از مکمل های تاثیرگذار بر پایداری رباط ها می پردازیم:

مکمل های حاوی ویتامین A

مکمل های حاوی ویتامین A
مکمل های حاوی ویتامین A

ویتامین A، می تواند روند تولید کلاژن را در بدن تحریک نماید. این امر سبب می شود که بازسازی سیستم ایمنی بدن، پس از بروز آسیب دیدگی، با سرعت بالاتری انجام شود. جالب است بدانیم که ویتامین A می تواند رتینوئیدهای محلول در چربی را برای بدن تولید نماید.

این ماده سبب حفظ سلامت عمومی بدن و نیز بهبود عملکرد چشم می گردد. بر اساس تحقیقات انجام شده، ویتامین A می تواند در تشکیل کلاژن ها بسیار مفید واقع شود. همان طور که به آن اشاره شد، بخش عمده ای از رباط ها از کلاژن تشکیل شده است.

ویتامین A می تواند کلاژن مورد نیاز برای رباط ها را فراهم آورد

ویتامین A می تواند کلاژن مورد نیاز برای رباط ها را فراهم آورد. این ویتامین سبب می گردد که در صورت صدمه دیدن رباط ها، عمل ترمیم با سرعت بالاتری انجام گیرد. مواد غذایی بی شماری هستند که منبع غنی از ویتامین A به شمار می روند.

از آن جمله می توان به اسفناج، جگر گاو، سیب زمینی شیرین، هویج، کدو تنبل، فلفل دلمه ای و انواع میوه های گرمسیری و سبزیجاتی با برگ های تیره اشاره کرد. مکمل های حاوی ویتامین A در کلاژن سازی بسیار مؤثر می باشند، اما مکمل جولت، خود حاوی کلاژن خالص است.

این امر سبب می شود که کلاژن موجود در مکمل جولت، بدون نیاز به هیچ فرآیند اضافی، به صورت مستقیم، به هدف ترمیم و بازسازی رباط  های آسیب دیده، عمل نموده و سبب افزایش استحکام و بالا بردن قدرت آن ها شده و از پارگی رباط ها جلوگیری نماید.

JOLT محصول معتبر شرکت استرالیایی ATP می باشد

JOLT محصول معتبر شرکت استرالیایی ATP می باشد. این محصول توسط شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی ATP در ایران، در اختیار ورزشکاران عزیز قرار گرفته است.

مقاله ای که در حال مطالعه آن می باشید، به بررسی موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداخته است.

اگر شما نیز به دنبال راهی برای تقویت رباط های خود می باشید، خواندن این مقاله را تا انتها، به شما توصیه می کنیم.

مکمل های حاوی ویتامین B کمپلکس

مکمل های حاوی ویتامین B کمپلکس
مکمل های حاوی ویتامین B کمپلکس

مصرف ویتامین B کمپلکس، سبب می شود که کربوهیدرات ها متابولیزه شده و انرژی سلولی تولید نمایند. انرژی حاصل شده از مصرف این ویتامین، سبب می شود که زخم ها در مدت کوتاه تری بهبود پیدا کنند و اجازه رشد و نمو را به سلول ها می دهد. ویتامین B کمپلکس نیز همانند ویتامین A ، می توانند کلاژن سازی کنند.

علاوه بر تاثیر فوق العاده ویتامین B کمپلکس در تشکیل کلاژن، این ویتامین می تواند میزان ایمنی و نیز تشکیل گلبول های قرمز را نیز افزایش دهد.

سلول های خونی تشکیل شده توسط ویتامین B کمپلکس، می توانند اکسیژن و مواد مغذی مورد نیاز برای بهبود زخم ها را به بخش آسیب دیده، برسانند.

ویتامین B Complex در بسیاری از انواع مواد غذایی یافت می شود

ویتامین B Complex در بسیاری از انواع مواد غذایی یافت می شود که از آن جمله می توان به نخود، غذاهای دریایی، گوشت سفید، گوشت گاو، تخم مرغ و شیر سویا، سیب زمینی، گل کلم و موز و بسیاری از انواع مواد غذایی دیگر اشاره کرد.

