محصول ارگانیک سفت می شه، ولی خراب نمی شه

حقیقت‌هایی درباره پروتئین وی که شرکت‌ها نمی‌خواهند شما بدانید!

نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن

نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن

Table of Contents

در این مقاله، نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

پروتئین، یکی از فاکتورهای مؤثر در کاهش وزن و چربی سوزی به شمار می رود. بسیاری از افرادی که از مشکل اضافه وزن رنج می برند و یا ورزشکارانی که تمایل به کم کردن وزن خود را دارند، می توانند به کمک مکمل های پروتئینی، به این هدف دست پیدا کنند.

در این میان، چگونگی استفاده از پروتئین و نیز نوع مکمل پروتئین، نقش بسیار مهمی را در تحقق این هدف، ایفا می نماید.

در این راستا، این مقاله را به بررسی موضوع ” نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن ” و نیز به معرفی مکمل پروتئین NOWAY محصولی از برند معتبر ATP Science که توسط تنها نماینده انحصاری این برند در ایران، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد، خواهیم پرداخت.

ویدئو نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن

چنان چه شما به دنبال کاهش وزن خود و رسیدن به اندامی متناسب و بهبود سلامت اندام های خود می باشید، با ما تا پایان این مبحث همراه شوید.

پیشنهاد می کنیم از پست زمان مصرف مکمل های بدنسازی دیدن کنید.

تاثیر پروتئین بر کاهش وزن

تاثیر پروتئین بر کاهش وزن
تاثیر پروتئین بر کاهش وزن

مصرف پروتئین به میزان لازم و کافی، نقش بسیار مهمی را در کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام ایفا می نمایند. پروتئین با افزایش میزان سوخت و ساز بدن، می تواند باعث کاهش اشتها شده و تغییراتی را در میزان ترشح هورمون های تنظیم کننده وزن، به وجود آورد.

پروتئین، به عنوان یک فاکتور ثابت در بسیاری از انواع رژیم های لاغری، عاملی تاثیرگذار بر افزایش متابولیسم بدن و آب شدن چربی های شکمی است. مصرف پروتئین، می تواند ترشح هورمون های سیری را افزایش داده و در عین حال، ترشح هورمون گرلین که هورمون گرسنگی می باشد را کاهش می دهد.

در یک رژیم غذایی حاوی میزان بسیار زیادی پروتئین و میزان کمی چربی و کربوهیدرات، ترشح هورمون های گرسنگی کاهش یافته و فرد، احساس سیری طولانی مدتی خواهد داشت.

با کم شدن میزان اشتها و کاهش تمایل فرد به مصرف کربوهیدرات، به تدریج کاهش وزن و از بین رفتن چربی های زائد بدن، حاصل می گردد.

به صورت خلاصه، مصرف پروتئین، به دلایل زیر در کاهش وزن، تاثیر می گذارد:

 • احساس سیری طولانی مدت
 • کم شدن تمایل به خوردن غذا و کاهش میزان اشتها
 • بالا بردن میزان سوخت و ساز و کالری سوزی بدن
 • تغییر اندازه هورمون های گرسنگی

منابع پروتئینی بسیاری وجود دارند که این امر، انتخاب یک رژیم لاغری بر پایه پروتئین را بسیار آسان کرده است. بدن می تواند پروتئین مورد نیاز خود را از دو طریق دریافت نماید.

پروتئین های طبیعی که برگرفته از انواع غذاهای حاوی پروتئین می باشند و پروتئین های موجود به صورت مکمل های غذایی که عموماً به صورت شیک های پروتئینی مصرف می شوند.

غذاهای حاوی پروتئین طبیعی

از غذاهای حاوی پروتئین طبیعی، می توان به تخم مرغ و انواع پروتئین های گیاهی و حیوانی نظیر آجیل ها، مرغ، پنیر محلی، ماست یونانی، شیر، گوشت بدون چربی، ماهی و عدس اشاره کرد.

مکمل های پروتئینی بسیاری نیز وجود دارند که در آن میان، مکمل NOWAY محصولی محبوب از برند ATP، بسیار توصیه می شود.

مصرف این مکمل، برای افرادی که تصمیم به کاهش وزن دارند، در کنار یک رژیم غذایی مناسب و ورزش متناوب، می تواند وزن اضافی را در مدتی کوتاه کاهش داده و تناسب اندام را با حفظ سلامت کلیه ارگان های بدن، به همراه داشته باشد.