اما این ویتامین به صورت مستقیم، حاوی کلاژن نمی باشد و میزان کلاژن تولید شده توسط این ویتامین، به هیچ عنوان به اندازه خود کلاژنی که به صورت مستقیم وارد بدن شود، نمی تواند از پارگی رباط ها جلوگیری نماید.

در مکمل JOLT، میزان بسیار بالایی کلاژن وجود دارد

در مکمل JOLT، میزان بسیار بالایی کلاژن وجود دارد که به صورت مستقیم می توانند در حفاظت رباط ها، بسیار تاثیرگذار عمل کنند.

JOLT محصول شرکت معتبر ATP می باشد که سال هاست که به صورت تخصصی و حرفه ای، به ساخت انواع مکمل های ورزشی می پردازد و در این راستا، به شهرتی جهانی دست یافته است.

بسیاری از معتبرترین ورزشکاران جهان، از مکمل های شرکت استرالیایی ATP استفاده می نمایند و این خود، دلیلی بر برتری این مکمل بر سایر مکمل های موجود در بازار می باشد.

شرکت بازرگانی ترندان اسپرت

شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، به عنوان تنها نماینده انحصاری شرکت ATP Science در ایران، سال هاست مفتخر است که به هدف ارائه خدماتی برتر به ورزشکاران میهنمان، اقدام به وارد کردن محصولات معتبر ورزشی، از جمله مکمل های معتبر و استاندارد شرکت ATP به کشورمان می نمایند.

شرکت ATP در تمامی محصولات خود، از مواد اولیه کاملاً طبیعی و استاندارد که هیچ نوع عارضه ای برای ورزشکار و یا بدنساز به همراه نخواهد داشت، بهره می گیرند.

مقاله ای که در حال مطالعه آن می باشید، در ارتباط با موضوع بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط می باشد.

چنان چه مطالب بیان شده در مقاله برای شما مفید واقع شده است، ما را تا انتها همراهی نمایید.

مکمل های حاوی ویتامین C

مکمل های حاوی ویتامین C
مکمل های حاوی ویتامین C

از دیگر انواع مکمل هایی که می توانند در جلوگیری از پارگی رباط ها و یا تحلیل رفتن آن ها مؤثر واقع شوند، مکمل های حاوی ویتامین C می باشد.  ویتامین C نیز همانند دو ویتامین قبلی که به آن اشاره شد، عاملی بسیار تاثیر گذار بر تولید کلاژن می باشد.

ویتامین C می تواند بین رشته های الیافت کلاژن، ارتباط و پیوند به وجود بیاورد. این امر سبب می شود که میزان یکپارچگی استخوان ها، ماهیچه ها و نیز تاندون ها و پوست، افزایش یابد. علاوه بر تاثیر ویتامین C بر کلاژن سازی، می توان به خاصیت  آنتی اکسیدان و ضد التهابی آن نیز اشاره کرد.

کمبود ویتامین C، یکی از عوامل تاثیرگذار بر ضعیف شدن و تحلیل رباط ها می باشد. استفاده از مکمل های حاوی ویتامین C نیز با ساخت کلاژن می توانند از پارگی رباط ها جلوگیری کند.

مکمل های حاوی روی

مکمل های حاوی روی
مکمل های حاوی روی

روی تشکیل شده است از آنزیم های مختلف و پروتئین که مصرف آن تاثیر بسیار زیادی در ترمیم زخم ها، ترمیم بافت و رشد، دارد. روی سبب سنتز DNA و پروتئین می شود و کمک شایانی به تقسیم سلولی می کند. تقسیمات سلولی، می توانند به رشد و ترمیم بافت ها کمک کنند.

کمبود روی را می توان یکی از شایع ترین انواع کمبودهای مواد غذایی دانست. کمبود روی سبب می شودکه سرعت بهبود زخم ها کاهش یابد. وجود روی، عاملی اساسی و مؤثر در افزایش سیستم ایمنی بدن می باشد.

روی سبب می شود که بافت های جدید رشد کنند و سبب بهبود بافت های از بین رفته و پاره شده می شود. روی نیز می تواند عاملی اساسی در بهبود و ترمیم رباط های صدمه دیده به شمار رود و نیز مصرف آن، می تواند با بالا بردن سیستم ایمنی بدن، از آسیب دیدگی شدید رباط ها جلوگیری نماید.

روی ماده ای است که در بسیاری از انواع مواد غذایی یافت می شود

روی ماده ای است که در بسیاری از انواع مواد غذایی یافت می شود. از آن جمله می توان به گوشت، ماهی و صدف و انواع حبوبات، دانه و آجیل و غلات، اشاره کرد. تمامی این مواد غذایی، در بهبود عملکرد رشد و ترمیم بافت های مربوط به رباط ها، مؤثر می باشند.

بسیار خوب است که از این مکمل، به اندازه 15 الی 30 گرم در طول روز و به مدت دو تا چهار هفته استفاده شود تا بهترین تاثیر را داشته باشد. اما لازم به ذکر است که این مکمل نیز خود به صورت مستقیم کلاژن را وارد عضلات و رباط ها نمی کند.

بلکه عاملی مؤثر بر تولید آن به شمار می رود. تنها مکمل و به جرات می توان گفت بهترین مکمل موجود در بازار که می تواند به صورت مستقیم کلاژن را به رباط های زانو برساند و سبب بهبود و ترمیم عملکرد آنان شده و نیز از پارگی رباط ها جلوگیری نماید، مکمل JOLT محصولی شگفت انگیز از شرکت استرالیایی ATP می باشد.

این مکمل توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی شرکت ATP Science در ایران، به کشور وارد می شود

این مکمل توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی شرکت ATP Science در ایران، به کشور وارد شده و در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان به داشتن اندامی سالم و نیرومند قرار می گیرد.

چنان چه به دنبال راهی برای محافظت و پیشگیری از بروز هر گونه صدمات به رباط های خود می باشید، بهترین گزینه، مصرف مکمل های JOLT می باشد.

مقاله ای که در حال مطالعه آن می باشید،به بررسی موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداخته است.

چنان چه شما نیز از علاقه مندان به این موضوع می باشید، از شما دعوت می کنیم، تا پایان این مقاله، با ما همراه شوید.

مکمل های حاوی آمینو اسید

مکمل های حاوی آمینو اسید
مکمل های حاوی آمینو اسید

آمینو اسیدها، عامل اصلی ساخت کلاژن می باشند. کلاژن نیز عامل اصلی، ساخت و ترمیم عضلات و بافت ها و رباط هاست. بدن انسان برای تولید کلاژن، به میزان کافی به اسیدهای آمینه نیاز دارد.

در حقیقت، کلاژن نوعی از پروتئین می باشد که از چندین نوع اسید آمینه تشکیل شده است و تاثیر شایانی در بهبود بافت ها و رشد سلولی دارد. اسیدهای آمینه را می توان در بسیاری از مواد غذایی پیدا کرد. از آن جمله می توان به گوشت بدون چربی، مرغ و ماهی و نیز تخم مرغ و انواع محصولات لبنی و لوبیا اشاره کرد.

مکمل های حاوی اسیدهای آمینه، در بهبود روند کارایی عضلات بسیار مؤثر می باشند و عاملی حیاتی برای کمک به ورزشکاران و بالا بردن توان ایشان برای انجام حرکات ورزشی سخت و سنگین می باشند.

این ماده با کلاژن سازی می تواند از بروز پارگی رباط ها، در نتیجه آسیب ها و فشارها جلوگیری نماید

اما علاوه بر این، این ماده با کلاژن سازی می تواند از بروز پارگی رباط ها، در نتیجه آسیب ها و فشارها جلوگیری نماید و به استحکام رباط ها کمک کند. مکمل جولت، خود به تنهایی حاوی کلاژن می باشد و به صورت مستقیم، کلاژن را به بدن انتقال می دهد.

لذا کلیه کلاژن مصرف شده توسط ورزشکار، صرف ساخت و ترمیم عضلات و بافت ها و رباط ها می شود. لذا، می توان مکمل JOLT که محصول شرکت ATP Science می باشد را بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط، به شمار آورد.

مکمل های حاوی گلوکوزامین

گلوکوزامین، ماده ای است که بدن خود قادر به تولید آن می باشد. گلوکوزامین، مایعی می باشد که دور تا دور مفاصل را در بر گرفته است. وجود مایع گلوکوزامین، برای ایجاد تاندون ها، رباط ها و نیز غضروف ها، بسیار مؤثر می باشد.