در دنباله مبحث ” نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن ” به معرفی این مکمل معتبر که توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، نماینده انحصاری برند ATP در کشور در دسترس مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفته است، می پردازیم. با ما همچنان همراه باشید.

معرفی مکمل پروتئین NOWAY

معرفی مکمل پروتئین NOWAY
معرفی مکمل پروتئین NOWAY

مکمل NOWAY با کمترین میزان کربوهیدرات در مقایسه با سایر مکمل های پروتئینی موجود در بازار، بیشترین تاثیر را بر جلوگیری از تجمع چربی های درون عضلانی مازاد و ناخواسته ایفا می نماید.

این مکمل، ترکیبی خاص و ویژه از پپتیدهای کلاژن هیدرولیز و زیست فعال است. این پروتئین، تهیه شده از گوشت گاو بوده و در سلامت و افزایش حجم عضلات، بسیار مؤثر عمل می نماید.

کلاژن موجود در مکمل پروتئین NOWAY، سبب استحکام هر چه بیشتر مفاصل و تاندون ها شده و علاوه بر این، می تواند تاثیر شایانی در سلامت پوست و ناخن و مو داشته باشد.

این مکمل محبوب از برند ATP، به صورت هیدرولیز شده می باشد که این امر، قدرت جذب آن را توسط بدن بسیار بالا برده و باعث تاثیرگذاری و عملکرد هر چه بهتر و سریعتر این پروتئین بر تمامی قسمت های بدن می شود.

یکی از مشخصه های این پروتئین که آن را از دیگر پروتئین های موجود در بازار متفاوت می کند، عدم وجود فراورده های لبنی در آن می باشد. نبود هیچ گونه فراورده لبنی در مکمل پروتئین NOWAY از برند ATP، احتمال بروز هر گونه علائم ناگوار گوارشی را در مقایسه با سایر انواع مکمل های پروتئینی موجود در بازار، از میان برداشته است.

نکته بسیار حائز اهمیت دیگر در ارتباط با مکمل NOWAY، عدم وجود گلوتن در آن است

نکته بسیار حائز اهمیت دیگر در ارتباط با مکمل NOWAY، عدم وجود گلوتن در آن است. گلوتن، عموماً در بیشتر افراد، واکنش ها و عوارض جانبی متفاوتی را ایجاد می نماید که بر این اساس، عدم وجود این ماده در ترکیبات این مکمل پروتئینی قوی، خود یک برتری بزرگ به نسبت سایر محصولات مشابه موجود در بازار به شمار می رود.

کارشناسان شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری برند ATP Science، استفاده از این محصول را برای افرادی که دارای مشکلات گوارشی، سندروم روده تحریک پذیر، سلیاک، حساسیت به گلوتن و … هستند، کاملاً بی ضرر بیان می نمایند.

ترکیبات مفید موجود در این مکمل پروتئینی، برای همه افراد مفید بوده و در صورت مصرف صحیح از آن، می تواند کاهش وزنی سریع با حفظ سلامت بدن را به دنبال داشته باشد.

نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن

نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن
نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن

نحوه و میزان مصرف مکمل پروتئین NOWAY، بسته به نیاز و هدف هر شخص، متفاوت می باشد. چنان چه فرد تمایل به چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان را داشته باشد، می بایست یک اسکوپ پیش از تمرینات ورزشی و یک اسکوپ پس از اتمام جلسه تمرین، مصرف نماید.

لازم به ذکر است که هر اسکوپ از این محصول، معادل 15 گرم بوده و می بایست هر اسکوپ از پروتئین NOWAY را در مقدار بسیار زیادی آب حل کرده و سپس میل نمود.

چنان چه هدف از مصرف پروتئین، تنها عضله سازی باشد، تنها کافی است که یک اسکوپ از آن را در میزان بسیار زیادی آب حل کرده و پس از انجام تمرینات ورزشی مصرف نمود. نکته قابل توجه در مورد این محصول شگفت انگیز، مفید بودن آن برای تمامی افراد می باشد.

از همین رو، متخصصان شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری برند ATP در ایران، به تمامی افراد توصیه می کنند که برای بهبود سلامت کلی بدن خود، روزانه و به صورت ناشتا و یا همراه با صبحانه، 15 گرم از آن را مصرف نمایند.

تمامی کسانی که تمایل دارند وزن خود را کاهش دهند، می توانند علاوه بر 15 گرم مصرف روزانه، در هر زمان که احساس گرسنگی به ایشان دست می دهد، به میزان یک اسکوپ از این محصول را با مقدار 250 میلی لیتر آب، به خوبی حل کرده و برای جلوگیری از ریزه خواری و یا پرخوری حاصل از گرسنگی، مصرف نمایند.

استفاده از تنها یک اسکوپ 15 الی 18 گرمی در هنگام گرسنگی، باعث رفع این حالت شده و احساس سیری طولانی مدت را به فرد القاء می نماید

استفاده از تنها یک اسکوپ 15 الی 18 گرمی در هنگام گرسنگی، باعث رفع این حالت شده و احساس سیری طولانی مدت را به فرد القاء می نماید. علاوه بر این، فرد تمایل کمتری به مصرف کالری که عامل اصلی افزایش وزن و ایجاد توده های چربی انباشته می باشد، از خود نشان می دهد.

لذا، بهترین نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن، مصرف آن صبح در هنگام ناشتا و پیش از هر وعده غذایی می باشد و در هنگام احساس گرسنگی و به طور میانگین، 15 گرم در روز می باشد.

لازم به ذکر است که مکمل پروتئین NOWAY، در شش طعم مختلف ارائه شده است. تمامی انواع مختلف این محصول، در بسته بندی های یک کیلوگرمی هستند که بر اساس طعم های مختلف آن، میزان سروینگ آنها نیز کمی متفاوت می باشد.

از همین رو، مناسب است که پس از تهیه این مکمل جادویی، به میزان و دوز دقیق مصرف آن، ذکر شده روی جلد محصول، در هر وعده و در طول شبانه روز دقت شود.

ویژگی های پروتئین NOWAY از برند ATP

پروتئین کلاژن NOWAY به شکل هیدرولیز شده و پپتاید زیست فعال می باشد. این پروتئین، دارای ویژگی های بسیاری می باشد. این مکمل، حاوی میزان قابل توجهی کلاژن از نوع اول و سوم است.

لازم به ذکر است که کلاژن نوع دو نیز، در بدن به کمک دو کلاژن نوع یک و سه ایجاد می شود. با توجه به این ویژگی، مکمل پروتئین NOWAY، توانایی تکمیل تمامی نیازهای بدن به کلاژن را داراست.

همان طور که به آن اشاره شد، این مکمل، حاوی کلاژن هیدرولیز شده است. کلاژن، خود در حقیقت یک پروتئین حجیم می باشد که هضم و جذب آن توسط سیستم گوارشی بدن، کاری بسیار دشوار است.

بدن برای استفاده از کلاژن، باید در سیستم گوارشی خود، ابتدا آن را به قطعات کوچکتر و مفیدتری تقسیم نماید.

پروتئین موجود در مکمل پروتئین NOWAY، به قطعات بسیار ریزی تجزیه شده است

پروتئین موجود در مکمل پروتئین NOWAY، به قطعات بسیار ریزی تجزیه شده است که این امر، جذب آن را برای بدن آسان تر نموده و در عین حال، سیستم گوارشی بدن نیازی به صرف فشار بالا به اندام های گوارشی برای تجزیه پروتئین نخواهد داشت.

پروتئین هیدرولیز موجود در این مکمل، با سیستم گوارشی سازگاری کامل داشته و این امر، باعث می شود که حتی افرادی که دارای مشکلات گوارشی هستند، بتوانند از فواید این مکمل استثنایی، بهره مند شوند.

در مکمل پروتئین NOWAY کلاژن پپتاید وجود دارد. به صورت کلی، از ترکیب چندین آمینو اسید مختلف که به یکدیگر متصل شده اند، پپتیدها به وجود می آیند. ترکیبات آمینو اسید، در تمامی قسمت های بدن، عملکردهای متفاوتی دارند.

از جمله پپتیدهای مهم در بدن که نقش بیولوژیک در آن ایفا می کنند، انسولین و هورمون رشد هستند. این فاکتورها، عواملی تاثیرگذار بر تنظیم میزان قند خون و عضله سازی می باشند.

لازم به ذکر است که آمینو اسیدهای متفاوتی در مکمل NOWAY یافت می شوند که از مهم ترین آن ها، می توان به آمینو اسیدهای کلاژن پرولین، هیدروکسی، پرولین، لیزین و گلیسین اشاره کرد.

تمامی آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری، در مکمل پروتئین NOWAY یافت می شوند. این ویژگی منحصر به فرد مکمل NOWAY، این محصول را از سایر محصولات مشابه آن متمایز می نماید.