این مایع پس از شکستن، می تواند به سرعت بخشیدن ترمیم استخوان ها و بافت ها کمک نماید. کلیه کسانی که به آسیب های مفصلی و یا استخوانی دچار شده اند، با استفاده از مکمل گلوکوزامین، درد کمتر و بهبود سریع تری را تجربه می کنند.

گلوکوزامین از جمله مکمل های تاثیر گذار بر محافظت و بهبود روند کارایی رباط ها می باشد. این مایع، در بسیاری از مواد غذایی نظیر آب استخوان، خرچنگ نرم و ماهیان کوچک استخوانی و همچنین غشای پوست تخم مرغ، وجود دارد.

مکمل های مذکور، همگی می توانند در بهبود و یا پیشگیری از بروز آسیب های جدی به رباط ها، بسیار مؤثر عمل کنند. اما هیچ یک از این مکمل ها، نمی توانند کارایی مکمل جولت که محصول شرکت استرالیایی ATP می باشد را داشته باشند.

مکمل JOLT خود حاوی کلاژن می باشد و این ماده را به صورت مستقیم به بدن فرد وارد می نماید

مکمل JOLT خود حاوی کلاژن می باشد و این ماده را به صورت مستقیم به بدن فرد وارد می نماید. لذا کلاژن خالص انتقال یافته به بدن فرد، بیشترین میزان تاثیرگذاری را در روند رشد سلولی و نیز ترمیم بافت های آسیب دیده، خواهد داشت.

این محصول که توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری شرکت ATP در ایران در اختیار ورزشکاران عزیز قرار گرفته است را می توان به عنوان بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط در نظر گرفت.

توصیه اکید مربیان با تجربه به ورزشکاران، استفاده از مکمل جولت، به هدف جلوگیری از بروز هر گونه آسیب احتمالی به رباط ها، در حین تمرینات ورزشی می باشد.

مقاله ای که پیش روی شماست، به بحث و بررسی در ارتباط با موضوع ” بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط ” پرداخته است. با ما بمانید.

سخن آخر

سخن آخر
سخن آخر

هر ساله، تعداد بی شماری از ورزشکاران و حتی مردم عادی، به انواع آسیب از ناحیه رباط ها، به خصوص پارگی رباط دچار می شوند. دلیل این مشکل، هر چه که باشد، می توان با تدابیری ویژه، از میزان شدت آن کاست.

بهترین راه برای عدم رویارویی با چنین مشکلاتی، پیشگیری می باشد. برای جلوگیری از پارگی رباط در اثر تمرین و یا حادثه، می توان از مکمل های متفاوتی استفاده نمود. با توجه به این که درصد قابل توجهی از رباط ها، از کلاژن تشکیل شده است، مکملی برای رباط مناسب می باشد که حاوی میزان قابل توجهی کلاژن باشد.

بسیاری از مکمل های موجود در بازار، خود حاوی کلاژن نمی باشند

بسیاری از مکمل های موجود در بازار، خود حاوی کلاژن نمی باشند. اما در آن ها موادی وجود دارد که می توانند عمل کلاژن سازی را انجام دهند.

در این میان، تنها مکمل JOLT محصول شرکت ATP Science می باشد که خود، به تنهایی حاوی کلاژن می باشد و با مصرف آن، می توان از کلاژن خاص و طبیعی موجود در این مکمل، برای بهبود روند رشد سلولی رباط ها و ترمیم آن ها بهره گرفت.

مکمل JOLT را که توسط شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی شرکت ATP Science در ایران در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان به داشتن استخوان ها، عضلات و رباط هایی سالم قرار می گیرد را می توان به جرات، بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط، به شمار آورد.

در این مقاله، سعی شد به بررسی موضوع بهترین مکمل برای جلوگیری از پارگی رباط بپردازیم.

امید است که مطالب مطرح شده در این مقاله، برای علاقه مندان به این موضوع، مفید واقع شده باشد.

در پایان توصیه می کنیم، مقاله پروتئین وی ایرانی یا خارجی را مطالعه کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.