فواید مکمل پروتئین NOWAY از برند ATP

فواید مکمل پروتئین NOWAY از برند ATP
فواید مکمل پروتئین NOWAY از برند ATP

استفاده از مکمل NOWAY از محصولات برتر برند ATP Science که توسط شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، تنها نماینده انحصاری این برند در ایران به کشور وارد می شود، دارای فواید بی شماری می باشد.

از آن جمله، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • از انواع پروتئین ساختاری هیدرولیز و پپتاید است.
 • بدون هیچ گونه عارضه و علائم گوارشی
 • تکمیل کننده تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن
 • محصولی طبیعی برگرفته از گوشت گاو
 • فاقد هر گونه فراورده لبنی
 • سرعت جذب بالای پروتئین موجود در آن توسط بدن
 • حاوی پروتئین با خلوص بالا
 • دارای حداقل میزان کربوهیدرات
 • استفاده از طعم دهنده و رنگ دهنده های کاملاً طبیعی
 • شیرین کننده بدون کالری/ استویا

تفاوت های پروتئین وی و پروتئین کلاژن

پروتئین وی، از انواع مکمل های حاوی پروتئین می باشد که پایه اصلی آن، مواد لبنی است. این در حالی است که پروتئین کلاژن، فاقد مواد لبنی است. وجود لبنیات در مکمل پروتئین وی، سبب ایجاد اختلال در سیستم گوارشی می شود.

از دیگر عوارض ناشی از مصرف پروتئین وی، می توان به ایجاد حالت اسیدی در بدن اشاره کرد. این پدیده، باعث بروز مشکلات عمومی و سرتاسری در بدن می شود. همچنین فشار بسیار زیادی را به بیشتر اندام ها و ارگان های بدن به خصوص کلیه ها، تحمیل می کند.

بر خلاف پروتئین وی، پروتئین کلاژن، بدن را قلیایی کرده که این پدیده، تاثیرات مثبتی بر سلامت کلی بدن به همراه دارد. پروتئین NOWAY ساختار پپتاید دارد و این امر، خاصیت بیولوژیکی به این مکمل کلاژنی داده است.

این خاصیت ویژه پروتئین NOWAY، در پروتئین های وی دیده نمی شود. از دیگر تفاوت های این دو نوع مکمل پروتئینی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • قابلیت سیرکنندگی پروتئین کلاژن به نسبت سایر انواع پروتئین، بیش از 40 درصد است. بالا بودن میزان پروتئین و کاهش میزان غذای مصرفی، باعث کاهش توده چربی انباشته شده در بدن می گردد.
 • میزان رشد عضلانی به کمک مکمل کلاژن، تا سه برابر بیشتر از پروتئین وی می باشد.
 • میزان چربی سوزی توسط پروتئین کلاژن، بیش از 5 برابر پروتئین وی است. لذا با مصرف پروتئین کلاژن NOWAY، سرعت کاهش وزن و چربی سوزی، بسیار بالاتر می رود.
 • قدرت عضلانی پس از مصرف پروتئین کلاژن، نزدیک به 4 برابر بیش از پروتئین وی می گردد.

مکمل پروتئین کلاژن NOWAY در مقایسه با انواع دیگر مکمل های پروتئینی، قابلیت هضم بهتری داشته که این امر سبب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و جذب سریعتر پروتئین توسط ارگان های مختلف بدن می گردد.

پروتئین موجود در مکمل NOWAY، با سرعت بیشتری در دسترس عضلات بدن قرار می گیرند که این امر، برای ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

همچنین برای افرادی که تمایل به کاهش وزن به کمک این پروتئین را دارند، جذب سریع پروتئین در هنگام گرسنگی، باعث رفع این حالت شده و از پرخوری که عامل اصلی افزایش وزن می باشد، جلوگیری به عمل می آورد.

انواع مختلف پروتئین NOWAY برند ATP

انواع مختلف پروتئین NOWAY برند ATP
انواع مختلف پروتئین NOWAY برند ATP

پروتئین NOWAY در طعم های مختلف توسط برند ATP Science تهیه و تولید شده و به وسیله شرکت بازرگانی ترندان اسپرت به عنوان تنها نماینده انحصاری این برند استرالیایی در کشور، در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام قرار می گیرد.

این پروتئین، با طعم های مختلف شکلات، وانیل، توت فرنگی، موکا، موز و پینا کولادا تهیه و تولید شده است.

ترکیبات موجود در مکمل پروتئین NOWAY

ترکیبات موجود در مکمل پروتئین NOWAY
ترکیبات موجود در مکمل پروتئین NOWAY

بهترین نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن، مصرف آن پیش از هر وعده غذایی می باشد. ترکیبات موجود در مکمل پروتئین NOWAY، باعث کاهش میزان اشتها و رفع احساس گرسنگی می شوند.

به صورت متوسط، در هر سروینگ این محصول، 15 گرم پروتئین کلاژن وجود دارد. با توجه به این امر که میزان هر سروینگ در سایر انواع مکمل های پروتئینی دیگر، بیش از 15 گرم است، می توان این مکمل را یک مکمل بسیار به صرفه و اقتصادی در نظر گرفت.

لازم به ذکر است که میزان کربوهیدرات در مکمل پروتئین NOWAY محصول برند ATP، حداقل بوده و درجه بالایی از پروتئین خالص را شامل می شود.

این محصول، حاوی ترکیبات پیچیده ای می باشد که در ادامه، به گوشه ای از این ترکیبات اشاره کرده ایم:

 • پودر کاکائو
 • پپتید کلاژن
 • پودر آب چغندر قند
 • آب لیموی طبیعی
 • استویا ربودیان
 • صمغ زانتان
 • دانه وانیل کامل
 • طعم دهنده طبیعی توت فرنگی
 • طعم دهنده طبیعی آناناسی
 • طعم دهنده طبیعی قهوه
 • طعم دهنده طبیعی شکلاتی
 • طعم دهنده طبیعی کاراملی
 • طعم دهنده طبیعی موزی
 • طعم دهنده طبیعی نارگیل

علت وجود استویا در مکمل NOWAY

استویا، به عنوان یکی از ترکیبات موجود در این مکمل، باعث طعم و مزه ای دلنشین به مکمل پروتئین کلاژن می گردد. در عین حال، این شیرین کننده طبیعی، می تواند در تنظیم میزان قند خون و نیز کنترل فشار خون، بسیار مؤثر عمل نماید.

علاوه بر این، استویا در تنظیم وزن نیز بسیار مؤثر عمل می نماید. استویا، یک شیرین کننده کاملاً طبیعی بوده که فاقد کالری می باشد. لذا استفاده از آن، بر خلاف سایر انواع مواد قندی و شیرین کننده های مصنوعی، هیچ گونه ضرری برای بدن به همراه نخواهد داشت.

علت وجود هیدروکسی پرولین در مکمل NOWAY

علت وجود هیدروکسی پرولین در مکمل NOWAY
علت وجود هیدروکسی پرولین در مکمل NOWAY

هیدروکسی پرولین موجود در مکمل پروتئین NOWAY محصولی معتبر و محبوب از برند نامدار ATP Science ، یک آمینو اسید با منابع غذایی محدود می باشد.

علت استفاده این عنصر در مکمل NOWAY نقش آن در تولید و تشکیل پروتئین کلاژن در بدن است. به صورت طبیعی، هیدروکسی پرولین کمتر در مواد غذایی یافت می شود و وجود آن در مکمل NOWAY ارزش غذایی این محصول را چندین برابر می نماید.

علل برتری پروتئین کلاژن برای کاهش وزن

علل برتری پروتئین کلاژن برای کاهش وزن
علل برتری پروتئین کلاژن برای کاهش وزن

کلاژن، از انواع پروتئین ساختاری به شمار می رود. این ماده در بیشتر قسمت های بدن انسان از جمله استخوان ها، غضروف ها و عضلات یافت می شود. همچنین کلاژن را می توان در پوست و مو و ناخن و بافت های همبند نیز پیدا کرد.

پروتئین کلاژن، نقشی ساختاری را در بدن ایفا می نماید. چنانچه در بدن، به میزان کافی کلاژن وجود نداشته باشد، استفاده از انواع آمینو اسیدها به هدف افزایش حجم عضلات و داشتن اندامی متناسب، امری ناممکن می گردد.

کلاژن موجود در مکمل پروتئین NOWAY این امکان را برای افراد ایجاد می نماید که در کنار چربی سوزی و کاهش وزن، بتوانند سلامت عضلات و سایر اندام های بدن خود را نیز حفظ نمایند.

خاصیت ارتجاعی و آبرسانی کلاژن موجود در این مکمل، سبب حفظ خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست می گردد و از بروز چین و چروک پیشگیری می نماید. همچنین در صورت وجود چین و چروک و یا زخم روی پوست، باعث ترمیم و بهبود آن می گردد.

از دیگر فواید پروتئین کلاژن، می توان به جلوگیری از پوکی استخوان و آرتروز و نیز کاهش دردهای مفصلی اشاره کرد.

از دیگر فواید پروتئین کلاژن، می توان به جلوگیری از پوکی استخوان و آرتروز و نیز کاهش دردهای مفصلی اشاره کرد. این مکمل پروتئینی، علاوه بر تاثیرگذاری فراوان بر کاهش وزن، می تواند باعث حفظ استحکام و توان مفاصل و تاندون ها شده و از ایجاد ضعف و ناتوانی، جلوگیری نماید. (صفحه نظرات مصرف کنندگان پودر کلاژن را مشاهده کنید.)

چنانچه نحوه مصرف پروتئین برای کاهش وزن به درستی صورت پذیرد، فرد نه تنها می تواند وزن اضافی قابل توجهی را به کمک مصرف NOWAY کاهش دهد، بلکه به حفظ سلامت استخوان ها، پوست و مو، مفاصل و تاندون های خود نیز، یاری رسانیده است.

بهترین زمان برای مصرف پروتئین به هدف کم کردن وزن

بهترین زمان برای مصرف پروتئین به هدف کم کردن وزن، حداقل نیم ساعت پیش از هر وعده غذایی در نظر گرفته شده است. همچنین، مصرف آن به صورت ناشتا و یا همراه با صبحانه نیز، تاثیر زیادی در کاهش وزن خواهد داشت.

مکمل پروتئین NOWAY محصولی محبوب از برند ATP است که توسط تنها نماینده رسمی این برند در کشور، شرکت بازرگانی ترندان اسپرت به ایران وارد می شود. این مکمل، محصولی شگفت انگیز و مؤثر در کاهش وزن با حفظ سلامت تمامی ارگان های بدن، به شمار می رود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصول، با کارشناسان شرکت ترندان اسپرت مشورت نمایید. کارشناسان شرکت بازرگانی ترندان اسپرت، با در نظر گرفتن هدف فرد از مصرف این مکمل، بهترین شیوه مصرف آن را با اثربخشی بیشتر و دلخواه، در اختیار وی قرار می دهند.

سخن پایانی

سخن پایانی
سخن پایانی

با توجه به رشد روز افزون بیماری چاقی، اقدام برای دستیابی به اندامی مناسب و کاهش وزن، به آرزوی بسیاری از افراد مبدل گردیده است. اصلاح رژیم غذایی در کنار ورزش، می تواند راهی برای دستیابی به این هدف به شمار رود.

یکی از ارکان اساسی در بیشتر رژیم های لاغری، پروتئین می باشد. پروتئین، در بدن باعث افزایش میزان سوخت و ساز بدن شده و سرعت چربی سوزی را در آن، بالا می برد. نکته مهم در ارتباط با مصرف پروتئین برای کم کردن وزن، نحوه صحیح مصرف آن است.

میزان و زمان مصرف پروتئین، در تاثیرپذیری آن بر کاهش وزن، بسیار مؤثر است

میزان و زمان مصرف پروتئین، در تاثیرپذیری آن بر کاهش وزن، بسیار مؤثر است. در کنار پروتئین های طبیعی موجود در مواد غذایی، مکمل های پروتئینی نیز تاثیرگذاری خود را بر کاهش وزن، به اثبات رسانیده اند.

از انواع محبوب مکمل های پروتئینی، می توان به مکمل پروتئین کلاژن NOWAY محصولی معتبر و محبوب از برند ATP اشاره کرد. با مصرف تنها 15 گرم از این محصول ( صفحه هر اسکوپ پروتئین وی چند گرم است را ببینید.) در هنگام ناشتا و یا همراه با صبحانه به همراه آب فراوان، می توان از مشکل چربی های انباشته شده شکمی، خلاص شد.

این محصول، علاوه بر کاهش وزن، قادر به تامین کلاژن مورد نیاز بدن برای ارگان های مختلف بوده و سلامت استخوان ها و عضلات و نیز پوست و مو و بسیاری از اندام های بدن را تضمین می نماید.

شرکت ترندان اسپرت، تنها نماینده رسمی برند ATP در ایران، مکمل پروتئین کلاژن NOWAY را به تمامی علاقه مندان به تناسب اندام و بهبود سلامت عمومی بدن، ارائه می نماید.

با بهترین قرص کلاژن آشنا شوید.

حتما صفحات بهترین پروتئین برای افزایش وزن و افزایش وزن سریع در یک ماه را مشاهده کنید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.